Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 47 od 47

Tema: Porsche Cayenne

  1. #26
    INTCP
    Guest
    Sve to skupa ide tri p.m. Ovo je užas, izuzetno cijkenim porsche, ali sve nakon serije 911 prije ove nove poznatije pod nazivom 993 nije na razini Porschea. Zadnji pravi Porsche , dakle 993.

  2. #27
    vid
    Guest
    Ovo je pravo ××××××. Nekada auta koji sam sanjao da vozim, napravise nocnu moru. Sa svim se ovim kritikama slazem. I mislim da je bolje da Porsche sto prije povuce ovaj model iz prodaje.

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Lamborghini LM nastao je na zahtjev nekog bogatog seika (ne znam kojeg) koji je trazio auto koji ce moci juriti dinama preko 200 na sat i k tome imati na sebi nizekalibarski brzometni top. To vam je ziva istina. Taman da je Ferrari napravio i karavane (u sto ne vjerujem) pa bili i dizli to je drugo jer narudjba je narudjba, a serijski auto nesto totalno drugcije. Njima sigurno ne bi palo na pamet da tako nesto rade u serijskoj proizvodnji, a specijalne zahtjeve itekako znaju naplatiti. BTW ovaj Porsch je bezveze i stvarno ne znam kaj su njime htjeli reci osim da znaju napraviti SUV. Totalan promasaj! Sportasi su im sasvim OK, ali ovo nema smisla.

  4. #29
    VR6
    Guest
    To sada kazes, vidjet cu te za par godina, pozelit ces imati taj auto... To je Porscshe, imam sliku VW SUV-a koji bi trebao izaci, ako bude takav, bit ce to dobar auto...

  5. #30
    Calibra Zender
    Guest
    Jeste već zaboravili na ovaj promašaj? )

  6. #31
    VR6
    Guest
    Ne znam za ostale, ja sam se bas zagrijao za njega, al je skup... Vrhunski auto, pise u auto klubu, iako se jos nije poceo proizvoditi, vec je rezervirano 87000, sto je troipogodisnja proizvodnja.

  7. #32
    rale
    Guest
    posebna narudzba "for sultan of brunei"

  8. #33
    ferri
    Guest
    Meni je samo žao što je Porsche u vlasništvu VW, a oni nemaju dovoljno sluha za čuvanje pravog imiđa za Porsche.
    Bez porschea i lamborginia audi ne bi tako brzo pobjedio na 24 sata Le mansa, a sad hvale i bentleya za jako dobar uspjeh na prvoj utrci na Le mansu nakon dugo godina, a večina mehanike je od pobjednika - audija.
    Niti bi VW moga složiti superauto bez pomoći fanatika i genija iz Porschea i Lamborginija.
    A sad čujem da će novi Lamb. imati isti motor kao i audi i VW, a priča se i o istim platformama za te supersportaše iz VAGa a to mi ide na qu... jer auti gube svoj identitet i nešto posebno.
    Zbog toga mi se i sviđa BMW jer nema tu djeljenja platformi s nekvom škodom ili motora s seatom i sl. i znaš da je BMW, ako ga kupiš, BMW i gotovo.

  9. #34
    q10
    Guest
    feri za bmw bravo

  10. #35
    totalno neodlucni
    Guest
    bok svima!
    neko je nepisao da se novi VW SUV zove Kolorado,e nije zove se,tj zvace se TOUAREG,(prednji dio pljunuti passat,zadnji od phaetona)bas blesavo ime isto ko i ono ×××××× od Phaetona.e jestel culi kako se Phaeton izgovara!!!izgovara se tako da zvuci francuski,nekako FHAETHON,cuo na njemackoj tv,sef vw-a ogovaro na razna pitanja jedno je bilo:kako se izgovara Phaeton.sto se tice Porschea Cayene.mislim da bi se on trebo drzat svojih sportskih konzervi,i ne izmisljat toplu vodu.jer kome teba SUV koji ide preko 300????a cijene ce bit turbo biturbo paprene.taj Cayene ce im bit uspjeh ko i ono ×××××× od Boxtera,kojeg niko normalan ne kupuje.ko hoce porsche taj kupi 911,tog bi ja kupio da imam para.al nemam,al zato nebi kupio ni boxtera,sta ce mi poluporsche!!!

  11. #36
    mytbyte
    Guest
    Doslo je vrijeme i da svabe pocnu kopirat koreance: ak ova Porsheova blamaza ne slici na Hyundai Santa Fe, onda sam zasluzio da se smjesta nasmrt slupam jer sam potpuno slijep. Od svih svaba jedino sam Porschea cijenio, al ovo...volim dobro osmisljene SUV-ove, monovolumene itd. al' ne da dolaze od Porsa!!!

  12. #37
    led
    Guest
    trazim sponzora da mi pribavi jedan terenac od poršea,može i onaj slabiji

  13. #38
    Rossonero
    Guest
    Nagledao sam se tog Porša u Osijeku. Majke mi šta je gadan. Nisam mu se mogao načuditi. Po meni ima titulu iliti prvo mjesto na listi gadosti uz Vel Satisa, Primeru s 5 vrata... ima ih još, ali bolje da ne mislim na tak ružne stvari prije spavanja. I Megana naravno... gdi je sad onaj smajli kaj riga?

  14. #39
    falcon
    Guest
    CALIBRA ZENDER!!!!a da od calibre slozis SUV-a??stavi amortizere od frontere,malo višje gume, stavi reduktor i to je to.ja mislim da bi to bio najbolji Suv svih vremena.

  15. #40
    VR6
    Guest
    Neke novosti govore da Pininfarina dizajnira neki SUV, jos nije poznato za koju automobilsku marku, ni Ferrari nije iskljucen...

  16. #41
    T-IE
    Guest
    Danas sam vidio Touareg (vidio sam ga još i prije) u Crikvenici. Sve mi se više dopada. Odličan.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #42
    piquet
    Guest
    touareg-užas!

  18. #43
    VR6
    Guest
    Meni takodjer uzivo izgleda ok, samo je ogroman. Da ga imam, morao bi imati jos neki autic pored njega za grada. 1.93 m sirine bi negdje stvarno bilo tesko (nemoguce) provuci...

  19. #44
    mytbyte
    Guest
    Klasična VW politika formiranja paketa opreme...umjesto da se u osnovnoj opremi Touarega nalazi i Lupo, opet ga moraš nadoplaćivati kao, recimo, električne podizače kod Golfa... ) ) )

  20. #45
    VR6
    Guest
    Heheh... )

    Kazu da se po jednom Phaetonu na reklamiranje potrosi oko 16000 Eura, bolje bi im bilo da poklanjaju jos neki tako manji autic, mozda bi to bolje upalilo, nego preko TV-a i raznih kataloga potrositi toliki novac. Al ovo drugo, dijeljenje automobila bi moglo stetiti imageu Phaetona, pa vjerovatno zbog toga...

  21. #46
    S V T
    Guest
    i cayene i touareg dizaster, kia sorento je perfekcija za njih ( po dizajnu)<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  22. #47
    VR6
    Guest
    Sorento dolazi odmah iza BMW-a X5...

Slične teme

  1. Porsche Cayenne, AutoMapa Test
    By Fabia SDI Elegance: in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-09-2003, 19:35
  2. Prvi Porsche Cayenne u Hrvatskoj
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-01-2003, 18:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •