Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: YARIS ILI PUNTO

  1. #1
    svj
    Guest
    Molim pomoć. Želimo kupiti novi auto. Da li odabrati Yaris ili Punto? Novi vazači( 19 i 18 godina), pa bi izabrali sigurniji. Cijena je slična.

  2. #2
    dragstar
    Guest
    YARIS

  3. #3
    KICO
    Guest
    Mislim da ti je YARIS puno bolji izbor sto se tice sigurnosti , kvalitete motora i opcenito Yaris ima kvalitetniju zavrsnu obradu od Punta , eto to ti ja znam odluka ipak ostaje na tebi.

  4. #4
    INTCP
    Guest
    Vidim da želite sigurnost. Idite na www.ncap.com pa pogledajte crash testove. Punto ima 4 zvjezdice i najsigurniji je u klasi.

  5. #5
    v6
    Guest
    punto svakoako,pa covjece pogledaj ti onaj yaris naspram puntu je ko poluproizvod,ko od kartona

  6. #6
    kramer
    Guest
    prvo se sjedneš u Yarisa i misliš nije loše,a onda se sjedni u Punta i zabravit ćeš da Yaris uopće postoji pa onda ni razlika u cijeni nije zanemariva.

  7. #7
    mentor
    Guest
    Yaris je Ok ali čudna plastika iznutra. U odnosu na Punto Yaris je kamiončić koji previše košta. Punto u svakom slučaju. Bolji, ljepši, veći . . .

  8. #8
    ajatolah
    Guest
    Re: "Idite na www.ncap.com pa pogledajte crash testove"

    Na www.ncap.com mozes jedino saznat gdje rade abortuse kada napravis klinca nekoj maloj u svojoj novokupljenoj pili

    Euro NCAP je na www.euroncap.com .

  9. #9
    ŽIKA
    Guest
    Zašto o tome uopće razmišljaš.Pa naravno punto.

  10. #10
    YARIS
    Guest
    Yaris

  11. #11
    Serbia GTi
    Guest
    YARIS od kartona?????
    Pa ako je neki auto od kartona onda je to punto!
    Kakvi ncapovi i ostala govna, danas nov auto jednostavno ne moze biti nebezbedan! Ne sme!
    I ako postoje razlike u ncap-u one su samo nijanse i pre ce biti da su u korist Yarisa.

  12. #12
    Partizan
    Guest
    Punto bez razmisljanja, neces pogresiti

  13. #13
    ribe
    Guest
    vlasnik sam yarisa i prijatelj vlasnika punta i punto nema veze sa automobilom poluproizvod i 1 godišnjom garancijom (yaris 3) jači motori su u ponudi i yaris je SIGURNIJI od punta u svakom slučaju.Istina plastika unutra je malo čudna ali nije i nekvalitetna a prostora unutra ko u priči ( imam 2m visine a uđem ko iz puske)

  14. #14
    Yokosuka/
    Guest
    ..samo polako;tu je Mazda2!,koja je od ovih najprostranija...

  15. #15
    fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Ja bi ti rekao da kupis Yarisa a ne tog prljavog Punta koji ne valja 5 lipa.

Slične teme

  1. KALOS,MICRA,YARIS
    By TONČI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 11-10-2003, 17:57
  2. PUNTO HGT?
    By TONČI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 09-01-2003, 22:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •