Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Hrvatski navijači su fašisti

Poljski nog. savez
    Guest
    Nakon što je prošli tjedan istekao termin predaje dokumentacije za organizaciju nogometnoga EP-a 2012., organizacijski odbor poljsko-ukrajinske kandidature, diskvalificirajući Talijane nakon nereda u Cataniji, naše navijače nazvao je fašistama, siguran u svoju pobjedu.

Prije dva dana imenovani šef poljskoga organizacijskog odbora Michal Nykowski tvrdi da Hrvati ne uspijevaju u borbi protiv fašista na stadionima, da je u Mađarskoj sedam od osam članova uprave nogometnog saveza optuženo za kaznena djela, a Talijanima nakon nereda u Cataniji ne daje gotovo nikakve šanse. U nazivanju hrvatskih navijača fašistima pridružio mu se i kandidat za predsjednika Poljskoga nogometnog saveza Ryszard Czarnecki, zastupnik populističke stranke Samoobrana.

- Zaprepašten sam izjavama tog čovjeka - rekao nam je poznati poljski glazbenik hrvatskog podrijetla Ernest Ivanda nakon što je pročitao izjave šefa poljskoga organizacijskog odbora za kandidaturu za EP 2012. - Ako je i bilo nekih incidenata, radi se o maloj skupini huligana, a nazivanje hrvatskih navijača fašistima prelazi svaku mjeru - dodao je Ivanda.

---------------
    Cuj, Ernest Ivanda zaprepascen!
    Zaprepascen zbog tvrdnje za nesto sto se vidi iz kosmosa.
    Ne samo na stadionima, fasizam je prisutan svugde u HR.

Poljaci nam otkrili mlaku vodu.

Otkud ti budalo
    Guest
    Nasi navijaci i mi hrvati?
    Ma budalo jedna, ti si vlah i kao govno ces krepati.
    A sada idi u ××××× materinu, posrani opancaru.
    CVRC MILOJKA i od××××.

Pa dobra
    Guest
    da li uopste ima dileme da ste fasisti:

If it looks like a duck,
    walks like a duck,
    quacks like a duck...
    the chance is - it is a duck!

A sto mi je drago sto cete ga ipusiti za organizaciju EP, a narocito zbog razloga.
    Mozda bi se o tome i moglo diskutovati kada bi one bbb i tovare nekako vezali u lance.

A TI?
    Guest
    Mi cemo ispusiti?
    Ali ti si ga vec popusio i opet ces ga pusiti.
    CVRC MILOJKA i idi u ××××× materinu, posrana vlaska budalo.

anto
    Guest
    mi hrvati nismo fasisti..adolfa mi nismo..

ma vi ste
    Guest
    bili i ostacete...posrani kocijasi, austrijske sluge........

Koji
    Guest
    ce jebati vas vlahe.

CRO ARMY
    Guest

Da jebati, e to ce biti sex na ex.

Zar ovo
    Guest
    nije ocigledno:

http://www.torcida-sibenik.com/gallery/displayimage.php?album=12&pos=4

If it looks like a duck,
    walks like a duck,
    quacks like a duck...
    the chance is - it is a duck!

cro army
    Guest
    koga ces ti jebati osim vlastite matere, u selendri otkud si , bez skole, boga, ali sa krizem kojega ne razumijes i blebetas jer se negdje i o necemu mora srati. ××××× ustaska!
    CRO ???? Gdje to ima???
    Ako zelis (ustaski zeljes) sa velikima pisati, moras dici (ustaski valjda dijeci) nogu inace se upisa sam.
    Ali zato ima HR - Hemeroidna republika.
    To vam je nacionalna bolest, jer vam medicina nije dalje od hemeroida otisla. Za vas dosta.

PITAGORA
    Guest

A Boga mi i ona vase CCCC, na sve cetri strane nesto znaci, evo sad cu ti otkriti i sto;

Sami Srbi Sebe ×××× - ××××× te u tocilo zlatno kopile vlasko...

BDW- Reci mi molim te zasto tvoji ravnogorci na opancima imaju onu zakrivljenu kuku, za vucu sigurno nije, ha,ha,ha,ha,ha,ha,

Pa kako
    Guest
    ne znas, ×××× te?! Ta kuka sluzi da je tebi i slicnima tebi paraznoglavcima nabijemo u dupe.

paraznoglavcima?
    Guest
    ××××te, sto si kulturan. Ako vec zabijas te kukove u svoje dupe, samo nastavi bre glupi vlajo.

PITAGORA
    Guest

Ide vlaj u sumarak na ××××××, skine caksire, pa donje duge gace, pa onda one male sto su iza smedje boje, pa onda cucne, kad tamo nema di se primit i uvatit, kako nebi golon guzicom u svoju litavicu upa. Kad on pogleda prema vrhovima opanaka svojih, tamo strse dva spasonosna i zakrivljena detaljcica...

Eto vlaju vlaski za to ti sluze vrhovi opanaka tvojih...

IDIOTE RETARDIRANI...

Za DOM SPREMNI !!!

Rekao sam vam
    Guest
    kljun sluzi da ga nabijamo u guzicu nasim krvnim neprijateljima.
    Kako vam nisu objasnili vasi didovi koji su isli da vesaju civile po Srbiji 1914.
    Auuuu, al je dobro dosao taj kljun!

×××× ga, sve ima svoje zasto pa i taj opanak.
    Prvo ga nabijali Turcima, pa Ce×××× i njegovim konjusarima, pa Svabi, pa Bugarima, pa opet Svabi....

PITAGORA
    Guest

Zato ste i zavrsili na KRFU,cetnicku ti mamu ×××××...
    Ma pojma ti nemas IMBECIL kakav i jesi beznadan si slucaj, ko ce tebi objasniti ???

Ionako zavrsavate u PASALUKU, svijet vas je skuzio konacno...

Za DOM SPREMNI !!!

budalo
    Guest
    velis(ustaski veljes) vla "upa" u vlastitu litavicu.Mozda da i jest. Ali ti si "upa" u vlastitu ××××× materinu,( tri picke bi bile bo0lje!) uz Drinu.
    VOLE! Bovus,bovi, masculinum.
    Ma ucija si Latinski, ali "Rvacki" nisi.
    A i sta ce ti, ti tribas kamu, ××××× ti mamu!

Pa eto
    Guest
    nismo zavrsili na Krfu nego smo se u jednoj fazi rata nasli na Krfu da bi i dalje kljun od opanka nabijali krvnim neprijateljima u guzicu. Tako je i bilo.
    Zavrsili smo (posao) u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni (malo falilo i u Sofiji), a kad smo ceo posao obavili, napravismo gresku pa vas luzere primismo pod skute sebi ravnima.

Kako vama vasi didovi nisu objasnili svrhu kljuna na srpskom opanku, nije mi jasno, bre bre bre???

MA ajde
    Guest
    Nije li to kjun da se drzis kad ××××s, mali posrani vlase?

PITAGORA
    Guest
    Ma da se ne umoriste tada ??? Jos bi se dalo i popricati o luzerstvu, eto vas u pasaluku, i sad kad LALE dignu sidro... Sto ce to biti s vas !!!

E srbici, koji ste vi nakot ×××× li vas karadjordje...

Za DOM SPREMNI !!!

Sve kulturnjak
    Guest
    do kulturnjaka, a u sustini sve fasisticko djubre jedno do drugog kojima smeta tudja narodna nosnja, tudji folklor : smeta harmonika, smeta truba, smetaju opanci, smeta sajkaca, smeta kolo... u svemu se trazi a kako ovo a zasto ono?
    Pa eto, da se ×××××ni cude, zato je sve to.

Ovamo ×××× protiv kulture istocnog suseda, u realnosti nema ko nije instalirao satelitsku pa tako u gotovo svakoj kuci roka srpski turbo folk.

Sta izigravate koji moj? Slovenci su kulturniji od vas, pa ih na gomile dodju na Sabor u Guci svake godine.

Slične teme

1. tko navija za hoffenheim?
    By hoffenheim in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 22-02-2009, 20:01
  2. tko za koga navija u bigbrotheru
    By bigbrother in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-12-2005, 23:24
  3. tko navija za dinamo neka se javi
    By bbb in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 21