Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: koncerti

mali
    Guest
    Koji bend bi htjeli u Vrbovcu?Ili pjevača,pjevačicu?

imim
    Guest
    Da ponovno dođe Crno perje!! Nisam ih čula ali sam dobila informacije da su odlični!! ) ) ) ) ) )

mali
    Guest
    mislil sam na prave bendove,pjevače i koncerte.kao što su bili leteći odred ili parni valjak

imim
    Guest
    Ahaa... Prljavo kazalište definitivno!! A čula sam da Giboni dolazi- nije ni on loš...

dagra
    Guest
    slažem se s tobom;prljavci su legende! a što se tiće gibonija svašta se prića

dagra
    Guest
    osim prljavaca nebi imal niš protiv crvene jabuke.a i thomson nije loš

Bin laden
    Guest
    koga bi htio?neznam,a prljavce sigurno.

imim
    Guest
    Sad sam se sjetila... bilo bi dobro da dođe Jinx, ali su se raspali. Šteta. I Psihomodo pop bi bio dobar samo da Gobac ne pi.. po publici!!!! ) ) ) )

dagra
    Guest
    a Plavi orkestar?nisu ni oni loši.a Pipsi?ja bi sve dal za prljavce.

Torro
    Guest
    cinjenica je da niti jedan izvodjac ne bi mogao napuniti dvoranu, tak da nijedan organizator bez pravih sponzora ne moze racunati ni na kakvu dobit. cak ni legendarni parni valjak, koji je privukao i nesto starije publike,tj. vise generacija,nije uspio dokraja napuniti dvoranu. ja bih osobno volio da dodju pipsi, let3,bare i placenici ili eventualno mile i putnici, no kaj kad bi na njihov koncert doslo mozda 100 ili jedva 200 ljudi... objektivno, od normalnih,urbanih izvodjaca (dakle tu ne mislim na "muzicke kriminalce" cija je kvazimuzika jednaka kriminalnom djelu,kao sto su kulis,brena i slicni-a zalosno je sto je na kulisu bilo navodno vise ljudi nego na valjku) dvoranu bi mogli napuniti samo prljavo kazaliste i gibonni...

brum
    Guest
    slažem se sa torrom,potuno je u pravu.to je nažalost tužna stvarnost ovog grada pa o većim koncertima možemo samo sanjati.

ivček
    Guest
    Prljavo kazalište , Thompson , Colonia, i Gibo

desert rose
    Guest
    PRLJAVO KAŽALIŠTE, THOMPSON, COLONIA ) )

#nitko#
    Guest
    Legende hrvatske estrade Prljavo kazalište! A može Gibboni i Oliver

bbbMaky
    Guest
    DEFINITIVNO PRLJAVO KAZALIŠTE I THOMPSON.

bbbMaky
    Guest
    DEFINITIVNO PRLJAVO KAZALIŠTE I THOMPSON.

ca
    Guest
    plavi orkestar

Kex
    Guest
    A kaj fali crnom perju, dečki sviraju fakat odlično i super ih je slušat, naravno onome koji voli takvu vrstu muzike

Sean Conery
    Guest
    Dajem glas za Prljavce!!! Najbolji su!!!!!!!!!

medena
    Guest
    o decki i tu ste... opet smo se sreli.. koja slucajnost...ja bi koncert od Dragojevica , Gibonija ili COLONIJE!!!!!!!!!!!

lark
    Guest
    NAJDEFINITNIJE NA SVIJETU TREBALO BI DOFURAT HLADNOOOOOOOOOOOOOO PIVOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo
    Guest
    Evo konačno su došli,čekao sam 6 godina al došlo je hladno pivo.......... JUPI

mice
    Guest
    a prošle godine Colonia ) )

DoXikus
    Guest
    mozda poglavari citaju ovo

Slične teme

1. parni valjak , koncerti ???
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-07-2004, 11:25

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •