Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Porsche Cayenne

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Pa ja stvarno ne znam kuda ovaj svijet ide!!! Prvo VW izbaci ono ruglo w12, sad Porsche izbacuje SUV-a. Pa to je katastrofa, svi sve rade! Još samo da i Ferrari napravi obiteljsku limuzinu s dizelskim agregatom( a hvala bogu neće) i ode auto-moto industrija stvarno u ×××××!
    Pa ovo durilo je malo brži Santa Fe!

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    Od naprijed je najljepši!!! )

  4. #4
    Alenko
    Guest
    Ovo je jedan od največih promašaja velikog Porschea. Bolje da to puvuku iz prodaje pod hitno. Zamisli da Ferrari počne raditi neke kombije ili što već, ali bi im ugled skočio.

  5. #5
    dragstar
    Guest
    Slazem se sa misljenjima prethodnika, ali znajte da je to Porse uradio jer ima dovoljno prebogatih Svaba , a i drugih koji hoce takav auto, a tu se da dobro zaraditi.××××s ideale kad je lova u pitanju, tako vam je to i u auto industriji!

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Dragstar
    E pa nije tako. Prava marka koja ima renome i koja drži do sebe neće nikad raditi takve eksperimente. Jedno su X5 i ML, ipak i BMW i Mečka rade baš sve aute i to od pamtivjeka.
    Jedan Ferrari neće nikad, ALI NIKAD raditi ništa drugačije nego danas. A Porsche je ipak njemački Ferrari, nije da se s njim mjeri, ali ipak je to isključivo sportska marka. A SUV nije sportaš, pa da potegne i za sekundu do sto!

  7. #7
    VR6
    Guest
    To ide ko ludo pa ti pricaj sta oces... Jeli neko zna za Lamborghini?? Oni su proizvodili terenca, ima ih i na netu, prodaju, 90 godiste i tako to. Lici na onog americkog hummera, sirok, nizak. A sta fali terencu ili suvu, ja bi ga rado uzeo. To su vozila buducnosti...

  8. #8
    Alenko
    Guest
    Calibra, ja se baš ne sječam da su mečka i bmw radili i prije terence, male automobile itd.

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Kide
    SUV-ovi su novitet auto-moto industrije, to su križanci monovolumena, karavana i limuzine! Ne postoje SUV-ovi 20 godina pa da ih Mečka i BMW rade s tolikim zakašnjenjem.

    Ali nije isto da Porsche počne raditi SUV ili Mercedes i BMW!!!
    P.S. Mečka radi sve, od motocikala do kamiona! BMW od skutera do SUV-a!

  10. #10
    sepra
    Guest
    Nisam točno siguran negdje sam čitao da Sultan od Bruneja ima nekoliko Ferrarija u karavanskim izvedbama i slično, toliko o principima.

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    nema tu puno principa kad je lova u pitanju, ovaj Cayenne se radi prvenstveno za američko tržište, ionako se više od pol Porschea prodaje tam...

  12. #12
    dorfmeister
    Guest
    i onda se ljudi pitaju zakaj ja hocu staru giuliu coupe. krom, drvo, koza, slaba izolacija da se cuje motor, nizak da se osjeti brzina. ne trebaju mi neka sterilna ××××××, makar se i zvala porsche

  13. #13
    sepra
    Guest
    je, je imaš praf, kužim to, tebi Giulia meni M3 e30 i nas dvojica sretni.

  14. #14
    sepra
    Guest
    čovjeku u biti tak malo treba...

  15. #15
    dorfmeister
    Guest
    imam ja e30, al 1.6 (102ks). m je od mog miljama daleko.to bi trebalo probat,neki kazu jedini pravi m. e36 je kao vec sterilniji... ali to su opet druge price jer 321 ks je 321 ks

  16. #16
    sepra
    Guest
    ne bih se žalio naravno, M3 E30 mi je čak i dostupan dok za E36 nikako ne bi mogao skupiti pa da me izvrneš naopačke.

  17. #17
    sepra
    Guest
    Nije li 316 E30 90 ks? Ja sam prodao E36 316 prošle godine. Bio je vrlo pouzdan i jako mi je bio drag, jedino kaj je motor stvarno bio slabašan. šrekanje je svejedno fora makar i s njime.

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    Meni baš odozada bolje izgleda, jer ne podsjeća na ostale Porschee, a prednji kraj su po meni trebali napraviti malo drugačije od kućnog stila...


  19. #19
    alfist_zg
    Guest
    gledaj sepra , one ferrarie sta si cito da ima sultan ,neznaci da ih je radio ferrari, zapravo siguran sam 99% da ih nije radio ferrari nego ih je neko preradio
    usput, ovaj porsche je bezveze

  20. #20
    mentor
    Guest
    Ovaj porsche je ogavan. U potpunosti se slažem sa dorfmeisterom. J...š nametnute trendove.

    A ti kaj pojma nemaš Lamborghini LM 002 je nastao kao vozilo iz kojeg bi američka voska napravila vozilo za svoje potrebe i tako ne nastao Hummer.

  21. #21
    dragstar
    Guest
    Uz sve to, nezaboravite da ovaj porse ima i da i to pod imenom VW Kolorado.Kao sto sam gore prije vec napisao, ××××s ideale kada je lova u pitanju!

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Pitanje je dal bude Porsche "zlifral" tolko tih grobova prek bare, koliko bude na ugledu popušil! Na ovakvim eksperimentima su već i prije glave išle na panj. Baš me zanima kak bude sve to prošlo!

  23. #23
    dorfmeister
    Guest
    moj bmw je 316i, 75 kw. 182 km/h, 12,1 s 0-100, 1060 kg, i srekanje je moguce, mada neki ×××× da je slab.ne moram ni povuc rucnu, samo jako okrenem volan i da vidis ××××××.po suhom se kontrolira, al po kisi je borba za zivot i preporucam samo iskusnima ( ja se jos ucim, a vozim ga vec 4 godine-jos uvijek me zna iznenadit).
    u hrv. je jos bilo 316 modela s 75 ks.
    mislim da model s 90 ks ne postoji.

  24. #24
    Frenki
    Guest
    Ljudi ja mislim da ovo porsi nije trebalo. Auto mi se ne sviđa, ajd odozada bi ga jos i mogel progutat, od napred nikako. Mislim da bi bilo puno bolje da nisu to izbacili, ne vjerujem da ce imati puno koristi od njega...

  25. #25
    VR6
    Guest
    Auto je ok, kad ga vidim uzivo znat cu kakav je stvarno. Isto, ova nova Honda CR-V mi se nije svidjala, al kad sam je vidio na sajmu, ispade najljepsi autic te klase... Znaci, kad vidite tog Porscshea pricajte onda nesto. S prijeda je meni ljepsi nego nazad. Idu ljudi u korak s modom. I Ferrari ce to izbaciti, kad je davno zbog konkurencije izbacio auto s pogonom na sva 4 tocka, nemojte se cuditi ako isto zbog konkurencije bude izbacio i SUV.

Slične teme

  1. Porsche Cayenne, AutoMapa Test
    By Fabia SDI Elegance: in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-09-2003, 19:35
  2. Prvi Porsche Cayenne u Hrvatskoj
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-01-2003, 18:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •