Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 218

Tema: citroen c3

  1. #1
    594krešoah
    Guest
    još godinu dana pa citroen c3 u mojoj garaži.koji motor i opremu još ne znam...

  2. #2
    exclusive
    Guest
    odličan izbor. najbolji auto u klasi malih automobila. konačno opet pravi citroen.

  3. #3
    VR6
    Guest
    To je jedini citroen koji bi volio imati, najljepsi...

  4. #4
    doctor
    Guest
    a ipak mi je 206 ljepši

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Autić fakat ljepo zgledi na telki... jedva čekam auto show da ga vidim uživo...

  6. #6
    INTCP
    Guest
    Još jedno pekmezasto smeće. Pravi citroeni su DS, CX i XM. To ja zovem mašine. Makar bi rađe alfu.

  7. #7
    exclusive
    Guest
    INTCP. U jednom dijelu odgovora se slažwm sa Vama. Osobno vozim XM-a pa znam o ćemu govorite. A da li je C3 "smeće" kako ste naveli, to će pokazati vrijeme.U svakom slućaju ja mu želim puno sreće.

  8. #8
    nn
    Guest
    ne pljujte po autu koji niste vozili.hvala!!

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo bio sam na autoshowu i malo me razočarao iznutra kvalitetom i nekim rješenjima... trebalo bi ga provozati pa onda vidjeti ukupnu sliku...

  10. #10
    mc
    Guest
    Moram priznati da mi je ovaj autić ostao u krasnom sječanju sa sajma. Svaka čast Citroenu na ovom autu - Saxo-u je stvarno trebala kulturna zamjena. Što se tiče usporedbi s XM-om i sličnima - nemojmo uspoređivati konje i magarce - ima dobrih i loših primjeraka u obje kategorije.

  11. #11
    Quick
    Guest
    Citroeni općenito slabo leže, a po izgledu C3 rekao bi da leži još gore.

  12. #12
    mikula mali
    Guest
    Ovdje stvar ne lezi u kvaliteti ili necemu drugo, jednostavno Citroeni zbog nase proslosti i bivseg sustava nisu dobro primljeni ni danas i to je to.
    Tek za nekoliko godina moze se ocekivati neki brake trough.
    Potpuno neopravdano.

  13. #13
    Dr. Strangelove
    Guest
    Stvari se mjenjaju... evo ova zadnja akcija za Saxo diesel... pa čovječe ima ih pun klinac na cestama, čak je i moja frendica kupila jednog... a dosta firmi je uzelo za službene aute C5... ima ih po ZG puno... skužili su valjda da je dobar odnos uloženo/dobiveno... a još se ne kradu... )

  14. #14
    citro
    Guest
    jel mi neko može reći zašto kod Citroena motor 1.4i u Xsari ide 180,u Berlingu 150 a u C3 (po prospektu)165 km na sat?

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest
    vjerojatno zbog aerodinamike...

  16. #16
    Lagunas
    Guest
    Citroen je definitivno u usponu u RH. Ovih C5 se nakotilo poprilican broj. Cak je i kod mene dugo vremena bio u najuzem krugu za kupnju, ali je otpao zbog ne bas uvjerljive unutrasnjosti i nesto slabijeg motora.
    C3 mi se svidio iako isto iznutra nije bas nesto. No rado bih ga vidio kao buduci auto moje buduce, primjerice

  17. #17
    ankica tudman
    Guest
    citroen se probija u hr fakat dobrim akcijama

    sjecam se one od prije cca godine dana

    xsara 1,6 16v.......107 ks,a.klima,putni kompjuter,struja,...95000kn mislim da je to bilo jako isplativo

  18. #18
    sale
    Guest

  19. #19
    594 krešo ah
    Guest
    ništa od c3. u prtljažnik ne mogu stati kolica za dijete...

  20. #20
    Francuz
    Guest
    Ljudi,pogledajte novi Auto blic-C3 je na zadnjem mjestu.Moram priznati da mi nije jasno tko je testirao sve te male aute,ali je diverzija jasna...Poseri sve što nije švapsko pogotovu ako je novo i ktome konkurencija njihovim autima.Usput,Škoda 1,4 MPI je čista kara od auta,u životu manje osjećajan volan nisam držao u rukama,tvrda ko' samar.

  21. #21
    me
    Guest
    pa koloko ja znam clio je na prvom, tako da bas i nisu popljuvali sve sto je svapsko, a za taj motor mogu reci da je stvarno dobar, elastican je i djeluje 10 ks jaci nego sto je, a uz to je dugotrajan

  22. #22
    Francuz
    Guest
    U pravu si što se tiče elastičnosti motora,no isti se prestaje proizvoditi(prevelika potrošnja).Clio je prvi zbog izvanserijske opreme po bagatelnoj cijeni,tj.najbolji odnos uloženo-dobiveno.Usput u vožnji je 100% ugodniji od Škode.Čovječe,tko im sklepa onakav upravljački mehanizam...

  23. #23
    Prle
    Guest

  24. #24
    Bravo Prle
    Guest
    [/IMG]

  25. #25
    Ivek
    Guest
    C3 je nešto najbolje što mi se moglo dogoditi. Brojim dane i krpam pare za onaj dan kada ču ga ubost. Inače ne vjerujem u Diesel ali me totalno iznenadio i to onaj 1,4 HDI sa 70 KS koji vuče k'o lud. Ne pada mi na pamet da ga kupim kad za te pare mogu dobiti briljantan 1,6 16 V

Slične teme

  1. jednom citroen- zauvek citroen!!
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:22
  2. citroen ds
    By 594krešoah in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-10-2003, 19:52
  3. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •