Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: U srpski punto dijelovi 20 hrvatskih tvrtki

jasno je
    Guest
    uvijek ste bili samo sluge. Sada mozete sa "auto-sitnicama" biti i partneri velikog "brata" Srbije.
    Polako idete napred. AS dok dodjete do zrelosti da vam neko povjeri gradnju auta, bar djelomicno, morate uciti od Slovenaca,Srba, Rumunja, Bugara,Bosanaca,Ceha,Slovaka. Samo vi i Albanci nemaju europskih povjerenja.

DRUGA PRICA:
    poslovi na crno! Koliko li su uzeli "mjerodavni", na bijelo!
    KK - kraljevina korupcije.

^8^
    Guest
    treba prodavati djelove nekome drugom a ne zlikovcima

blesva ustaska mazgo
    Guest
    za lovu bi vi dali i supka rodjene majke. I kome bi to mogli prodati nesto?
    Ta niste vi slovenci,bosanci.. Dodro velui gospodin: samo hrvati i albanci...ne mogu, ne znaju, ne zasluzuju..

homeboy
    Guest
    Mi Hrvati imamo sigurno više pameti nego Srbi. To se je moglo vidit u prošlom ratu. A i sad se vidi jer se zna da iz Srbije ne dolazi ništa pametnoga!

Au bre VGSe
    Guest
    sto te zivot demantuje nikad kao ovih dana, to je cudo jedno!

1) Dve zemlje istocno od Rimskog Carstva primljene u EU pre Hrvatske;
    2) "Zastavi" se vraca stara slava, i da za tebe bude crnje i zalosnije, eto Juga 10 i na HR trziste, bre bre bre
    On top of that, 20 HR tvrtki ce raditi za Jugo!
    Sad mi bas i nije jasno za koji ste se klinac borili kad ce opet biti sve po starom, sve unutar starog JU trzista kao da se nismo ni rastajali?!

Pa sta
    Guest
    ti imas protiv Yuga?? Ili Punta?? Ja nista...

Trziste ce mu odrediti cijenu - kao i svemu! Ako recimo neki polo kosta oko 100 000 kuna, Yugo bi mogao kostati kojih 25 000 kuna. Za tu ce lovu to vrhunsako tehnolosko dostignuce naci kupca. U Hrvatskoj ima sirotinje socijalnih slucajeva koja ce si mozda Yuga (punto??) moci priustiti...

A koliko si
    Guest
    samo gadosti izgovorio za "Zastavu", kad ono opet "Zastavina" vozila na HR ceste!
    ×××× te bok, bas te realnost nacisto pokopa!

Posle onog bombardovanja, ja bi preimenovao "Zastavu" u "Feniks".

Uh
    Guest
    Strasna slava Yugo...... Opet ce ga davati na poklon kupcima Cadilac.....kao u bivsoj Yugo slavi.

Daj srbine ne seri matereti!

yugo
    Guest
    sre prodavao svuda na svijetu.Fiat ne bi uzimao kooperanta koji bi mu kvario trziste. Dakle punto je sigurno zreo auto i naci ce svoje kupce i u Hrvatskoj.cijena od 25000 kuna je naravski hrvatska zelja (sto sirotinja moze da zazeli nema ni kod dragoga boga!)ali zasto bi se punto prodavao u pola cijene zato sto je hrvatski narod od hrvatskih celnika opljackan i bacen u siromastvo.

pa cinjenica
    Guest
    je da je Zastava mlinski kamen, simbol nazadnjastva, simbol YU yehnologije i napretka.... Ko se i dalje drzi kao pijan plota tog projekta i ideje - BUJRUM, evala mu... hvala bogu Hrvatskoj tako nesto ne pada na pamet...

Neke ce kupce naci i u HR, naci ce ih po istocnoj evropi... na zapadu?? nevjerujem da bi iko kupio recimo Yugo... PUNTO?? da li onaj Fiat?? za neku sitnu lovu bi se to mozda dalo prodati na zapadu...

svak
    Guest
    ko vas zna, zna da je pored svih mogucih razbojstava, primitivizma i zlobe, zavist, vasa najznacajnija osobina. Ali stara arpska kaze, da psi laju a karavana prolazi.

kakva zavist
    Guest
    ??? Kad god je CIST posao - placanje u €, $, SFR... NO PROBLEMS!! Trziste rjesava stvari... Nikakva zavist!!

zanimalo
    Guest
    bi me sta ti imas s tim, picko skutorska.
    Crkva,
    dernek,
    noz,
    ganga,
    pljacka,

.....kakav pünto,
    Isusa mi...

Slične teme

1. Odgovora: 18
    Posljednji post: 06-05-2010, 17:36
  2. Česi pamte oholost hrvatskih domaćina
    By Radmila Kovačević in forum Politika