Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: R Barrichello - nove greške

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Jaoj mili boze
    Guest
    Slazem se ja sa tobom da je Barichello ponekad brzi od Shumija,ali kada na trku to treba da pokaze nikad ga nema nego se sakrije iza nosa Zan Toda.

    Ipak bolji ja Willijams od Mclarena!
    Pak bolji su Montoya i Ralf od Kimija i Coultharda!

    Napred,(vups)forca,(vops)Go BMW go JPM & RS.

  2. #2
    Initiale
    Guest
    Danas je Ross Brawn izvalio jos jednu glupost.Rekao je da je za njega Barichelo konkurent za osvajanje naslova

  3. #3
    coolrunnings
    Guest
    ..aha,Ross je stari ×××××n koji stalno valja gluposti u svijetu formula,a ti za svojim Atarijem znas puno bolje od njega i svih ostalih jel tako?

  4. #4
    Andrej Milovic
    Guest
    Barrichello da se bori za titulu prvaka svijeta hahahahahahahhahahahaha.Koja je to ×××××× rekla ? Pa naravno neka iz Ferrarija!Jeste,jeste to je hon hihihihu tttojjje RRRoss BBroowwn!

  5. #5
    Arius
    Guest
    Barichello ima isti talent kao i Schumacher i ima najbolji bolid u cirkusu. Samo što mu to vrijedi kad NE SMIJE pobijediti!

  6. #6
    Godspeed
    Guest
    moraš uzeti u obzir da rubens ne smije biti dobar.od prve trke se zna tko je broj jedan u momčadi.ako je dobar onda formula ne valja npr.brazil,ms nova formula pa pobijedi,dok rb u staroj,najpouzdanijoj formuli ne može do cilja.ma daj,vjeruj mi ko god vozi s ms je slabiji.

  7. #7
    Enzo
    Guest
    Prvo i prvo mislim da sve šta si napisao nema nikakve veze s realnošću niti se te tvoje teze ne mogu pokrijepiti nekim boljem dokazima. očigledno te smeta to šta je Ferrari broj 1. Kao prvo JPM bi se moga sramit šta je napravija u Formuli 1 idemo ovako Nirburgring 2002 izbacio jadnog Coultharda ni krivog ni dužnog radi svoje vrhunske gluposti, zatim A1 ring 2001 izbacija M. Schumachera radi blesave vožnje ... u oba slučaja su drugi bili brži i to povlači da je JPM previše samouvjeren i oće nešto što ne može a tu mu nije misto. Ako je moga prilazit one amatere u CARTU-u e sad je dosta. A što se tiče RB-a mislim on je drugi vozač u ukupnom poretku pa zašto ne bi bio kandidat... ako nije on ko je onda možda jadnici iz Williamsa i McLarena . Dobro mogli bi oni bit dobri za jedno 10 godina kad malo dođu sebi. A Ferrari ima sve 4 vrhunska vozača s iskustvom (2 test) vrhunski boks koji nikako nije zakaza (williams bi triba naučit uluvat benzin očito im ne ide) sjajnog Taktičara Browna i naravno nešto što niko drugi nema a to su pravi navijači .... oni vijerni (siguran sam da nisi navija za williams kad su vozili s yamahinim motorom aku se uopće sićaš) uglavnom ljudi malo bolje pratite formulu pa onda pišite. Čast iznimkama i stvarno realnim osobama ...

Slične teme

  1. Automobili i filmovi – najveće greške
    By Koko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 19-02-2003, 09:36
  2. opel moguče greške
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 09-08-2002, 23:39
  3. radi greške đubre
    By Lord in forum Hardware
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-06-2002, 12:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •