Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: francuzi su luzeri

  1. #1
    q10
    Guest
    francuzi su luzeri

  2. #2
    Initiale
    Guest
    A svabe nisu?

  3. #3
    q10
    Guest
    vjeruj manji od japanaca,FRANCUZA AMERA TALIANA SRBA ČEHA ŠPANJOLACA RUSA I INDIJACA

    ako se ne slažeš s tim možda problem leži u tebi

  4. #4
    ki
    Guest
    q10,meni se čini da ti pretačeš iz šupljega u prazno!!!!

  5. #5
    q10
    Guest
    čuj ki netko tko je ki taj nezna što bi predlog ti dajem ja liži mi jaja puši mi karu kao cigaru

  6. #6
    ljubitelj francuza
    Guest
    Majko mila! q10. Odakle ste samo ispuzali?

  7. #7
    Rene
    Guest
    Čuj IQ=10, kad budeš imao dovoljno godina da te tatek pusti da sjedneš za volan obiteljske Zastave 750 onda se javi na forum, a do tada se sakri u mišju rupu. Dok ti budeš sanjao o Golfu jedinici diesel, za koji bi morao podići hipoteku na život, normalni ljudi (s vozačkom dozvolom) uživat će u kvaliteti i udobnosti Francuza i temperamentu i dizajnu Talijana. ) )

  8. #8
    tomć
    Guest
    Francuzi nisu loši q10 , a ti INITIALE VJEROJATNO NIKAD NISI IMO ŠVABU,PA TI PREPORUČAM DA KUPIŠ PASSATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! ! )

  9. #9
    Initiale
    Guest
    Nisam nikad imal svabu,ali sam se u dosta nijh vozil i nebi nikad kupil svabu osim mozda bmw ili mercedesa,jer nisam tolko bogat da kupim passat s "mocnom" opremom od 2 zracna jastuka,abs-om,kurblom za podizanje stakla za 153000 cuna sto je pljacka jer za oko 140000 cuna kupim lagunu ili c 5 s 6 zracnih,abs-om i naravno klimom

  10. #10
    q10
    Guest
    JOŠ MI NITKO NIJE UVJERI DA GRIJEŠIM
    ŽAO MI JE ISTINA BOLI

  11. #11
    exclusive
    Guest
    q10. koji francuski auto vozite? Prateći Vaše komentare po raznim forumima imam osječaj da samo tražite potvrdu onog što već sami znate. A to je činjenica da se francuski automobili sve bolje prodaju u cijelom svijetu a ne samo kod nas. Nikad nisu bili luzeri, a najmanje su danas. Pozdrav svima, naročito citroenovcima!

  12. #12
    q10
    Guest
    vozio sam xm i znam da je prava kanta anjihova prodaja u svjetu ha ha ha ha

  13. #13
    Rene
    Guest
    Vozio si ti q10, da ne kažem šta. Kožicu svake večeri, centimetar gore, centimetar dolje. Prestani kenjat o autima kojima se diviš kad ih vidiš na parkingu i kad vičeš tati, nakon što ti je kupio Pokemon sličice, "kupi ovog velikog". I još se naginješ na šajbu da vidiš kolko "šiba" pa da možeš, ko dobar poznavatelj auta kenjat na forumu. PAPČINO ) ) )

  14. #14
    citro
    Guest
    francuzi nikada nisu bili luzeri i usput jel ima neko kakva iskustva sa motorima 1.6 16V PSA

  15. #15
    Renault fan
    Guest
    q10 ako su francuzi luzeri ne znam zašto je onda laguna dobila 5 zvjezdica još prije dvije godine, i još je nijedan švabo nije stigao, a pogotovo golf

  16. #16
    q10
    Guest
    ako me mislite vrijeđat smo naprijed otkrit čete samo sebe

    5 zvjezdica ha ha ha kad ja kažem da je i tito imo više od 5 zvjezdica shvati sam

    a ako nemaš penis divi se meni koji imam
    ja bar ne moram ni rukom jer imam veš mašinu a ti si guraj prstič pa ga vadi i uživaj

  17. #17
    huki
    Guest
    q10,kaj voziš?! (tavriju).pozdrav od V6 3.0i

  18. #18
    RENAULT
    Guest
    Slušaj ti q10 prijatelj mi ima renault 4 koji je prešao 480.000 km!!! i još radi i vozi bez problema.Imam Renault Clio Sport i kad bi te jedan put provozao u tome više ne bi hti izaći iz auto(vjerojatno bi se ukenjao od straha Auto leti kao letjelica ide na auto putu 248

  19. #19
    q10
    Guest
    Ja vozim ljutog golfa GTD, nabrijanog na 150ks.
    Nema tog francuskog smrada koji može da mi priđe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. #20
    huki
    Guest
    q10 nemaš pojma kak si sretan što vjeruješ u to što si napisao ali jednog dana kad shvatiš realnost...........! pozdrav od XM-a 3.0i V6

  21. #21
    Zagor...
    Guest
    ma ovaj IQ=10 me je nasmijao do suza (ljutiti golf), hahahaha ma daj budi ozbiljan.
    Pozdrav od nenabrijanog XM-a 2.0i sa običnih 132 konjića.

    hahahaha ljutiti golf, ma umrijet ću od smjeha )

  22. #22
    q10
    Guest
    Pa di može tvoj hrđavi citrojen da priđe mom ljutom njemcu.
    znaš ti što je 150ks!
    Ne znaš kad voziš autootpad na 4 kotača!

  23. #23
    Bongo
    Guest

    Hmmmm. Da pokušam unijeti malo ozbiljnoste u diskusiju.

    Dok sam bio klinac, san mi je bio jednog dana imati Peugeot 404. U to vrijeme je to bio AUTO. Na našim prostorima prva stvar iza Mercedesa. Bio je službeno vozilo mnoštva direktora.

    ID 19 ( kasnije DS 23 ), je bio tu negdje, iako malo manje klasičan. Oba ( pogotovu 404 su bili vrlo solidne izrade i kvaliteta, jer i nakon prekida proizvodnje ih se godinama viđalo u velikom broju. Sjećam se reklame iz vremena svjetskog prvenstva u Njemačkoj 74. da je DS 23 koštao 14 mil. ondašnjih dinara.

    Ipak bih rekao da su to izuzeci. francuska ( i italijanska ) kola su napravljena za prvi utisak, ne za trajanje. Ima se udobnost, ima se oprema, imaju se performanse ( pogotovu kod Italijana ), ali nema tu kvaliteta. Slabi materijali, slaba izrada i slabost još na crtaćem stolu ne daju im ni pouzdanost ni dugotrajnost njemačkih ili švedskih kola. Otprilike kao lagane ženskice. Upotri×××× i riješi se što prije.

  24. #24
    DR
    Guest
    IQ 10 Stvarno nema veze s autima i životom, Vozi Golfa GTD, to je kao da pričaš da voziš Juga, u uporedbi s gore spominjanim autima.Daj se poslušaj što pričaš i hodi psihijatru, neće ti ni pregled naplatiti, bit ćeš odmah hospitaliziran na duži period, sve dok ne počmeš realno razmišljati.

  25. #25
    kuki
    Guest
    evo samo nekoliko činjenica za facu koji vozi ljutog golfa (ha ha)
    davnih osamdesetih citroen CX25 dtr turbo2 sa 120ks imao je ubrzanje do 100 za 10,4 sekunde.
    o sigurnosti i udobnosti nema potrebe raspravljati ali ipak što se tiće udobnosti mogu reći da su golf i citroen dva različita svijeta, to ne govorim napamet kao mnogi koji nisu sjeli u citroena jer prije citroena cx-a sam imao golfa u kojem je vožnja udobna otprilike kao vožnja na zaprežnim kolima.


Slične teme

  1. francuzi su luzeri
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 02-08-2004, 12:48
  2. talijani,njemci,japanci,francuzi
    By gto in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-03-2004, 18:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •