Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: tipo ili golf diesel

  1. #1
    tata
    Guest
    šta je bolje tipo 1.7D ili golf2 diesel

  2. #2
    mikula mali
    Guest
    Uffff ovo je tesko pitanje;

    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLF!!!!!!!!!

    Tipo 1.7 D ne starta na 0 celzijusa, al naravno nije samo to.


  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    isti ×××××!

  4. #4
    tipo
    Guest
    ja imam tipa
    kupio sam ga sa navodno 140000 km,troši mi oko 3 dcl ulja na 1000 km
    ove zime je palio na -15,nekad iz drugog pokušaja.
    jeftiniji je od golfa ima serijski 5 vrata i 5 brzina.
    Pola rabljenih golfova je TAS koji imaju 4 brzine.
    Golf kažu manje troši, moj tipo oko 6,5

  5. #5
    dragstar
    Guest
    Tu ne treba biti dvojbe, GOLF D.

  6. #6
    nn
    Guest
    Tipo

  7. #7
    cuore sportivo
    Guest
    ja ti za tipa mogu reci da je to bio jedan od boljih fiata,pogotovo 1988 kad je izasao,usput meni je stari uzeo 94 za firmu tipa 1.9 TD(klima,ABS,airbag,max oprema,koju si god golfa sano mogao sanjat) ,nas koako je to mracno bilo vozit,nije za vjerovat ali stasno je vukao za svojih 90 ks, a sta se tice kvarova niti jedan do svojih 390 000 km kad ga je i prodao,a pazi jos ga je svaki kreten u firmi vozo i vadio mu mast,ali tipoa s takvim motorom je jako tesko nac da valja

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Ja bih izbjegao oba auta u širokom luku! A da baš nemam love za nešto bolje i da moram birati između ta dva auta, sigurno to ne bi bilo korito dvojka!

  9. #9
    VR6
    Guest
    Golf. Mislim nemam nista protiv tipa, ali zna se da su golfovi dizeli najbolji prakticno, a i inace, za VW imas svugdje djelova, ako i ode nesto, al za Tipa bas...

  10. #10
    cuore sportivo
    Guest
    kako mozes govorit da za tipa nema djelova,ako trba naci ces ih u svakoj pekari za neku sicu od love

  11. #11
    doctor
    Guest
    Posto sam imao i Golf 2 dizel mogu samo reći da je to crknuta krava. Užasno trom, a sjećam se da po zimi baš nije htio svaku puta upalit. Jako neudoban i tvrd auto, i stalno je smrdilo po nafti u njemu. Fiat Tipo se više mjeri Golfom 3 nego s 2. Golf 2 je jako zastarjeli auto, unutrasnjost - pogotovo sa onih 10 zarulja. Osim toga Tipo je veći i prostraniji. Golf možda djeluje kvalitetnije, ali kad čovjek bolje pogleda... brzo se razočara

  12. #12
    tipo
    Guest
    ovaj VR6 stvarno prdi, dijelova ima koloko ti srce hoće tu prko puta u italiji

  13. #13
    mikula mali
    Guest
    Ma stvarno ne znam sta se tu ima diskutovati, u ovom slucaju ne postujem nicije misljenje jer je to stvarno apsurdno. Ne hvali se ovdje ni jedno ni drugo nego usporedjuju i tu stvarno nema dvojbe. Mislim, Fiat Tipo, benzin O.K. stvarno dobro ali diesel ili turbo diesel peace of shit.

  14. #14
    VR6
    Guest
    Da, u italiji, a za golfa imas svugdje, i to mu je prednost... I svak zna skoro praviti golfa, dok bas za tipa...

  15. #15
    ax
    Guest
    ax

  16. #16
    lepi
    Guest
    Zbog znatnog pada prodaje Volkswagen je odlučio prekinuti proizvodnju Golfa Cabrio u korist nove Bube Cabrio,bilo bi ljepo d se svi golfovi prestanu prozvoddit,da ne voze po cesti te ruzne krame

  17. #17
    lep ko slika
    Guest
    samo bi se zelio ograditi od nadimka"lepi".

    svaka mu cast ali lep ko ja bas i nije....

    pozdrav

  18. #18
    bundy
    Guest
    Ocito moras birati polovno. Ovisi u kakvu su stanju. Pusti kilometražu, tome više ne možeš vjerovati. Vidi kako su očuvani volan, ručka mjenjača, sjedala, ima li hrđe na vratima isl. Provjeri i kompresiju motora. I opet budi svjestan da je to polovno. Osobno, ja bih uzeo golfa, ali nemam baš nekog iskustva s fiatima, pa ne mogu suditi. U svakom slučaju, mnogo sreće.

  19. #19
    BBR
    Guest
    VW

  20. #20
    Feri
    Guest
    Najte pripovedati hurmastoče!!! Pa smo već ne v bivšoj Jugi! Kakvi TAS i kakvi Golf!!?? I to dvijka? Pa to je još (skoro) vekši drek od mojega japanskoga gnoja Pištolja Micubišija! TIPO SVAKAK!!!

  21. #21
    riki
    Guest
    naravno da jee tipo.

  22. #22
    cigo
    Guest
    golf, tipo je smeće!

  23. #23
    Ja, Alenko
    Guest
    tipo, golf je smeće.

  24. #24
    lega
    Guest
    imo sam i jedno i drugo. S golfom sam bio prezadovoljan, samo sipaš i voziš, a ispod tipa sam uglavnom ležo... motor mu je ××××××.

  25. #25
    Ja, Alenko
    Guest
    I ja sam imao jedno i drugo, i golf II i tipo, golf je za ×××××, sve se raspadalo pa sam ga uvalio nekom, čujem da ga čovjek svako malo popravalja, zvoni i gnjavi me nek mu nabavim dijelove, a tipo još ide...i ide....

Slične teme

  1. diesel vs. benzin
    By sKy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 17-05-2004, 15:21
  2. tipo 1,9td
    By 16v in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-02-2004, 22:28
  3. tipo sedicivalvole
    By fiat in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 19-09-2003, 20:46
  4. fiat tipo
    By mirko ili slavko in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-07-2003, 20:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •