Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 89 od 89

Tema: gume i auto akustika

  1. #76
    Calibra Zender
    Guest
    Alfa ×××
    Čitam i ne vjerujem. Ko ti je kriv kad za sarkazam nisi čuo. A ako jesi onda se praviš blesav i opravdavaš onaj svoj napad živčanosti. Očtio nisi bio u stanju argumentirano raspravljati pa si počeo vrijeđati.
    Još do sada nisi iznio niti jedan kontra argument na bilo koju moju tezu. Ako to nisi u stanju, onda rađe izbjegavaj vrijeđanje i preskači moje postove. Ali, čini mi se da si svjestan mana Alfe o kojima ja pišem pa niti ne želiš ulaziti u raspravu svjestan da ćeš morati dokazivati stvari koje znaš da jednostavno nisu takve kakve bi ti priželjkivao.

  2. #77
    alfa099
    Guest
    Mislim da mi se učinilo da mi se netko obraća na ovom forumu, nisam siguran. I to netko tko sam sebi njake u usta, a ima 2 velika odmora u dupetu i jedan podmazani prijemni i to u Osijeku. Ma daj me se okani, nismo mi ista liga. Piši svoje, ne vrijeđaj, a ja ću se pravit da te nema. Iako je to teško.

  3. #78
    Calibra Zender
    Guest
    Ista priča, vrijeđanje se nastavlja, a argumenata ni za lijek!
    Pozdrav!

  4. #79
    q10
    Guest
    alfa××× jbo te radio 101

    pozdrav kretenčino a tvoje je mišljenje tvoje i daj od×××× sa alfom ××××te svaki njemac oznake gti je zvjer veča od tvoje alfe koji ti susjed pomaže upalit

  5. #80
    vivodina
    Guest
    Pogledajte na stranici www.phase-linear.com i onda kliknite na OUR WORLD pa ce te vidjeti sto je kvalitetna muzika a samo grmljavima baseva inace od guma imam TOYO proxes t1s i mogu reci da su super prije toga imao sam pilot ali toyo je bolji

  6. #81
    Splicanin
    Guest
    Vratija san se. Check out my new page www.geocities.com/splicanin_auto/

  7. #82
    Dr. Strangelove
    Guest
    aimeee vratia se Šime!

  8. #83
    Spl...
    Guest

  9. #84
    Spl...
    Guest
    Samo da se osvrnem na ovu temu. Na autu iman gume Toyo Proxes T1, i to su po meni bolje gume od Eagle F1 (starih). Od akustike iman Sony CD-player, prednje zvučnike magnat odvojene i sub (monacor) u portapaku. Naravno i pojačalo.

  10. #85
    Akvarel
    Guest
    Pozdravljam bilog,
    onaj golf ti je prva liga, mislim to je stvarno mjera, cool. Kako tamo sa dijelovima za njega, vec se polako gube.

    A pezo je ok, samo kako sam ti jednom rekao, ako nema klima taj auto je pokretna pekara, za sprziti se unutra.
    Gdje si uhvatio onaj snijeg?

    Adio.

  11. #86
    Splicanin
    Guest
    Mnogi su mi rekli da je golf dobar, zato jer nema pun k...c spojlera i svakakvih ××××××. Ima lipo samo 15` gume širine 195 i kromiranu cijev auspuha. Pežo ima klimu, a bez nje je sauna. Snijeg san uvatija (ja mislin) ove zime u Solinu.

  12. #87
    Spl...
    Guest
    Dijelova ima na bacanje. To je skoro najpopularnije auto u Dalmaciji.

  13. #88
    Calibra Zender
    Guest
    Foxx, ovo je jedan debelo zaboravljeni forum, ali na početnim stranama imaš već podosta toga o gumama...
    Kad već pitaš za moje...Firestone Firehawk 700 - balonke, katastrofa, nikako ne drže cestu. Možda bi bile dobre za nekog ko fura auto od 90, 100 konja.

  14. #89
    foxx
    Guest
    Ja sam na serijskoj dobio michelina Premacyija..i poderao ga za 30 000

Slične teme

  1. auto gume "Avon-ZV 1"
    By sanjin in forum Auto servisi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-11-2004, 21:07
  2. Auto akustika
    By J.C.A. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-08-2002, 01:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •