Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Kimi Raikkonen

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    N.N.I.B.
    Guest
    Ma znam ja da je tak! )

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7
    Rep Power
    0
    Nije bitan vozač već bolid ! Mislim da bi i "T. Sato" mogao konkurirati kao vozač samo da ga pozove neki od prva 3 tima. {McLaren Mercedes}

  3. #3
    f1_frik
    Guest
    točno to!!!! iako narain kathikeyan ne bi baš bio dobar...previše vozi po travi! )
    al kd opet pogledaš global,treba imat malo iskustva i par dobrih trikova u glavi! šteta što ga senna onaj dan nije imao...prokleti zavoj!

  4. #4
    Sir Frank Williams
    Guest
    kaj ×××ך smrade?!
    i ti si mi neki frik, kimi je najbolji i to će dokazat, seronjo, i nije bitan bolid nego vozač, misliš da bi moj stari mogao konkurirati u McLarenu?!
    izdrkotino

  5. #5
    f1_frik
    Guest
    baš me zanima koliko godina imaš...po tvojim komentarima nije više od 12..
    mislim,vrijeđanjem ćeš stvarno puno postići...to što se ja ne slažem s tvojim mišljenjem to je moja stvar!
    ja se slažem s tobom da bi komi ove sezone mogao postati svjetski prvak,ali je to samo zazo što vozi za ekipu ferrarija(koji,kao što je neki dan dokazano,varaju...).
    bolid je jako bitan! zato se i dodjeljuje svake sezone nagragda za najboljeg konstruktora...ajde mi stavi raikonena u red bull reanult pa da vidimo kako će dobro voziti! red bull će ti se pokvariti već na startu! ili,npr(nerado ovo govorim,ali to su činjenice),ako ga staviš u hondu,neće postići brzinu zbog problema koje honda ima s bridgestoneovim gumama. ali izgleda da ti ništa o tome ne znaš!
    i da,ja jesam frik,pratim formulu 8 godina,iz toga svega sam nešto i naučio!

  6. #6
    Sir Frank Williams
    Guest
    imam 13 god, malo si fulal seljačino i za tvoju informaciju pratim formule jos od mike, e da jos neke bil sam na 5 utrka seronjo )

  7. #7
    f1_frik
    Guest
    a kaj ti vrijedi vrijeđanje?!
    klinac neodgojeni...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •