Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: R Barrichello - nove greške

  1. #1
    JPM Power
    Guest
    Rubens kaže: I´ll do same again, razmišljajući o startu u Maleziji.

    Bolje nemoj, jer moglo bi biti krvi.

    Općenito imam loše mišljenje o RB, spor je, radi greške i još k tome druge krivi za njih, stavlja velik teret na sebe izjavama pokazat će da je bolji od MS, a zna se da je obični luzer.

  2. #2
    yahoo
    Guest
    barichello je pickica, vozac bez karaktera, bez muda. od kad je prezivio onu nesrecu vise nije isti, vidi se da je psiholoski nestabilan i ima kompleks schumija, koji je uzgred receno seronja kakav se rijetko srece, dobro sad se malo popravio, ali ××××te bahatosti

  3. #3
    jao mili boze
    Guest
    da je Barrichello pametan da prestane da se trka jer nema smisla da mu se citavi svijet smije zbog njegovog komentara "...boricu se za titulu prvaka svijeta..." hahahahaha kakva ××××××!!!

    Forca Kimiiiiiiii !!!!!

  4. #4
    Alenko
    Guest
    A kako voziti u sjeni šumija, pa čovjek je ponekad na kvalifikacijam brzi i od njega, pustite barika jadan je on...zrtva

  5. #5
    Jaoj mili boze
    Guest
    Slazem se ja sa tobom da je Barichello ponekad brzi od Shumija,ali kada na trku to treba da pokaze nikad ga nema nego se sakrije iza nosa Zan Toda.

    Ipak bolji ja Willijams od Mclarena!
    Pak bolji su Montoya i Ralf od Kimija i Coultharda!

    Napred,(vups)forca,(vops)Go BMW go JPM & RS.

  6. #6
    Initiale
    Guest
    Danas je Ross Brawn izvalio jos jednu glupost.Rekao je da je za njega Barichelo konkurent za osvajanje naslova

  7. #7
    coolrunnings
    Guest
    ..aha,Ross je stari ×××××n koji stalno valja gluposti u svijetu formula,a ti za svojim Atarijem znas puno bolje od njega i svih ostalih jel tako?

  8. #8
    Andrej Milovic
    Guest
    Barrichello da se bori za titulu prvaka svijeta hahahahahahahhahahahaha.Koja je to ×××××× rekla ? Pa naravno neka iz Ferrarija!Jeste,jeste to je hon hihihihu tttojjje RRRoss BBroowwn!

  9. #9
    Arius
    Guest
    Barichello ima isti talent kao i Schumacher i ima najbolji bolid u cirkusu. Samo što mu to vrijedi kad NE SMIJE pobijediti!

  10. #10
    Godspeed
    Guest
    moraš uzeti u obzir da rubens ne smije biti dobar.od prve trke se zna tko je broj jedan u momčadi.ako je dobar onda formula ne valja npr.brazil,ms nova formula pa pobijedi,dok rb u staroj,najpouzdanijoj formuli ne može do cilja.ma daj,vjeruj mi ko god vozi s ms je slabiji.

  11. #11
    Enzo
    Guest
    Prvo i prvo mislim da sve šta si napisao nema nikakve veze s realnošću niti se te tvoje teze ne mogu pokrijepiti nekim boljem dokazima. očigledno te smeta to šta je Ferrari broj 1. Kao prvo JPM bi se moga sramit šta je napravija u Formuli 1 idemo ovako Nirburgring 2002 izbacio jadnog Coultharda ni krivog ni dužnog radi svoje vrhunske gluposti, zatim A1 ring 2001 izbacija M. Schumachera radi blesave vožnje ... u oba slučaja su drugi bili brži i to povlači da je JPM previše samouvjeren i oće nešto što ne može a tu mu nije misto. Ako je moga prilazit one amatere u CARTU-u e sad je dosta. A što se tiče RB-a mislim on je drugi vozač u ukupnom poretku pa zašto ne bi bio kandidat... ako nije on ko je onda možda jadnici iz Williamsa i McLarena . Dobro mogli bi oni bit dobri za jedno 10 godina kad malo dođu sebi. A Ferrari ima sve 4 vrhunska vozača s iskustvom (2 test) vrhunski boks koji nikako nije zakaza (williams bi triba naučit uluvat benzin očito im ne ide) sjajnog Taktičara Browna i naravno nešto što niko drugi nema a to su pravi navijači .... oni vijerni (siguran sam da nisi navija za williams kad su vozili s yamahinim motorom aku se uopće sićaš) uglavnom ljudi malo bolje pratite formulu pa onda pišite. Čast iznimkama i stvarno realnim osobama ...

  12. #12
    Enzo
    Guest
    i još jedna stvar vi napadate izjave ferrarista.A pazi izvaje Montoye kad mu je nešto proturiječio Villuneuve.naime JPM je izjavio "šta se ti javlješ pa ti si ubio čovika na utrci" Mislim koji kreten ... ja bi njega vratija da vozi karting .. a i tamo mu je preteško ... )

  13. #13
    GODSPEED
    Guest
    vjeran ces bit samo dok ferari pobjeduje,navijaš za onog tko je najbolji,što nije teško ali je dosadno,vidi se da nemaš natjecateljskog duha.

