Jednom sam napisao ovu temu, ali je jednostavno nestala. Bio sam na RS forumu, kad su saznali da sam Hrvat, "obasuli" su me psovkama. Jedan mi je obrusio:"Opet vi ustase? Vec smo i previse vase krvi prolili na vasoj zemlji. Ceznete li za tim jos jednom?!" drugi ce:"Sta cete vi Hrvati zivota vam? Robovi ste bili i to cete ostati cjelu vjecnost! Spustite tu ispljuvanu facu! Robovi se nemaju cime hvaliti". Jedni su govorili kako se nikad nitko nece pokajat zbog genocida nad nasim narodom, i da su pozvali jos i Rusiju, kazu, nebi nas bilo ni na mapi. Jedan ce *reten:"Ako treba pobit cemo vas s istim uzitkom kao i vase podanike iz Vukovara" ja mu kazem nek se *×××× a *reten ce opet:"Pa mi Srbi najbolje *×××××o dok pica neodpadne. Zato i jest puno mrtvih u Srebrenici, pogledaj, sve grobovi nicu onih koje smo *ebali, i Hrvatica takodjer". E tada sam im sasuo sve po spisku:"To su ti Srbi koji su se s Hrvatima zajedno protiv Turaka 500g borili, krvaril, ginuli, hajducke pjesme pjevali. Ti isti Srbi kojima je nekad Hrvatska najvise vjerovala, koji su im bili kao nokat prstu. Ma idite u sve p.materine!" A drugi ce *reten: " Sto je bilo bilo je, neka su prokleta ta vremena. Uvjek ste nam se gadili. Kao sto medju lavovima i ljudima nemoze biti saveza, a medju vukovima i janjcima sloge, tako medju nama vise nece biti ni saveza ni prijateljstva". Neznam sto se tamo desavalo dalje, znam samo da nas mrze vise nego ista na svijetu. Stoga, nemojmo biti ludi i govoriti o nekakvom pomirenju, jer toga nece biti.