Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: vozačka kultura

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ki
    Guest
    svi vi na ovom forumu,calibre,alfisti,golfisti...,raspravljate o ovom ili onom autu,a jeste li se ikad zapitali na kojem "nivou" vam je vozačka kultura tj.kako se ponašate u prometu?

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Ma koji ××××× ti sad oćeš.

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    neznam sta se tu ima raspravljati..kultura ili nekultura sta je tu je...osim toga baci pogled gore na naslov foruma "Talijani , Francuzi ,Njemci-koji je najbolji?"

  4. #4
    VR6
    Guest
    Hm, sto se mene tice mislim da sam tu korektan. Sve vecinom radim po propisima. Prestrojavanje s zmigavcem, preticanje isto, i kad se vracam cak palim zmigavac, kad me neko prestize pomjerim se desno, ili pustim gas, nepritiscem kao sto neki znaju i tako... Ja mislim da se svega pridrzavam, cak ponekad i vise nego sto treba, s te strane sam ok...

  5. #5
    ki
    Guest
    INTCP,nemoj se odmah "pjeniti" ,a ti Alfist i ti si puno puta na ovom forumu skrenuo s teme "Nijemci,FRancuzi...,a postavio sam to pitanje jer me zanima,a i da "razbijem" monotoniju ovog foruma.(ponavljam; ne želim nikoga vrijedjati)

  6. #6
    alfist_zg
    Guest
    dobro stari, ali nevidim sta se tu puno ima raspravljati...ionako ce ti svi reci da se kao pridrzavaju propisa i svi ce se praviti kao ono u stilu :" joj,kojih majmuna ima na cesti bla bla bla" znas vec i sam...mislim da je ta tema malo dosadna i nezahvalna za ovakav forum.....no to je samo moje misljenje...a daj se molim te ti predstavi sa svojim pravim nickom jer vidim da nisi novi, pa da znamo s kim "pricamo"

Slične teme

  1. vozacka (ne)kultura
    By takkyu in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-08-2003, 19:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •