Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Kimi Raikkonen

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    N.N .I. B.
    Guest
    Pisite sto mislite o njemu ,o njegovom nacinu voznje i o tome kako ce voziti ovu sezonu...

  2. #2
    marrai
    Guest
    kimi je zakon! on je najbolji vozač svih vremena. smatram da bi mu ova sezona trebala biti najbolja do sad jer je došao u ferrari koji je po mom mišljenju najbolji tim u f1. kimi je najbolji

  3. #3
    marrai
    Guest
    ima možda tko kimijev poster a da ga je voljan darovati?

  4. #4
    N.N.I.B.
    Guest
    Marrai slazem se s tobom,sto se tice postera preporucila bi ti da si kupis jednom mjesecno F1 racing casopis koji je pun slika vozaca i automobila no ne u tako velikom formatu kao sto je poster! ) ) )

  5. #5
    f1_frik
    Guest
    kimi nije najbolji vozač. dobro prolazi zbog bolida. do sad ga je spašavao mclaren a i ima velike sreće što su ga pozvali u ferrari,tako da bi ova sezona za njega trebala biti jako dobra,biti će velike borbe između njega,masse i alonsa. inače je relativno prosječan vozač i nema previše iskustva. vidim da si žensko, pa vjerojatno navijaš za njega zbog izgleda. jesam li u pravu?
    kako je da je...kimi bi trebao osvojiti dobru poziciju ove sezone. vidjet ćemo kako ferrari stoji s gumama...

  6. #6
    N.N.I.B.
    Guest
    Da zensko sam,ali znaj jednu stvar,ja kad sam pocela navijati za kimija jos uopce nisam znala kak izgleda,nego mi se svidio njegov nacin voznje!I mislim da mu nije pomogao samo auto vec i sam talent,vjerujem kad bi svi imali iste bolide da bi se to i pokazalo!Tko je onda za tebe najbolji,dobro ne mora ti biti najbolji,ali za kog navijas?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •