Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Braco HRVATI !!!

PITAGORA
    Guest
    <font size="+1">
    Četnici ravnogorci, kao i ovi sto se zovu krajincima, u nemiloj su ofenzivi...
    Pregledavajuci njihove stranice vidljivo je da se spremaju na otimanje vlasti u svojoj majcici, pa onda i na novi rat sa nama.
    Sve je to pod patronatom srpske radikalne stranke onog idiota i bezbradog majmuna od seselja...

Trebate viditi s kolikim zarom nastoje od agresora i mucitelja na ovim prostorima naciniti, puku i jadnu zrtvu od sebe. Svi u bivsoj jugi krivi su 100 %, a jadni srbici na udaru povanpirenih ustasa, turaka, janeza, siptara, NATO saveza itd,itd,itd

E srbici, jadna vam majka sto vas rodi tako degenericne...

Bog i Hrvati !!! Braco svi u jedan zbroj jer bit ce opet odlucujuci boj... OVAJ PUT DO ZADNJEG !!!
    </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="yellow">
    </font>

Djavo se
    Guest
    prepoznaje na kilometre. A o cemu bi djavo ma o petljaniji i da mrzi, cak i za vreme blagdana.

tesno ti ga
    Guest
    skroji mati,
    od tog i tvoj bog i hrvati.
    Ti mozes i dalje srati,
    svaki hrvat ce da pati
    jer ga svud nesreca prati.
    I kad vas zbijemo u rog,
    nek vam tad pomogne bog.

BLESAVI USTASKI MISLITELJU!

HAHAHA
    Guest
    Blesavi mislitelji?
    Kad nas zbijete u rog?
    Joj mali vlase, svakim danom si gluplji i gluplji.
    Tko koga nabije na ili u rog?
    Zbilja imas mastu, buzdovane jedan, a gdije ti je domovina?
    HAHAHA HEHEHE HOHOHO.
    JADNI CIGANINE, tovar ti jeba posranu kevu.
    Idi slaviti vas pizdunski bozic a ne visiti tu sa svojim glupostima.
    HEHEHE

CRO ARMY
    Guest

Ma koji si ti ××××ni četnik. Ajde slavi svoj jadni bozic.Kad i ako se ikad odlucite opet za ratnu opciju, cekamo vas jadni i glupi cetnici.

BDW- Ode srce MAJCICE ode KOSOVO, ha,ha,ha,

jest ustaso
    Guest
    najprije cete biti zbijeni u rog, a onda nabijeni na ×××××.Prosla su vremena pljacke i vi bi ponovo htjeli biti sluge - europske, jer i to je bolje nego gladovati u rvackoj. Ali eto vidis i ta su vremena prosla.Kurce ustaski, nepismeni.

za gornjeg cetnika.
    Guest
    NEMOJ SVOJU BOLEST NA NAS PREBACIVATI.

Dunja
    Guest
    Sta trazis cedo bjedo u nasem forumu otranili smo guje u njedrima nesmite se vise kurciti i pljackati Hrvatski narod Zapivajmo nek nas svatko cuje usrale se cede od olujeeee Bog i hrvati ZA DOM SPREMNI usta ja ustase svi

dunja
    Guest
    ovaj ×××××n je trazio "bracu" a ne ×××××!

Pitagora bre bre bre
    Guest
    Ajde bre Pitagora, dosta si disao, zavuci glavu u supak ponovo.
    Takvom mozgu se najvise dopada odgovarajuci miris i ukus. )

ustase
    Guest
    ne znaju ni "svoj jezik", osim nekoliko rijeci kao zaklat,otet, ubit, silovat, ukrast, slagat, pa gdje bi znao seljacina kako bi se pisalo "hrvatska armija" da to ima. To su koljacke trupe tudjmana,bobana,mercepa,glavasa,bobetka,gotovina (od kojeg nartavi Sanaderova vlada po NALOGU del Ponte! Veresiju!)I on bi josizmisöio kraticu, novu jos gluplju.
    Internationalni znak je HR, po tom u svijetu odmah svak pozna koljace.Jasno htjeli bi to i prekriti, ali ne ide, bre..!

kevu vam četničku
    Guest
    ××××! Zna se tko je koljač na ovim prostoru balkana. Pokazali ste se u Srebrenici i drugih mjesta i gradova. Samo znate druge optuživat a za sve zlo ste samo VI SRBI krivi!

krvavi koljacu
    Guest
    JASENOVAC! JASENOVAC !JASENOVAC!

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Impact" size="+2">SAJMISTE

BAJNICA

KERATERM

OMARSKA

SREBRENICA

SARAJEVO

VUKOVAR ....

ITD....</font>

Sta je Bajnica?
    Guest
    Koliko ti nepismena dilejo treba da naucis kako se kaze deo Beograda o kojem si procitao ko zna koliko puta?

Cuj Bajnica, hahahaha.

Ma skim ja diskutujem, da mi je znati, sa kojim nepismenim moronom?!

joj majmune
    Guest
    JASENOVAC! JASENOVAC! JASENOVAC!

PITAGORA...
    Guest

Pitase me nekad, " sine koji je srpski grad najveci, najtisi i najcistiji ??? "

Kao mlad BOJOVNIK nisam imao vrimena, a ni volje proucavati zadano pitanje. Kad odjebasmo CEJENE, sjetih se toga pa...

prolistam kojih desetak knjiga na tu temu i gle cuda...

JASENOVAC, to je taj velicanstveni velegrad lazne brace... jos im samo falo gradonacelnik od golobgadog vojvode, a moga bi i on polako pa na put u svoj grad JASENOVAC...

ZA DOM SPREMNI !!!

Pitagora,
    Guest
    lepo ti je covek rekao:

"Ajde bre Pitagora, dosta si disao, zavuci glavu u supak ponovo.
    Takvom mozgu se najvise dopada odgovarajuci miris i ukus."

Morat cu
    Guest
    da posjetim taj velegrad... pricaju mi da se covjek svuda spotice na kosti koje vire posvuda... ali da zaista vlada grobna tisina!

Putevi - (AUTOPUTEVI), koji su sa svih strana vodili za Jasenovac su navodno zapusteni, obrasli sikarjem... koje do sad niko nije ocistio... ALI kazu... sve bi se stavilo u funkciju - ako bi zatrebalo - za 7 dana!! Znaci:

ZA DOM SPREMNI!!

mrav
    Guest
    Ja, kao U, moram priznat da su srbovi dobili republiku srpsku, potamanili lijepo par desetaka tisuća Hrvata iz Bosanske Posavine i proglasili republiku srpsku. Žalost što nam Hrvatska izgleda sada kao kifla. A to da ćemo ratovati opet sa srbovima, to ne da je možda, nego je to sigurno kao što je danas ova srijeda. E, sada ko se boji rata nek odmah kupi prnje... I čak mislim da mi Hrvati nemamo puno šanse protiv njih, zato što smo nesložni u tri p.m. Užas katastrofa. Jedino nas može izvuć to što srbovi nisu nikad bili nikakvi ratnici. Nego su onako više kao hijene... kad osjete da smo slabiji od njih... eto njih da nas pokolju... pa sad neka mi ukidamo vojsku i idemo u civilno služenje i ta ××××××.

bosnjak*
    Guest
    Daj bolan hrvati prestanite se kurciti , vec se pomirite sa realnoscu da ste narod drugog reda na balkanu .Mi muslimani smo ekxtra narod koji je se tek izborio za svoju naciju a vi , vi ste za srbe maciji kasalj (ako vam vatikan i zapad ne priskoce u pomoc i ne cuvaju ledja dok vi budete ostvarivali ono sto ste naumili.

Vidili smo vas na pocetku rata svima nam je ostalo usjeceno u pamcenje vasa kuknjava i prizivanje zapada , kako ce vas srbi pregaziti kao gliste ako ih zapad ne zaustavi, tako se kukalo na vas ,glas gluho bilo.

A i mi smo u bosni od vas napravili, kuda koji mili moji , jer ste se brate previse kurcili i tamo gdje ste vi nama pokazali put tuda ste isli ili trcali.Da se vi rugate nekome to je smijesno na samom pocetku je taj zapad govorio da ste vi hrvati i slovenci izazvali rat za koji treba da odgovarate , ali posto je rahmetli papa poslao depesu da to moraju prebaciti na druge to je ta iskrivljena istina koju vi prepovjedate o morate ponavljati da bi lazno uvjerili druge da ste konacno postali nevini.
    Ja se sjecam na samom pocetku hrvata naoruzani do zuba svabskom opremom , svaki je imao kamu za klanje u jednoj cizmi dok muslimanima su davali obicne puske ili goluruke tjeralu na front.Ali kad su se muslimani docepali oruzja nisu vam mogli zaboraviti tretiranje toboznje brace muslimana pa su vas razguzili na sve strane.Opet da vam nije bilo tih srba u Bosni platili bi vi svoj lazni danak za svagda , bilo bi bili su nekada ovdje i neki hrvati sokci .Klali ste vi po Bosni ite kako vise nego sto se zna ali otkrice se sve vase zavrzlame , postenje i lazi.

nije kifla
    Guest
    zemljovidno izgleda hrvatska kao otvorena ralja neke nemani, najslicnija celjusti krokodila. Ta neman pokazuje njene prozdiracke aspiracije prema Bosni, ali vise nema zuba. Napustili ih i Svabe i zidovi, Vitezovi u Haagu, ljesina miruje (sta moze drugo!),Vatikan i sam vidio da ve sa ustasama pojeo govno. Sad te ralje te nemani treba razvaliti.

majku vam
    Guest
    muslimansku. da nije nas HRVATA bilo danas nebi bilo Bosne. To oružje kojega ste se vi (dočepali) vam je Tuđman dao. samo sto onda nije mogao znat da će se to oružje upotri××××t protiv HRVATA iz bosne. Dok smo se mi već ratovali protiv srba ste vi vjerovali da vas oni neće dirati. Tu iluziju ste skupo morali plačat. A Bosanac kao narod ne postoj jer ste vi samo poturice(HRVATI,SRBI itd!!!)

ti si samo
    Guest
    ××××××sti skutor, itd! Sigurno je istina da je danasnja ljesina prodala oruzje Bosancima, prodavala ih je i Srbima. Sigurno je i istina (to je i jedina istina iz usta ljesine) da rata ne bi ni bilo da ga Hrvatska nije htjela.
    Dalje su iostine jos bolnije, vracanje u srednji vijek (za ovo nema rvacke rijeci! Thja!), u genocid, zudnja za Jasenovcima, Mamulama, Gradiskama i bolno razocarenje da su konjusari opet ostali u stali.Povjesno govoreci tamop im je i mjesto.
    A tebi jadnice ostaje samo da svojim kokosijim "mozgicem"
    ( za razliku od malog mozga kojeg ti nemas) pokusas shvatiti da i danas evolutivno propadaju sve vrste zivota koje priroda ne treba. Tako i ti i takvi ko ti. Tebi i takvima moze pomoci samo bog, klanja, pljacke "ITD" su samo pokusaji bjednika da se izvuku od kazne prirodniz zakona."ITD", budalo skutorska!

ITD
    Guest
    a ralje nemani oko Bosne promijenit ce pravi Hrvati sami, tu ne moraju cekati na Darwina, ima jos dosta i postenih Hrvata!

Slične teme

1. HRVATI NAS NE VOLE
    By FRED in forum Politika
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 19-06-2005, 14:20
  2. HRVATI: RADUJMO SE!
    By SUDBINA in forum Politika
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 21-06-2004, 19:05
  3. OJ HRVATI BRAČO MILA...
    By sudbina in forum Politika
    Odgovora: 4