Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Punto 1.2 SX, P206 XR 1.1 ili Clio Authentique 1.2?

  1. #1
    ajatolah
    Guest
    Koji biste auto od ova tri odabrali. Ili nesto slicno oko 9000 EUR?

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Hmmmm definitivno bi u daljnje pripetavanje uzeo Punta i Clia... )

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Za tu lovu nema ničeg novog, a da nekaj valja! Moja preporuka Alfa 156, '98. godina, a za te pare da se kupiti 1.6 ili 1.8!

  4. #4
    ajatolah
    Guest
    Ma to s alfama je ok ali meni je trenutno na pameti neki manji autic, a i nisam neki ljubitelj jakih masina.

  5. #5
    dragstar
    Guest
    A sta mislis da za tu lovu kupis neki, kako ti kazes, manji autic, ali rabljen, relativno nov i dobro opremljen.Ovi gore su goli, a lijepo je imati klimu i ostalo!!!Razmisli! E jedino, mozda nemas cash, pa ciljas na kredit, ××××ga onda nista!

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Pa šta ako nema cash? Ima kredita i za polovnjaka i to kolko hoćeš!
    Ali slažem se da je bedastoća pljunuti dvadesetak hiljada popularnih orlova, kod nas vječne valute, za ogoljeno VW ili Škodino govno! I kako sam već prije pisao, šljakati od 15. do 15. u mjesecu za ratu kredita za prekrasnu Fabiju i moliti Boga da vlada ne s×××× monetarnu politiku i dođe do inflacije jer onda zbogom živote jer osim za kredit ne bude niti za ratkape ostalo!
    Kod nas su auti niže klase ogoljeni do kosti, u raznim klasama nam lifraju aute s motorima koje ne ugrađuju nigdje drugdje. A ma kako malo tržište bili i kako god malo love na nama digli u odnosu na druge zemlje zapada ipak nas ne odbacuju pa nam zato ponosno predstave Fabiu junior u kojoj samo da u dodatnu opremu ne spada i volan s trubom, pepeljara, pojasevi, kvake,... Ali ××××ga, novo je novo! Na sicevima su folije, unutra smrdi na novo!
    Zato ako nećeš nešto veće što je sigurno bolje i kvalitetnije i sigurnije, onda barem uštedi nešto love pa uzmi to isto malo, ali godinu dvije staro pa će biti i jeftinije, a bit će i opreme! Vidi 206-icu, 2000. za 15 somova kolko hoćeš i to ne samo 1.1 ima i 1.4 sa solidnim paketima opreme. A pogledaj si cijene novih! Za 2 godine budeš popušil love i love!

  7. #7
    ajatolah
    Guest
    To da nam uvaljuju ogoljena ××××××, ziva istina. Zato me i privukao Clio, gdje u Authentique verziji dobijes vise opreme nego u Puntu SX (slicna cijena) ili P206. Skode mi pak ispadnu isto gole za tu lovu.

  8. #8
    Initiale
    Guest
    Zemi si clio ima puno vise opreme od punta i 206,dok bi kod punta doplatio za abs,suvozacev i bocne jastuke kostal bi sigurno vise od clia

  9. #9
    cuore sportivo
    Guest
    svakoako nemoj uzimat polovnu alfu,nabrat ces se svraba s njom da ces ju zazelit sam zapalit,obicno su ti sve raz××××ne,svakako uzmi novi punto ili clio,peugeot mi se vise cini ko igrackica

  10. #10
    MIA1
    Guest
    NEMOJ PUNTO,JA GA IMAM.STAR JE GODINU DANA.

  11. #11
    MIA1
    Guest
    I TO JE AUTO SAMO ZA gradsku vožnju,a ja putujem i on je nakon 50-60000 za potpuno podmazivanje.

  12. #12
    tajo
    Guest

  13. #13
    smola
    Guest

  14. #14
    doc
    Guest
    Ja isto preporucam Punto. Clio je isto dobar, ali mislim da je to model na zalasku karijere.

  15. #15
    sulio i mujo
    Guest
    )

  16. #16
    777
    Guest
    Punto smece,Clio jos i vece a za 206 bar znas da ti se sviđa!

  17. #17
    bad&blue
    Guest
    Clio ti je fakat ok, dobra oprema, kažeš da ti mašinica nije toliko važna još bolje(potrošnja trošarine i sl.) a to što je model na zalasku ima prednosti i mane-nema dječjih bolesti, kvalitetno izrađen, povoljan a s druge strane manjak prostora i pad cijene dolaskom novog modela! U Puntu stvarno ima pun k.... više prostora!<br><hr>

  18. #18
    Brock
    Guest
    Još da skužite da je rasprava završila prije 2 godine...

  19. #19
    bad&blue
    Guest
    Vidi stvarno, ××××te nisam ni gledao datum <br><hr>

  20. #20
    CosmoOS
    Guest
    Dobro jutro pjevaju ptice....CORSA

  21. #21
    petak
    Guest
    ) ) ) ) )
    Baš san se iskreno nasmija radi ovoga
    ) ) ) ) )

Slične teme

  1. Renault Clio 1.2 Authentique
    By Krunc in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-10-2004, 14:58
  2. Clio 1.2 16v // Punto 1.2 16v // Ibiza 1.4 16v
    By RR in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 14-05-2003, 07:59
  3. Punto ili Clio?
    By Neznalica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-03-2003, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •