Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: UVRCANJE JAJCEKA!

Kolega Bre!
    Guest
    Sta velis ti kolega, koliko ja i ti vec pricamo o ovome, a ovaj VGS i ostali govnoljubi ovde "ma nikad, kakvi ..", dok medjutim Veliki Bata kaze:

.

Brisel uslovljava Hrvatsku

Srbima stanarska prava

Brisel podržava Beograd oko pitanja stanarskih prava i priznavanje radnog staža Srba iz Hrvatske, tvrdi komesar za izbeglice Dragiša Dabetić.

On je posle razgovora sa generalnim direktorom za proširenje u Evropskoj komisiji Majklom Lijem naveo da Beograd ima podršku u nastojanju da se ta dva problema reše u korist srpskih izbeglica iz Hrvatske, kao i da je to stvar ljudskih prava, a ne humanitarno pitanje. Li je, prenosi Dabetić, rekao da Evropska komisija već na to ukazuje vladi u Zagrebu i da će tome posvetiti pažnju posebno u procesu pregovora o ulasku Hrvatske u članstvo EU. Dabetić je ukazao na probleme koji su nastali na hrvatskoj strani. Reč je o oko 30.000 Srba izbeglih iz Hrvatske koji su imali stanarska prava, što u praksi predstavlja oko 100.000 ljudi kada se u obzir uzmu i članovi njihovih porodica. Do sad hrvatske vlasti za njih ništa nisu učinile.

)

Secas li se kolega sta smo rekli..?

)

Jajceki se uvrcu stovani kolega, na bolno jaukanje nasih govnoljuba.

Hehehehehe ehehehe hehehe heheheheeeeeeeeee!

Bre! )

ne brini
    Guest
    morace za njih sve ono uciniti sto im EU NAREDI. Gdje si vidio da se sluge uprotive naredbi gazde, a konjusari su sluge bili i ostali. Kako i sami tvrde bili su i srpske sluge u SFRJ 50 godina.

ne brini
    Guest
    zar ne vidis da rvati vec sada jedu europska govna...oni moraju kao i uvijek
    kako drugi narede.

jebem li ga
    Guest
    ..verovatno se cika ×××××× prevrce u grobu, jer mu od ona 4% nema nista!
    Eh, ti zlocesti Europljani! )

bre bato
    Guest
    pusti lesinu na miru. Ostavio je on mnogo njim zatrovanih razbojnika koji zele da razjebu svijet od Melburna do Medjugorja.Brini se o njima, a pustiljes nek trune. Hrvatski ljesinari su jos i danas omamljeni ljesom iljesinjarenjem...

E mali vlasi
    Guest
    Evo vam kurcine pa ××××jte, dobit cete mlijecnu cokoladu i uzivajte a sto ce vama stanovi? Cigani ste bili i cigani ostajete, zato su livade i mjesecina pravi teritoriji za vase opstojanje.
    Dakle, pusite i uzivajte.

bjednice
    Guest
    nepristojni. Kako imas obraza svojom nistavno malom kitom nuditi kurcinu. Nema ni jednog hrvata sa kzurcinom. Da ga ima ne bi vam se zene ×××××le sa nama.Breeeeeeeeeeeeeee!

hehehe
    Guest
    narod koji KURCINU naziva NJEZNIKOM ne zasluzuje nista drugo. )

potpisujem.
    Guest
    tocno! )

vasa misljenja
    Guest
    nisu u redu. Naravski ima u Hrvatskoj kurcina. "Kurcina" kao pojam je u saboru svakidasnjica, ali kako da se zovu zastupnice naroda koje u saboru sjede, ista ×××××× kao i kurcine rade ali su zenskog roda, dakle privilegirane sto se bar kurca tice.
    U saboru, u glavi medju nogama !

E sad
    Guest
    Ja se lijepo sjecam tih srpskih stanova iz Karlovca! Svi Srbi preko noci netsli iz Karlovca, cak nisu niti frizidere ispraznili, a omda kanonada Srba sa svij stana...jurisi, svasta... i ... Srbi NISU usli u Karlovac! A sta sada??? Zasto se "izbjegli" ne vracaju?? Boje se... a ocekuju da ce nepobjedivi Srbi u drugom naletu uci u Karlovac, a oni triumfalno na pobjednickoj strani u svoje stanove... Nista od toga! Stanovi ostali prazni...pocelo smrditi, susjedi se zapitali: "kud su im nestala srpska braca, komsije"... i?? sve vise protjeranih Hrvata je stizalo na Hrvatski oslobodjeni terotorij (ca 70% smo uspjeli osloboditi do priznanja 15.01.1992). Sta sa njima... u slobodne stanove, od onih koji su ih protjerali....

A koliko ste jos porusili?? i sad bi vi stanove nazad?? a u HR nema vise komunizma, stanarskih prava. Postoji vlasnistvo ili iznajmljivanje za stanarinu, kao na zapadu! Stanovi su bili na drazbi... ko je kupio - kupio... ko nije iznajmljuje... I sad se stan moze kupit...no problems...

Zamisli ti fore... da ti kojim cudom neko zabadava (gdje si imao stanarsko pravo) da stan - a ti ga odmah prodas...recimo jedan 4-sobni za 250000 €, pa u Srbiji kupis 3-4 kuce za tu lovu!... zivis ko lord godinama... heeeej... to vam je jos zadnji pokusaj nesto izmuckati, isceprkati... nece biti tako lako...

ma jos je
    Guest
    unosnije kad ti kao hrvat oduzmes srpski stan i prodas ga. Recimo 4-sobni za 250000 €. Jer samo u Hrvatskoj se moze i tudje vlasnistvo prodat.
    A, rodijace!

Nije istina
    Guest
    LJUDI (danasnji) stanari su stanove KUPILI!!! od 1993 - 1997 (ako se ne varam!) Koliko ja znam drzava nema nista stanova... mozda se varam, neka me neko ispravi... Bilo je dosta praznih stanova za koje niko nije placao stanarinu, niti komunalije (struje, vode, smece itd...) Dosla je naredba da ko ne plati u roku od tri mjeseca GUBI stanarsko pravo!! I ti su stanovi onda (kao i svi drugi) rasprodani, provenstveno stanarima koji su u njima zivjeli!

A vi bi
    Guest
    Srbi SAD!!! kad ste u matici osjetili med i mlijeko macehe, i spoznali KOLIKO DEBELODUGACKOG ste progutali vasom agresijom...I sad kad znate da jedan - recimo 4-sobni stan kosta oko 250 000 €, SAD bi vi htjeli malo usicariti... MA znas kako se kaze - malo MORGEN!!... Lijepo ste bili (kao i svi) obavjesteni do kojeg se dana komunalije, itd moraju platiti, kad je dead line i sta se u HR dogadja (privatizacija, prodaja stanova itd)... NISTE dosli... cisto ko pasulj,,,

varas se
    Guest
    sigurno se varas i silno se varas. Pljacku se ne moze sakriti. Srbe ste silom rastjerali da bi opljackali stanove i da bi ih prisvojili, prisom pljackaske drzave. Morao vam je fRANJO omoguciti i materijalne "osvete" nad neomiljenim sugradjanima, jer i on je pljackao,
    (Zagreb, Nazorova Ulica 29, kuca obitelji Rittig, nasljednika Monsignora Rittiga).
    ×××××rija je sada kad se svi ti stanovi MORAJU vratiti, po naredbi "velike brace". Tu vam pljacku mocni ovoga svijeta ne zele oprostiti. I sada se svi koji su "uspjeli" hvataju za glavu
    ili za ono sto vama sluzi za nosenje
    KLOBUKA. ALI JEDNO SE MORA PRIZNATI - IMATE I PEH!

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="red">MA NEMOJ!!

onako kako ti lijepis one djecacke ×××××rije tu a imas preko 60 godina:

Zasto nisi dosao 1995? 1996? 1997??

Zato jer su se onda stanovi KUPOVALI!! za one koji su tamo htjeli zivjeti! a ne za spekulante! JOK...

SAD bi ti kad ti stanovi vrijede love!

ZNAS kkao se kaze: MALO MORGEN!!

Pa ustvari moze se i sad stan kupiti, zasto ne? KUPI! ko ti brani!</font><br><hr>

Najveca
    Guest
    pljacka je kad su brzebolje doneli zakon o oduzimanju stanova, a istovremeno sprecavali povratak Srba na sve moguce nacine. Zar ima veceg lopovluka i ociglednije pljacke u reziji vlasti?!

I onda ovaj magarac licemerno ×××× "gde si bio 95. 96.?"

Pa gde si ti bio 91. ××××× STO SI DOMOVINU IZDO?

Bice bice onako kako kako kaze Veliki Bata. Uvrcanje jajceka se nastavlja.

pa sta bi
    Guest
    ti??? Da li si placao komumalije (voda, otpad, grijanje?)?
    Struju? U stanu ti se nakotilo stakora, sve curi...

DOVOLJNO je bilo vremena i upozorenja! Nekoliko godina!! Racuni se svuda MORAJu placati! Bez toga nista ne funkcionira!!

NIJE to razlog! I ti to dobro znas! Radi se o tome da oni koji nisu dosli su se jednostavno zakleli da sa "USTASIJOM" zivóta nema! Ili mi ili oni! Ti znas da je tako bilo! Ali kad se je stvarnost u matici pokazal neuporedivo losijom od domovine, pocele su i drugacije misli izlaziti na povrsinu!... Sad je malo kasno! Ako zaista volis i zelis se vratiti u domovinu, organizirat ce valjda drzava neki minimalni smjestaj, ima i sociale ako neces raditi (ne mozes?).. Pa izvoli! Ali spekulacije?? Prosla su ta vremena!

Seri seri
    Guest
    moj golube beli. Lepo ti kazem da je povratak u Hrvatsku nakon genocida pocinjenim na Srbima, je bio NEMOGUC!!!

Dakle, genocidna vlast prljavih namera je lako usvojila zakon iz SFRJ (tad im se SFRJ svidela glede tog zakona), o oduzimanju napustene imovine, a istovremeno su uveli neprobojne administrativne barijere za povratak onih zlosrecnika svojoj kuci.

Sta hoces, jel ti ovo uopste razumes, ili da ti crtam???
    Pa kao ne razumes, ko te ××××, idi u ××××× materinu!

Vlast dobrih namera, pozvala bi izbegli narod da se vrate, i u uslovima katastrofe za jadan narod, mogli su i da suspenduju doticni zakon, i da uvedu olaksice za povratak, ili bar jedno od te dve stvari.
    Cudi me kako taj isti zakon nije striktno primenjen i na izbegle gradjane HR nacionalnosti???
    Niste zato sto ste sopstvene gradjane podelili na MI i ONI, za jedne vazi jedan zakon, za druge vazi onaj drugi.

"Dokle ce svet tolerisati fasisticku Hrvatsku?"

A da li
    Guest
    TI??? mozes razumjeti KOLIKO ×××××× ste vi sa svojom paranojom, ludilom itd prouzrocili svima oko sebe? a na kraju najvise vama samima?
    Sta fali onih ca: 250- 300 000 Srba u HR?? Garantirano ne placu za maticom... i sretni su da zive tu gdje zive! Uglavnom gledaju svoj posao... i ne vicu da je ovo ili ono Srbija! Ne govore o baci/fasistickoj Hrvatskoj... sve ju vise ZAISTA prihvacaju kao domovinu...Kupili su stanova kad su se prodavali, kao i svi drugi!

bas sam ja dete
    Guest
    ta mislio sdam da si ti neki samokritisni srbin, sto bi bilo u redu i tek sdada shvatio da si kukavicna ustaska ××××× koja se krivim legitimiranjem u forumu htjela prikuciti otvorenosti, jer kukavice i kurvini sinovi to otvoreno nikad ne rade.
    Guzico ustaska. Za tebe vrijedi ono sto se besmisleno i kod nas srba i koc vas Hrvata kaze: POTURICA GORI OD TURCINA!!
    A ustase se drze one Napoleonove:
    Ja izdajnika trebam, ali ga zato ne moram voliti. Ti si stvarno najveca guzica medju nama svima (svim forumasima!"), bez jaja, bez ponosa, bez mozga...Kurvino kopile.

...i vrdalama
    Guest
    koji obavezno skrece diskusiju u nesto sasvim drugo kad nema pravog odgovora - izraz nemoci.

kolega..
    Guest
    ..da se obratim prvo ovom usranku iz Svedske!

Daj bre ne kaki glupi VGSe! )

Mozes ti da se zestis i da penis iz Svedske koliko hoces, tebe mamlaze niko nije nikada niti ce zarezivati. )
    Bice onako kako vam Veliki Brat kaze pa se i ti i svi vi govnoljubi na vrh glave popeli i tako naopako drezdeli do sledece godine - ko vas ××××! )

Kapiras li majmune?! )

....

Stovani kolega, pre nekoliko godina smo i ja i ti tvrdili ovo sto se uz pomoc "uvrcanja jajceka" sada desave .... i na veliku govnoljubnu zalost ce se tek desavati.

Mnogo smo bre pametni bre! )

...........

Dok se ..... u medjuvremenu .... stara krivousta krepalina prevrce ispod Mirogojske travcice i svadja se sa crvima koji mu pokusavaju objasniti da od njegovih 4% nema nista ....

pa cuj
    Guest
    ...da otkomentiram ovu zadnju recenicu...

I MI smo dizali 3 prsta!! ALI... da vam kazemo koliko vas smije i moze biti u Hrvatskoj! Tudjman bi tolerirao 4%.

Nismo uspjeli niti mi niti Tudjman, vas sad ima preko 4,5%...no uglabnom su to starci koje Srbija ne moze dohraniti, pa cemo to mi... sta sa time sta sa naturalizacijom s vremenom ce brojka od 3% postati stvarnost!!

leptirici i VGS
    Guest
    Hehehehehehe zivi ti u tom tvom ruzicastom svetu, sa svim onim pticicama, leptiricima i potocicima .... )

Stvarno bre VGSe, tvoj ubudjali mozak bi trebalo donirati nekom institutu na analizu .... verujem da bi svi svetski "znanstvenici" tu "krstili koplja" godinama!!! )

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •