Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: Kakvi to ljudi voze VW Golf ???

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    doctor
    Guest
    Pošto pogled s prozora moje ordinacije gleda na parkiralište gdje parkiraju pacijenti mogu vam opisati ljude koji voze Golf: To su većinom neobrazovani ljudi, rijetko sa završenom osnovnom školom. Često ne znaju ni čitati ni pisati. Primjetio sam da ne raspozanju boje. Mnogi se žale na bolove u kralježnici zbog totalno neanatomski oblikovanog sjedala u golfu. Isto tako neki pate od glavaoblje uzorkovane traktorskim zvukom VW dizela. Većinom su depresivni ljudi, nezadovoljni samim sobom i skloni samoubojstvu. S obzirom na vrlo nisu inteligenciju pravo je čudo da takvi uspiju položiti vozački. Eto toliko od mog skormnog stručnog mišljenja

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Ko vozi Golfa?
    Evo konkretno, mesar Turbodiz(e)l! Ali još je dečko na trojci, a kad prikolje još koju svinju, kad napravi koji kilometar čurki stići će i lovaza njegov san, Golf 4! Savršenstvo na 4 kotača, san svakog mesara krvavih ruku do lakta!

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Calibra, nasmijo sam se do suza, hahahahaha legendo.

  4. #4
    doctor
    Guest
    znam zasto sanja golf 4 karavan. To je idelani auto za vozit svinje! mogo bi ih dvije stvait bez problema!

  5. #5
    Turrbodizl
    Guest
    Da pa šta , ja se ne stidim svog posla jer sam u svom naselju glavni. A vi tu glumite neke fakultetske face a nemate ni poštena kola. Golf svršensto.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Turbodiz(e)l
    Tako je majstore, bolje prvi na selu nego drugi u gradu! Odlična ti je koncepcija!
    Stvarno si glavni, ne samo u naselju nego i na forumu! Glavni klaun!

Slične teme

  1. Opel Calibra (voze li ih debili ili OK ljudi?)
    By Ludy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 11-02-2003, 20:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •