Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: Kakvi to ljudi voze VW Golf ???

  1. #1
    doctor
    Guest
    Pošto pogled s prozora moje ordinacije gleda na parkiralište gdje parkiraju pacijenti mogu vam opisati ljude koji voze Golf: To su većinom neobrazovani ljudi, rijetko sa završenom osnovnom školom. Često ne znaju ni čitati ni pisati. Primjetio sam da ne raspozanju boje. Mnogi se žale na bolove u kralježnici zbog totalno neanatomski oblikovanog sjedala u golfu. Isto tako neki pate od glavaoblje uzorkovane traktorskim zvukom VW dizela. Većinom su depresivni ljudi, nezadovoljni samim sobom i skloni samoubojstvu. S obzirom na vrlo nisu inteligenciju pravo je čudo da takvi uspiju položiti vozački. Eto toliko od mog skormnog stručnog mišljenja

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Ko vozi Golfa?
    Evo konkretno, mesar Turbodiz(e)l! Ali još je dečko na trojci, a kad prikolje još koju svinju, kad napravi koji kilometar čurki stići će i lovaza njegov san, Golf 4! Savršenstvo na 4 kotača, san svakog mesara krvavih ruku do lakta!

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Calibra, nasmijo sam se do suza, hahahahaha legendo.

  4. #4
    doctor
    Guest
    znam zasto sanja golf 4 karavan. To je idelani auto za vozit svinje! mogo bi ih dvije stvait bez problema!

  5. #5
    Turrbodizl
    Guest
    Da pa šta , ja se ne stidim svog posla jer sam u svom naselju glavni. A vi tu glumite neke fakultetske face a nemate ni poštena kola. Golf svršensto.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Turbodiz(e)l
    Tako je majstore, bolje prvi na selu nego drugi u gradu! Odlična ti je koncepcija!
    Stvarno si glavni, ne samo u naselju nego i na forumu! Glavni klaun!

  7. #7
    Brazilac
    Guest
    Postojao je golf country,dvojka golf terenac made in Brasil.Zato što je bio zanimljiv i upotrebljiv brzo su ga ukinuli.Tko vozi golfa,pitanje je za psihologe i filozofe.Ja sam zbog golfa postao vidovnjak.Točno znam tko me pretiče sa golfom dizelašem u krivini,zavoju ,uzbrdo preko dvije pune crte,tko mi uliječe u škare.Golf dizel.Da se mene pita uveo bi posebne provjere za te vozače.A država mora izaći u susret tim ljudima sa nekakvim programom sigurnosti,da ne bi i dalje ugrožavali naše živote.Kako razumjeti nekoga tko kupi golf bez opreme za nenormalno visoku cijenu i to sdi. Sa 68 konja i 1300 kila plus vozač on ide preticati sportske automobile po uzbrdici,misleć da će mu zbog toga narasti pimpek.Strava.

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Brazilac
    Ali te lude vožnji u Golfu dizelu, ta pretjecanja i besprijekorno ležanje u zavojima jedan su od razlog šta kupujem Jutarnji list! Jer nema mi slađeg nego u Crnoj kronici vidjeti "Golf odnio još jedan mladi život"!

  9. #9
    doctor
    Guest
    upravo mi se javio stari od turbodizela. Zamolio me da njegovog sina ne shvacamo ozbiljno jer je retardiran i mentalno zaostao

  10. #10
    Spl...
    Guest
    Golfa voze ljudi koji su normalni ka i vi.

  11. #11
    Stotka
    Guest
    Golfove voze tipovi koji žive u kronićnom strahu da će ih auto ostaviti na cesti i da će zbog toba biti neugodnosti i podsmjeha tipova koji će projuriti pokraj njih.Oni nikada neće shvatiti da je upravo najveći gušt voziti auto za koji te strah da bi mogao riknuti a znaš da neće jer je auto auto.

  12. #12
    me
    Guest
    ovo je glupo

  13. #13
    avus
    Guest
    Sto odgovoriti na ovako glupo pitanje?? A ti da si doctor?? Kdje? Ako bi lgedao na to, kako pises, rekao bi na nemas ni vozacki.........

  14. #14
    musliman 1
    Guest
    ljudi koji znaju da cene germansku kvalitet,a oni mocniji kupuju audi

    Audi RS4

    Motor / engine:
    2.7 biturbo

    Effekt / power:
    625 hp, 460 kW

    Vrid / torque:
    745 Nm

    Fälgar / rims:
    10x19" ET25

    Däck / tyres:
    Bridgestone S-02, 265/30-19

    Chassi / chassie:
    Sänkt / lowered 20 mm

    Bromsar / brakes:
    380 mm


  15. #15
    musliman 1
    Guest
    ispricavam se ljudi,greska u fotografiji

  16. #16
    Serbia GTi
    Guest
    Uzeo si mi rec iz usta sa ovom prvom fotkom.
    A hteo si audi, a?
    Pa vidis da su u lazi kratke noge! )

  17. #17
    Serbia GTi
    Guest
    Kakvi su ovo freakovi sto postuju u zadnje vreme ?

  18. #18
    srbin-cetnik
    Guest

  19. #19
    Serbia GTi
    Guest
    Majmune sa 100 nickova,
    ima i drugih interesantnih foruma. De bas izabra ovaj?
    Moderatoru, da li si cuo za admin.php?
    ili cgi?

  20. #20
    594krešo ah
    Guest
    golfa voze oni koji vole taj auto.

  21. #21
    Seatibiza
    Guest
    svi koji kenjate po Golfu ili duboko mastateo njemu ili ste jos uvijek na nivou kadettaC pa mastate o dobrom autu...... Nije golf jack-pot ali morate shvatiti da je povoljnija kupnja polovnog golf anego japanca jer ga je ako nista drugo jeftinije popravljeti... djelova ima gdje god hoces ..... a da je alfa zakon, je ali do koje granice.... moj frend je prodao alfu 156 2.0 i kupio golfa TDI 130 KS i sada pere sve one alfe na semaforu i na autoputu i kaj je, nazalost, kod nas jos uvijek jako vazno auto trosi 3x manje goriva i jeftinije je odrzavanje

  22. #22
    Reg. korisnik
    Guest
    Slusaj doctore, ti si jedan obicni iskompleksirani kreten, a ova tema ti stvarno nije trebala...Kad se vec nalazis u ordinaciji bilo bi dobro da i sam potrazis strucnu pomoc, ali nisam bas siguran da bi i strucna pomoc pomogla kretenu poput tebe...

    Calibra jos jedan od tvojih bisera: "...Jer nema mi slađeg nego u Crnoj kronici vidjeti "Golf odnio još jedan mladi život"!..."
    Pa ako se ti veselis tome bilo bi dobro da ucinis isto sto i doctor, tj. da potrazis pomoc...Neka ti doctor pokaze put do ordinacije...

  23. #23
    Celica
    Guest
    CALIBRA ZENDER::::U svakom slučaju bolje voziti Golf 4 nego izvoženu i pregaženu Calibru kao ti koja vrijedi kao doplata climatronica za Golf.Jedan si od najvećih degenerika na ovom forumu.Vidi se da si neki balavac koji misli da je pokupio svu pamet svijeta.Glavna spika ti je:moj stari ovo,moj stari ono,moj stari ovako,moj stari onako.....

  24. #24
    a gdje je Kalibra???
    Guest
    Najprodavanih 20 modela u njemackoj 2002. godine (molim posebnu paznju posvetiti prvom mjestu):

    1. VW Golf, Bora 139.595 -8,05
    2. BMW serije 3 83.335 4,08
    3. Mercedes C-klase 69.448 -11,93
    4. Audi A4 62.913 15,79
    5. Opel Astra 60.466 -23,45
    6. VW Passat 58.547 -21,38
    7. Ford Focus 53.××× -7,49
    8. VW Polo 51.572 29,43
    9. Mercedes A-klase 42.010 -5,41
    10. Mercedes E-klase 41.918 15,45
    11. Opel Corsa 41.700 -23,12
    12. Ford Mondeo 32.211 -10,52
    13. Ford Fiesta 31.992 48,09
    14. Peugeot 206 28.860 18,86
    15. Opel Zafira 27.196 -9,10
    16. BMW serije 5 26.702 -21,66
    17. Audi A6 25.425 3,66
    18. MCC Smart 21.919 10,88
    19. Renault Clio 20.911 2,26
    20. Renault Twingo 20.286 -8,81

  25. #25
    Zeeeeeeendeeeeer
    Guest
    ×××× ××××× NA PLAŽAMA JADRANA, HAHAHAHAHAHA JEDITE GOVNA ŠTAKORI

Slične teme

  1. Opel Calibra (voze li ih debili ili OK ljudi?)
    By Ludy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 11-02-2003, 20:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •