Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: francuzi su luzeri

  1. #1
    q10
    Guest
    susjed mi ina renauta svako jutro konstantno novi problemi na 30 000 km ode alnaser 60 000 km ode alternator netko je tu glup

  2. #2
    ki
    Guest
    koliko sada ima km?

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Bogami, pravi luzeri! Pa jesi li vidio 607 na ZG auto showu? 3.0, maksimalna oprema za svega 100 000 DEM!!! Pa nek BMW ili Mercedes ponudi toliko opreme i takav motor po toj cijeni!

  4. #4
    mikula mali
    Guest
    Neka "Droga Portoroz" mi uzima nick, samo da se zna.

    Kao drugo a moze i kao prvo, stari mi ima Peugeota 405 diesel 1.9, presao je 470 000km da, dobro vidite, u savrsenom je stanju, naravno redovno servisiran. Da znate ja sam se navozao "firminih" auta svih modela i motora, stvarno mnogo modela, ali vjerujte da je u Pezou gust i udobnost "savrsena", svakako preporucam iskreno-naravno redovan servis koji nije bog zna sta skup.
    Mogu zamisliti kakvi su ovi novi HDI motori/savrsenstvo bez mane.

    Jos jedan podatak, Peugeot ja kompanija koja proda najvise diesel motora u svijetu.(mislim i drugim proizvodzacima)
    Zato pljujte po Renaultu, za njega ne znam ali Peugeot mi ne dirajte jer ga znam u dusu i opet iskreno preporucam.

  5. #5
    BM
    Guest
    Što se tiče Renaulta, moje je mišljenje da se u današnjoj hyperprodukciji automobila takve stvari mogu desiti svakome proizvođaču. Pa danas već Mercedes, BMW, Bentley... i ostalo visoko društvo pozivaju svoje aute u servise zbog kojekakvih popravaka, pa me uopće ne čudi to što ima takvih slučajeva.
    A što se tiče Peugeota. Ja sam odlučio i uplatio Peugeot 307 2,0 HDi 90 KS. Auto je fantastičan. Samo tko će dočekat sedmi mjesec, da poludiš.

  6. #6
    Initiale
    Guest
    Frend mi je imal c 220 d pa mu je otisla pumpa za gorivo,sestricni se na audiju 80 razletila turbina,a drugom frendu na golfu 3 ista stvar samo je jos ostetila cilindre,pa koje tu luzer

  7. #7
    RENAULT
    Guest
    Priznajem meni je na Meganu otišao ventil već nakon 45000 km , susjed kaže renault nikad nije znao praviti dobre aute golf je zakon, mjesec dana kasnije sa svojim golfom 4 ide u servis, dijagnoza GENERALKA . Više nema auta koji se ne kvari pa bio on i MERCEDES

  8. #8
    star fucker
    Guest
    ma baš to . golf je ok ali nije to više ono kao prije

  9. #9
    Frenki
    Guest
    Ljudi meni je jednom prilikom prical jedan zetovac, ima mecku, baustelku, 250 D i s njom je napravil jedno 600 iljada. Kupil ju je polovnu, tak ta veli da je mozda i onaj prije skidal kilometrazu, tak da moze biti da je i vise presla. I znate kaj?? NIKAD NISTA!!! Prava ziva istina! Veli zetovac, nikad problema. Samo toci, pali, vozi.

  10. #10
    krešo 594
    Guest
    vozio sam renault 4 13 godina i prešao bez generalke 270000 km.za taj automobil koji je plaćen 1985 godine 6000 dm mogu reći samo pohvale iako limarija nije bila bolji dio auta,francuzi nisu luzeri )

  11. #11
    q10
    Guest
    hej mali to je ime dala cura svi znamo iz kojeg razloga ali pustimo sad tvoje genetske mane ali pređimo na stvar tvoj peugeot 405 možda ima toliko kilometara jer si ti možđa fenomen ili si imao tu sreču da kupiš jedan od milijun auta
    ili imaš osnovnu školu pa neznaš da zarez znači decimalu

  12. #12
    q10
    Guest
    imaš pravo francuzi nisu luzeri nego ljudi koji to kupe jer su totalni luzeri
    pa to kad kupite pa potom morate to prodati zato laži laži možda ima još jedan mulac treba popušit isto ko i ti ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  13. #13
    mdma
    Guest
    ja vozim 607 i sa autom sam zadovoljan,
    prije sam imao alfu 166 i bila je ok,
    preso sam na franzuca jer puno putujem i treba mi udoban auto, alfa je bila malo sirovija i grublja, sportskija

  14. #14
    q10
    Guest
    pi si seljak
    1. alfa je jedan od najgorih i najnekvalitetnijih automobila koji postoje
    2.ko punao putuje treba prvenstveno dobar auto

    a ako je alfa surova i snažna onda sam ja papa

  15. #15
    mikula mali
    Guest
    q10-dobar ti je onaj sa genetikom, al na tu temu cu ti reci samo da provjeris, tj sagni se malo po sapuncic i voila! Tvojoj sreci nece biti kraja...

    A sto se Pezoa tice pa zasto bih lagao, auto vrijedi nekih 5000DM i sta sad da ga falim niti se prodaje niti je kakva lova, to je jednostavno tako.
    FRANCUZI NISU LUZERI, imam argumente daj ih ti.

  16. #16
    nn
    Guest
    q10, mama ti je bila totalni luzer dok te rodila!!!!

  17. #17
    doctor
    Guest
    q10, ti sigurno patis od Kadett sindroma! Ili si neko deriste ciji je stari gastarbajter u njemackoj pa ti za ove blagdne doveze svoj audi 80 da se ti malo sminkas po selu.

  18. #18
    q10
    Guest
    tim sebe varaš misliš da se sve mame veslele svojoj djeci kao tvoja

    argumenti su ti :
    pogledaj plavi oglasnik i pad cijene
    imaj francuza i uvjeri se sam
    ili vjeruj meni i uštedi si bol i novce
    koje vjerojatno zarađuješ pošteno u gradskoj čistoći

  19. #19
    BM
    Guest
    q10...

    Mogu te zamislit... Golf II, diesel, tamno plavi, dotjeran iz švabije za "male " pare i brdo crnog dima iz sebe... Daj molim te čovječe ne tjeraj me da se spustim na tvoj nivo. Vrijeđaš, a sigurno nemaš pojma o ničemu. Davno su prošla vremena kada su švabe radile najboje aute po klasama. Danas više niti "uzvišeno veličanstvo" Golf 4 nema prođu osim kod raznoraznih rednecksa. I zato se molim te skini s foruma i doma cuclaj prst što bi ti trebala i biti glavna zabava s obzirom na ponašanje, manire, znanje itd.

  20. #20
    Dr. Strangelove
    Guest
    q10... hmmm ... jel to skraćeno od IQ=10?

  21. #21
    pougeotovac
    Guest
    Ej, napravio si dobar izbor.Reci mi što misliš o 307 sa 1.4 motorom(75 KS).Moze li to proci dugorocno.Mislim da je to odličan motor,potječe odavno ali se stalno dotjeriva.Dugovječan je i kvalitetan.Što misliš o svemu tome?

  22. #22
    BM
    Guest
    Ovako, vozio sam 307 1.4; 1.6 16V benzince i 2.0 HDi. Ja dosta putujem Čakovec Split pa je u mom slučaju prevagnuo HDi uglavnom zbog potrošnje, ali je i moje mišljenje da je to motor (90 KS) taman za taj auto. Nije slab, ide dobro, malo troši... 1.4 benzinac (75 KS), je na otvorenoj cesti poprilično trom, a za po gradu bi po mom mišljenju prošao. Ali sve pod uvjetom da je to obiteljski auto prvenstveno za vožnju posao doma, a tu i tamo neki izlet, godišnji itd. na veću udaljenost. Sve ovisi za što ti auto treba, kako i koliko ga koristiš i kakvi su tvoji zahtjevi i normalno koliko si možeš priuštiti. Ovaj 1.6 16V benzinac je jako dobar (ubrzanja, elastičnost...) ali po meni to jednostavno previše troši i gotovo. Opet ovaj 1.4 8V tzv. stara garda. To ti je pouzdan motor koji ako se normalno koristi i ako se od njega ne očekuju neka čuda može stvarno dugo trajati po mom mišljenju. Ne znam to je jednostavno stvar osobnog odabira. Ja sam se odlučio za HDi jer mi treba. Najbolje ti je otići i probati. Malo ga provozati i vidjeti što se isplati, a što ne.

  23. #23
    mikula mali
    Guest
    Peugeot je dobro auto i nek prica ko sta hoce, a sto je lijep e to da ne govorim.

    Hajmo malo na drugu temu:
    I sve je super i sve je za pet kad si musko i volis nogomet,
    uslagiran i agresivan,
    ja sam duso predivan...

    Q10, ti ne citaj, brzo se uzbudis pa te valja trpiti ovdje.

  24. #24
    alfist_zg
    Guest
    stvarno q10, pricas gluposti cijelo vrijeme...vidim i da po drugim forumima ostavljas neke nebulozne poruke na koje niko ne reagira pa onda pricas tu neke idiotarije da te barem neko primjeti...stvarno jadno

  25. #25
    q10
    Guest
    žao mi vas je vrerujte
    takvi jadnici
    patite
    a kak tebe ja vidim
    u vrtu ili na tvom jeziku bašči honda bez kotača zbog ranog kvara na motoru suzne oči od vjetra od divljanja lepa brena na sony prenosnom kazetofonu te susjedi koji te jednostavno ne razumiju

    susjedi molim vas za razumjevanje mali još ×××× i sve virtualno ga veseli

Slične teme

  1. talijani,njemci,japanci,francuzi
    By gto in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-03-2004, 18:21
  2. francuzi su luzeri
    By q10 in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 06-09-2003, 13:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •