Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Izvinjenje za Srbiju

Si-En-En:
    Guest
    Si-En-En će uputiti izvinjenje Srbiji zbog greške koja je nastala tokom poslednjih dvadeset dana, kad su na ovoj televizijskoj mreži puštani spotovi koji reklamiraju našu zemlju i centralnoazijsku državu Kazahstan sa istom muzičkom podlogom.

- Izvršni direktor te televizijske stanice za Evropu Rani Rad održaće uskoro konferenciju za novinare u Beogradu gde će se zbog nastale greške izviniti Srbiji i objasniti kako je do nje došlo - izjavio je za „Blic“ Miodrag Popović, direktor Turističke organizacije Srbije.

Popović se zahvalio redakciji „Blica“ na ukazanoj grešci, posle koje je odmah obavestio Si-En-En o tome.

- Si-En-En je grešku odmah ispravio i izmenio muzičku podlogu sa srpskom tradicionalnom melodijom, ali ne znam kojom pošto se trenutno nalazim na Turističkom sajmu u Madridu. Od Si-En-Ena očekujemo da nam stigne detaljni pismeni izveštaj o nastaloj grešci. Mi ne znamo kako je do toga došlo, osim da je u pitanju ljudski faktor, a ja pretpostavljam da je njihov montažer za naš spot jednostavno povukao pogrešnu muziku. Tek kad budemo dobili taj izveštaj znaćemo šta dalje. Ili ćemo tražiti povraćaj novca ili nešto duže emitovanje na ovoj televiziji - kaže Popović.

Iako su u pismenom obraćanju „Blicu“ čelnici Si-En-En rekli da će vratiti novac za vreme u kome je spot sa pogrešnom muzikom emitovan, ova televizijska mreža je juče najavila da će greška biti ispravljena tako što će se dvostruko više spotova emitovati u odnosu na one koji su išli sa muzičkom podlogom.

Kako je reklamna kampanja o Srbiji na Si-En-Enu počela 10. januara, jasno je da je ova televizija za ovakvu krupnu grešku rešila da se Srbiji oduži tako što će se spot o našoj zemlji umesto četiri meseca vrteti još samo dvadesetak dana.

Izvršni direktor Si-En-Ena najavio je da će ubrzo u Beogradu održati konferenciju za novinare na kojoj će još jednom obrazložiti nastalu grešku, ali i odgovoriti „na negativnu kampanju koja, u nekim medijima, prati emitovanje spotova Srbije na Si-En-Enu“.

- Ovo što je „Blic“ ukazao na greške u spotu o Srbiji sigurno nije negativna kampanja, ali je nje svakako u našim medijima bilo. Rani Rad doći će u Beograd kako bi pokazao i istraživanja o uspešnosti promocije Srbije na Si-En-Enu. Na sajmu u Madridu mnogi pitaju o našoj zemlji, upravo zbog kampanje na Si-En-Enu, a niko nije primetio da za naš spot ide ista muzika kao i za spot o Kazahstanu - tvrdi Miodrag Popović.

@@@@@@@@
    VGSe, opet si se sebi izbalegao u usta, ×××× te caca tvoj.

Manijace, jel ti sad jasno cija je bruka?

Au, koji si ti moron, majke ti ga nabijem!
    HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA

ne ljutite se
    Guest
    SRBIJA,KAZAHSTAN; HRVATSKA...nema tu razlike. Lijepe zemlje, ali usrani narodi.

Odgovori klokane
    Guest
    Kazahstan ili Srbija? Kakva je tu razlika? Cigan uvjek ostaje CIGO.

klokane
    Guest
    namjerno si zaboravio Hrvatsku. Ona je treca ravnopravna "drzavica". One su teritorijalno bar vece, a NDH ni u tom ne moze drzati korak.

Ma koja si ti
    Guest
    Seljacina - to nije za vjerovati!!

Ja uopce nisam znao niti igdje spomenuo kazahtansku muziku uz srpski spot. Ja sam (potrazi dolje u jednom topicu) rekao kako ste u tom spotu izbliza reklamirali RUMUNJSKU crkvu na Dunavu!! Kako nikad niste naucili razlikovati tudje os vaseg!!

A sta se tice CNN spotova?? Pa to HR radi vec barem 5 godina!

I da ponovim jos jednom:

Iako si ogromna seljacina i nevjerojatno neuk - IPAK cemo te i dalje seviti - i to samo zato sto si toliko zadojen, pokvaren, zlurad, odmetnik, izdajica itd...

a uz sve to SRBIN! samo zato!

SRBIJA DNO DNA
    Guest

Razmisljao sam dugo i nikako da se "opasuljim", ZASTO to nas mazohist SrBin stalno na vrh stavlja nesto bez veze sta puni sa smecem... dok mi prije neki dan ne padne na pamet...

ON MISLI - U SVOJOJ TOTALNO LUDOJ I IZOPACENOJ MASTI, "MOZGU" (nesto drugo sta on ima u glavi, ali ne znam ime), da kad neko otvori "FORUM", da ce se pod rubrikom "POLITIKA" uvjek vidjeti ona kretenska ×××××ija koju je on svojedobno prilijepio, presretan da su Maxikanci prije koji 5-6 godina pobijedili Hrvate... "Hrvatska dobila po picki od Meksika...hahhaahhaa"

JOOOJ, koji si ti mazohiste jadnik...

Sad ce stajati "SRBIJA DNO DNA"

Prolivu iz
    Guest
    Svedske ne jedi govna, u tvom prolivu pod topikm "BRUKA", jasno je na sta pucas - pominje se i kzahstanska muzika, a sta je cilj tvog laprdanja jeste da su Srbi sami poturili kazahstansku muziku, umesto sto je CNN to greskom uradio.
    Bruka ali ne Srbije vec CNN-a, i zato je izvinjenje stiglo u Srbiju, A TI SI SE DEFINITIVNO I JOS JEDOM POKAKIO SEBI U USTA KAO I MNOGO PUTA PRE!

Ako ti lazes i mazes u vezi necega sto je ocigledno - sto je jos sveze prisutno na forumu, sto je postirano pre par dana, kako bi imalo ikakvog smisla diskutovati sa tobom o nekim distantnim dogadjajima???
    Beznadezan slucaj!

Hajde sad, jedi govna, nadji nesto iz srpske stampe pa se opet poseri sebi u usta. Ja udaram recke.

Vlase jedan
    Guest
    Idi vec jednom u ××××× materinu.
    Nisi ti srbin vec jedno vlasko govno, kako bi nas Pitagora rekao: ALELUJA.
    Sada uzmi kevu i obriji je brkove i potom ×××× je u vlasko dupe i nemoj dozvoljavati da je jebu klokani kad mozes ti. Au leba ti mali vlajo, tvoja keva je naucna na nase tovare ali nema nista od toga jer ste zajebali svoju domovinu i nasi tovari nece vise nikada da ti jebu kevu, govno vlasko.

opet si zaboravio
    Guest
    Drinu. Za vas vazi samo Drina i materina. Kad se vec brukas, daj bre brukaj se kao svetski covek a ne neka duhovno neuspela zivotinjica iz kocijaskog staleza. Ajde more, pokusaj biti gospodin...

OK
    Guest
    Mazohiste... zaboravio sam da sam prilijepio onaj clanak o kazahstanskoj muzici na CNN-spotu, ali clanak nije bio zlonamjeran, nego samo prilipljen izvadjen iz srpskog tiska, bez komentara...

No u vezi CNN-a i spota je najglavnije to da je u njemu isticana jedna crkva koje je Rumunjska (a Rumunjskoj strani...), pa to podsjeca da slabo da naucite gdje su vase granice... TO je glavna poanta svega...

To sam negdje dodao... sad mi se ne da traziti...

Pa vidis, ja i ne
    Guest
    vidim neku gresku u vezi crkve.
    Crkva je sastavni deo jedne pejsaza u celini. Kada neko dodje u Djerdap na odmor, uzivace i u pogledu na crkvu iako ce je gledati iz Srbije. Niko mu stvarno to ne moze zabraniti, niti ce Rumuni prelaziti reku i naplacivati mu pogled.

Vidis, ja kad posmatram lepote ove planete, ne stavljam te lepote u nekakve granice. Prirodne lepote me ni malo ne asociraju na drzavne granice i vecinsku naciju koja zivi u mestu, jer zastupam misljenje da niko nije doneo prirodnu lepotu sa sobom, bar kad je rec o prirodi, ne o gradjevinama, mostovima...

Na takvim
    Guest
    spotovima je to od nakjvece vaznosti.... Ta crkva je zoomirana i svak neupucen bi ju smatrao dijelom Srbije i propagandom Srbije. Sve je na takvim spotovima maximalno komprimirano, svaka sekunda...

Svi i u Srbiji su reagirali na to...

Slične teme

1. "Amerikanci, hvala, ali igracu za Srbiju, BRE BRE!"
    By Dzej Dzej: in forum Politika
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-05-2007, 09:56
  2. Pregovori za Srbiju
    By folow me in forum Politika
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-10-2005, 09:55
  3. Hrvatska je za Srbiju Evropa
    By ERASERHEAD in forum Politika