  14. #14
    GODSPEED
    Guest
    Nemoj mi reci da si zaboravio sto je ms radio.Ako pratis formulu onda znas o cemu pricam

  15. #15
    Grrrr...
    Guest
    Barrichello je odlican vozac. Nije on kriv sto Ferrari radi protiv njega u korist Schumachera. Jedina njegova greska je sto je presao u Ferrari, tu nema sanse sve dok Schumacher ne ode. Odlican vozac!

  16. #16
    Enzo
    Guest
    Moj GODSPEED prava je šteta što ima ljudi kao što si ti a ti svoje te teze probaj pokrijepit nečim a evo za primjer ja ću ti potkrijepit "Schumacherovu grešku" Naime jedan vozač formule 1 šta je završio karijeru izjavio je " Schumacher u onom duelu s Villuneuvom nije napravio ništa loše nego sve je bilo u žari borbe a toga uvik treba a samo je problem što je sad u F1 velik publicitet pa se gledaju sitnica. Pa takve stvari su Senna i Prost radili cijelo vrijeme" To ti je inače iz Auto kluba ako znaš šta je to. Ineče ako si stvarno toliko zatucan poslat ću ti ja par kratkih filmova šta je se sve radilo u Formuli 1 pa čak i šta je se radilo Schumacheru pa ćeš se malo oladit. A što se tiče mog navijanja za Ferrari uopće nemam volje pisat o tvom komentaru jer stvarno to ne zaslužuješ.

  17. #17
    AP04
    Guest
    Kod Schumi-ja je sve uvijek u zaru borbe, dok kod drugih vozaca ...?
    Schumi vozi Ferarri godinu dana bez i jedne tehnicke greske ...?
    Barry, kad ga Ross uopce pusti, vozi na prikuplanju bodova za Ferarri Team...?
    Schumi toliko voli i radi za svoj Team tako da rekordno osvaja titulu najboljeg vozaca svijeta...?

    Jedan veliki Ferarri nikad nije smijo doci u poziciju, u kojoj je danas!
    M. Schumacher = Ferarri.

    ps.
    U ovoj generaciji vozaca MS je jos uvijek najbolji.
    Monty ce biti slijedece, a Kimi-ju ce trebati jos najmanje 2-3 godine.

  18. #18
    Gospeed
    Guest
    Sta se ne sjecas 1994. kada se ms zabio u Hilla,opet sigurno u zaru borbe naravno.To ces tesko naci u svom autoklubu jer su to i oni zaboravili.Valjda ces se javit kad izade novi autoklub

  19. #19
    AP04
    Guest
    Police s F1 knjigama su toliko crvene (jucer - Njemacka), tako das sam izgubio poprilicno vremena u trazenju jedne ne crvene knjige.

    Business is business!
    ---------------------
    Alain Prost, 7 puta svijetski prvak po danasnjim racunanjima!
    (1983, 1984, 1985, 1986, 1988, 1989, 1993)

  20. #20
    Ja, Alenko
    Guest
    Obrazloži 7 puta ????

  21. #21
    AP04
    Guest
    Aktualno bodovno nagradjivanje poredtka vozaca FIA-e je 10-6-4-3-2-1,
    te cjeloukupni zbroj osvojenih bodova sa svih utrka.

    Tako proizlazi da bi Prost 1984 i 1985 takodjer bio prvak.

    Brasil 1983, Keke Rosberg drugo mjesto, medjutim diskfalificiran. Njegovih 6 bodova nitko nije dobio, sto po sadasnjem nagradjivanju bi proizlazilo:
    1 Nelson Piquet 10
    2 Niki Lauda 6
    3 Jacques Laffite 4
    4 Patrick Tambay 3
    5 Marc Surer 2
    6 Alain Prost 1

    Na kraju 15 Velikih utrka svjetski prvak bi bio Prost s 62 osvojena boda uz 4 prva mjesta.

    Statistika ima sigurno svoje mjesto u F1, medjutim i snjom se moze dobro manipulirati!

    Pozdrav!

  22. #22
    Ja, Alenko
    Guest
    AP04, interesantno, znao sam ja da je profesor najjači, kakav šumiji i senice, Prost je najbolji.
    Zahvaljujem.

  23. #23
    AP04
    Guest
    @Ja, Alenko,
    Vidim da smo se nas dvoje jako dobro usaglasili tko je najbolji, medjutim uz rispekt svih ostalih ne istomisljenika! )

    Htio bih takodjer skrenuti paznju da pregledavajuci neke "zapise" i "misljenja" nekih "autora", dolazi do skandaloznosti, koje bi voditelj Foruma, ukoliko on uopce postoji, trebao pod hitno otkloniti!

    Unaprijed zahvaljujem
    Pozdrav!
    ----------------------
    Forum je mjesto gdje bi svi korisnici na jedan primjeren nacin,
    trebali razmjenjivati i obogacivati svoje misljenje i znanje.

  24. #24
    Ja, Alenko
    Guest
    Da, ali ako ja kažem Prost je najbolji, ti kažeš Prost je najbolji, manje više razgovor je završen. Treba nam netko i suprotnog mišljenja. Sve je dobro dok su argumenti dobri i pošteni.

  25. #25
    ALONSO
    Guest
    Barrichelo je bio izvrstan u utrci silverstoneu 2003 kad je prošao sve šta je mogao,nakon lošeg starta.

Slične teme

  1. Automobili i filmovi – najveće greške
    By Koko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 19-02-2003, 09:36
  2. opel moguče greške
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 09-08-2002, 23:39
  3. radi greške đubre
    By Lord in forum Hardware
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-06-2002, 12:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •