Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 52

Tema: ’Od Hrvatske je uzalud tražiti sućut i pravdu’

Da ponovim
    Guest
    Po divljackom ubijanju
    i proporcijama zlocina, nista se ne moze porediti sa Jasenovcom

gospodo!
    JASENOVAC!
    700000 + 45000!

P.S. Ponavljacu ti ovo dok ne upamtis, ili dok ne zavrsis u ludnicu!

Moj prolivu
    Guest
    cim pocnes tako izbuzumljen da kenjas vredjajuci mrtve zrtve ukljucujuci i decu (koji si ti hriscanin???), mi mozemo samo biti happy sto smo te doveli do tog stanja!
    Jos malo pa ce doci po tebe ambulantna kola viii vii viiiiiii vi viiiii vii.

Znas sta, UBIJ SE!

PURANI
    Guest
    Beži bre budalo ..pa ni ovi Englezi ne mogu izaći na kraj sa ovim puranima koji imaju ptičju gripu ..ubijaju ih danima 10000 komada ...a kud 700000....i nikako da dođu kraju !!! Pa budalo ti si već poludio jer osjećam da ti se trese cjeli tijelo.. i te tvoje koljačke izbuljene oči od mržnje...polako s tim brojkama....oladi malo tu ŠUPLJU GLAVAU s kokardom na čelu ...VRUĆE JE SKINI JE DA TI MOZAK NE ZAKUVA....bezi bre u svoje opanačku ŠUMADUJU ..i uzgajaja šljive ...jer će te rakija ubiti pa ćeš riješiti i svoj i naš problem..OD×××× S OVOG FORUMA

gospodo koljaci
    Guest
    nista se ne moze
    i NE SMIJE porediti sa
    JASENOVCEM
    700000+45000 !
    zivotinje ustako-katolicke
    i jedini jos ziveci fasisti!

Cekaj da mu
    Guest
    i ja jos jednom zabiberim:

Po divljackom ubijanju

gospodo!
    JASENOVAC!
    700000 + 45000!

daj ti
    Guest
    reci:

ko? vrijedja zrtve vise od tebe Mazohisto?

...raditi takvu sprdacinu sa zrtvama??
    Koje bi htio valjda nazvati "tvojim" zrtvama?

Meni ne bi na kraj pameti palo raditi sprdacine sa "mojim" zrtvama kriznog puta, Svibanj-kolovoz 1945, perioda sredine 1945 - 1952 u Jasenovcu... i masu stvari sta se je dogodilo u Rankovicevim zatvorima do koje 1965-te...

Imali smo priliku to 1995 osvetiti ali eto HR rukovodstvo (sa ×××××om na celu) to tako nije htjelo. I ja sam to stavio ad-acta!

Valjda su rezonirali da negdje treba stati.... nadali su se valjda da ce tako i druga strana rezonirati - sto samo pokazuje HR naivnost!

NIKADA Srbin stati nece. Nikada, on samo moze privremeno stati i cekati novu priliku, (...koja vise NIKADA doci nece)

Cekaj da ti
    Guest
    jos malo zabinerim:

Po divljackom ubijanju

gospodo!
    JASENOVAC!
    700000 + 45000!

Ponavljacu dok ne naucis ili dok ne poludis do daske.

pa da znas...
    Guest
    reci...

ko? vrijedja zrtve vise od tebe Mazohisto?

...raditi takvu sprdacinu sa zrtvama??
    Koje bi htio valjda nazvati "tvojim" zrtvama?

Meni ne bi na kraj pameti palo raditi sprdacine sa "mojim" zrtvama kriznog puta, Svibanj-kolovoz 1945, perioda sredine 1945 - 1952 u Jasenovcu... i masu stvari sta se je dogodilo u Rankovicevim zatvorima do koje 1965-te...

Imali smo priliku to 1995 osvetiti ali eto HR rukovodstvo (sa ×××××om na celu) to tako nije htjelo. I ja sam to stavio ad-acta!

Valjda su rezonirali da negdje treba stati.... nadali su se valjda da ce tako i druga strana rezonirati - sto samo pokazuje HR naivnost!

NIKADA Srbin stati nece. Nikada, on samo moze privremeno stati i cekati novu priliku, (...koja vise NIKADA doci nece)

ko nas
    Guest
    voli ako nas ovako optuzuju, cas Englezi cas Kanadjani , cas Francuzi,Talihjani , ako nas veliki nevole ko nas onda voli se njemacke radi turizma i profita od toga sta hrvatima ostane.

auuuu bre
    Guest
    ko vas voli, voli i zmije i stakore...

a sta
    Guest
    se ti sekiras ko koga voli? Svak svome - uzdaj se u se u u svoje kljuse...

Radi se o trgovini i zajednickim interesima...

KAKAVA LJUBAV?

Srpska?? Ma volite se vi Srbi medjusobno, sevite...radite sta hocete u vasoj (LEPOJ) kuci! Idite u ratujte protiv svijeta, koga hocete u potrazi za ljubavlju... Ja osobno smatram da je to vrlo cudan nacin trazenja ljubavi, a izgleda da je on Srbima normalan!

Hrvatima nije potrebna ljubav. Neka se svi respektiraju i sve je OK... A svak neka voli svoje!

tu i jest problem
    Guest
    HRVATI NAJVISE VOLE TUDJE!!!!!!!!!!!

a sta je
    Guest
    to TUDJE??

Opasulji nas...

(valjda mislis sve ono ste odudara od Seseljevih granica...Karlobag-Virovitica...)

bljuvotino ustaska
    Guest
    tudje je sve ono sto su ustaski zlocinci oteli svojim sunarodnjacima za vrijema povjesne pljacke pri stvaranju nove NDH.
    Tudje je i ono sto su "politicari" kao recimo i vas predsjednik oteli ljudima novodonesenim zakonima.
    Mangup je napravio zakon da moze "zakonski" uzurpirati tudju kucu u NAZOROVOJ ULICI u ZAGREBU.
    Nakon sto je kucu od obitelji RITIG "kupio", ukinuo je zakon.
    Po stranim pijacama u Europi su prodavale ustase budzasto radnicka odmaralista i hotele, imanja, srpske kuce po Dalmaciji.
    Ali, promjenilo se vrijeme i odlukom medjunarodnih sudova sada se sve to mora ili VRATITI ili PLATITI.
    Pitanje je samo kaga sada opljackati da bi se napravilo ono sto se mora.
    Opet vam odredili drugi sta morate.
    Oni i znaju da je za sluzincad naredba sveta.

interesantno
    Guest
    bi bilo znati -STA je to "otudjeno" (pokradeno) -

Ne znam kuda se to Srbi vracaju u HR, dolaze autobusima glasovati...

...praznih stracara koliko hoces...propadaju... rasprodavali su sve zivo prije 10-ak godina... za lovu od stracare u HR su mogli sagraditi vile u Srbiji...

O cemu govoris...?

A sta ja bilo - odnosno sta BI bilo sa onih 350 000 protjeranih Hrvata iz "RSK" 1991-1995? da Hrvati nsu oslobodili podrucje i vratili ih kucama... na ono sta je od tih kuca ostalo??

EEEE...nasa Tetko...

eh budalo
    Guest
    ta bi ti tvrdjenja morao dokazati MEDJUNARODNOM SUDU U STRAZBURGU!
    Jer taj sud sve to vidi drugacije, kako ti mislis - "prosrpski".
    Ali pomoci nema ili vratiti ili platiti.
    Pljackati se vise ne moze i ne smije.
    Jer onda dodje tatek sa sibom!

pa svakako
    Guest
    da sud vise nije u BG-du... TUZI se, DERI se... srpstvo kao takvo ti nigdje vise ne priolazi - bogami niti u Srbiji...

Sad je doslo vrijeme pravde... ponasanja u skladu sa zakonom...
    Pravne drzave...

Jasno je meni da mi od vas nemamo sansu ISTA dobiti od onoga sta ste nas porusili, posilovali, pobili, popljackali.... jer NIKAD pa tako ni sada nemate NISTA, a sta ste ikad imali ista vrijednijegg - to je bilo uglavnom pokradeno, poljackano...

glupane ustaski
    Guest
    covjek te krsti a ti prdis. Ako ste vi svi takve pameti onda nije ni cudo da vas EU nece kao clanove, nego zeli samo da vas vidi optuzene krivce za najgoropadniji genocid nakon onoga sto ste napravili u JASENOVCU.
    I tome se MORATE pokoriti.A kao urodjenoj sluzincadi nije vam ni tesko. Tesko vam je samo vratiti oteto.

Vlajo
    Guest
    pusi mi kurcinu, ×××× ti vol usranu brkatu kevu.

evo naseg opet
    Guest
    da ga i sakriti probas ne moze.
    GOVNAR SMRDI KAO CRKOTINA I NA ODSTOJANJU OD KILOMETRA.
    Nije ni cudo. Ta gamad se ni ne pere, nego guzicu brise prstom.
    Dakle budalu na moras traziti, ona ti se sama od sebe namece. Ali sta ces c njom? U Medjugorje, ni oni se ne peru.

Vlajo
    Guest
    Pusi mi kurcinu i uzivaj.
    Zajeban si ti igrac, mislim GLUP si kao cuskija.

budalo ustaska
    Guest
    tvrdis da je drug zajeban igrac!
    To bi moglo i biti za razliku od tebe:
    TI SI JEBAN, I TO U MOZAK. BRE!!

Kako
    Guest
    mozes tvrditi da sam ××××n u mozak?
    Uvjek kazes da ga nemam, prema tome nemozem biti jeban u nesto sto nemam.
    Ali ti, nas posrani vlajo, glup si kao cuskija i steta sto te keva izbaci kroz dupe, svinjo vlaska.
    Idi o ××××× materinu budalo ciganska.

glupane ustaski
    Guest
    nije sve sto se mozgom zove stvarno i mozak. I ti ga imas, ima ga i svaka kokos, svaki travogrizitelj, svaka svinja.
    Mozak vam imaju i Gotovina, Norac.Imali su ga i Ante i Franjo. Cak i Stepinac.
    Ali vasi su mozgovi drugacije programirani. Kao kod zmije, stakora...
    I tu je problem, vas i tvoj! Geneticke deformacije su kod vas pocele, nekim neshvatljivostima koje su vas pretvorile u sluge, otmice, koljace i onda ste se priklonili katolicanstvu koje kao vjera jedina legitimira zlocin.
    Tako stvari stoje!
    ×××××ne ustaski.

Suti
    Guest
    Tetko, sad od kad vas nema da nam trujete nacionalno bice - bit ce sve u redu sa mozgovima! Niko ih vise nikada cicati nece moci niti ce vise ikad trebati koristiti energiju za desifriranje istocnodrinskih enigama, ××××××, lazi, govana, gadosti, ludila itd...

Slične teme

1. kiseljačka-zube ceš tražiti po asvaltu
    By ljuta in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-03-2007, 12:57
  2. EU neće tražiti izručenje Mladića kao uvjet za pregovore
    By Dimitrije Rupel: in forum Politika
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-02-2007, 17:41
  3. Kad je poceo moralni pad Hrvatske
    By Tomislav KLAUŠKI in forum Politika
    Odgovora: 90