Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 80

Tema: ŠKODA OCTAVIA?

  1. #26
    Brock
    Guest
    Malo se previše ljutiš na temu koja je završila prije skoro 2 godine... )

  2. #27
    activa
    Guest
    ....dipl. ing. ......??????
    ...bas je lepo isticati zvanje i diplomu?????

  3. #28
    Ivan Kovačević
    Guest
    Slažem se u potpunostima s Vama!Ponosni sam vlasnik octavije,sad je prodajem i kupujem opet novu!Kad sam je kupovao i ja sam bio pomalo sumnjičav,ali sam se ubrzo uvjerio da je auto po mnogo čemu ispred svojih "provjerenih" marki i konkurenata, a o cijeni "dobiveno-uloženo" da i ne pričamo!

  4. #29
    Octavia cup
    Guest
    Lijepo je isticati zvanje i diplomu onima koji su završili 2 fakulteta, a nisu sredili niti ispit iz tijelesnog i onima koji su već 20 godina profesionalno u automobilizmu!Oni koji su je kupili ili sređivali ispite na faksu,neka se ono zapitaju prije isticanja diplome?!Bez uvrede nikome,eto toliko od mene!Lijep pozdrav Svima!

  5. #30
    activa
    Guest
    ...pre svega vrlo udoban , i prijatan auto ....???

  6. #31
    Axl
    Guest
    oni sto isticu zvanja i diplome bas su posteno zaradili to , teskom mukom

    salu na stranu,dobro koliko sam shvatio ti si htio reci da si diplomirao voznju tokom 20 god. <br><hr>

  7. #32
    activa
    Guest
    ...daleko od toga prijatelju !!

  8. #33
    alien5
    Guest
    Blage veze neman o čemu pričate.
    Privuka me naslov a ono unutra ništa o Octaviji?!?!?
    Uglavnom da rezimiran: ponosni vlasnik Octavije (1.9 Tdi, 90 KS) već 4 mjeseca. Sinoć digitalac pokaza 9000 km. Gledan ulje svako malo da vidin jel triba dolit i ništa se ne miče (meni drago ali ne virujen svojin očima). NA autoputu celer pokaza 215 km/h. Vjerovatno nije toliko ali očito nije ni daleko. Troši do 5,5 po gradu, 4,8 na otvorenoj cesti. Sa punim rezervoarom prođen (otvorena cesta) 1000 km. To me užasno veseli. Ubrzanje u prvoj nije nešto, ali u trećoj na preticanje dere ko blesav (veliki okretni moment). U prtljažnik mi stale 3 full ronilačke opreme sa olovima i bocama. Leži u okuci ko blesav. Po krivinama tipa Benkovac- Šibenik, Makarska - Ploče, Učka - Novigrad san svu živu ekipu dobija bez ikakvog rizika: a bilo je tu i Alfi, Opela, MAzdu 6 ne zaboravljam... (možda je i do vozača??). Na ravnome, hebi ga - limit je limit: opra me AMG i Cayene ali toga se iskreno rečeno ni ne stidim, glupo je to i uspoređivat.
    Uglavnom, za ono što mi treba, a za Grobnik mi sigurno ne treba, svakim danom sam sve zadovoljniji!

  9. #34
    activa
    Guest
    ...blago tebi !!! ...kako se ti sa malim i bednim stvarima mozes oduseviti !!?? )

  10. #35
    alien5
    Guest
    Aj Activa reci ti meni (ozbiljno) zašto imaš tog Citroena??

  11. #36
    activa
    Guest
    ....215 km/h ????? , a potrosnja 4,8l ......j...., pa to je perpetomobil !!??
    ...sta kazes , za preticanje dusu dao ??? , mislis kada pretices bicikliste , zaprezna vozila , i mozda starije slepere !!?? ) )

  12. #37
    activa
    Guest
    ..kog citroena ???....ja imam fiata !! )

  13. #38
    alien5
    Guest
    Fiata????!
    E hebi ga ja san mislija da si baren na Citroenu!!!
    ZA Fiata mi ne moraš govorit ništa: garant ti je neko u kući mehaničar pa ti je reka da nema problema za dijelove, jel tako!!!?? :smile25: :smile25: :smile25:

  14. #39
    alien5
    Guest
    Marea jel tako!??
    O Bože, oprosti im jer ne znaju što čine!! :smile25: :smile25: :smile22:

  15. #40
    activa
    Guest
    ..kako si pogodio ??
    ...stalno se nesto kvari , ali to je deo zadovoljstva ???
    ....malo legnes ispod auta , popravis ga , i onda sav srecan vozis do sledeceg kvara !!??....ali ti to nikada neces shvatiti ??......naravno zato sto se WV ....oooops , pardon .....steta uopste ne kvari !!...i neopisivo je udobna !! .....a tek kad se setim onog predivnog enterijera !! .....pa kad masina zabrunda !!...kakav gust .......ma bozanstveno !!?? ) )

  16. #41
    Axl
    Guest
    a activa to opisuje kao da je on nekada bio ponosan vlasnik istoga

  17. #42
    alien5
    Guest
    Tija bi se malo zezat ali mi je tema nezanimljiva: uspoređivat Octaviju i Mareu je besmisleno. To ko da se neki iz četvrte lokalne lige hvali da bu u prvoj ligi napravija dar-mar u jednoj godini sa juniorima svoga kluba. Ako ih mame puste sa ispaše ovaca. Ovi sa krava su malo slabiji jer ne trče za kravama ko ovi za ovcama pa im fali kondicije za prvu ligu!! :smile25: :smile25: :smile22:

  18. #43
    activa
    Guest
    ..." uspoređivat Octaviju i Mareu je besmisleno.".....tu si stvarno u pravu !!!....stvarno je besmisleno trositi reci na tu usporedbu !!??

  19. #44
    alien5
    Guest
    Znan ja kako razmišljaju ovi šta imaju Mareu pa čisto da im objasnim bolje: onaj juniorski klub četvrte lokalne lige se zove OFK Marea! :smile25: )

  20. #45
    activa
    Guest

  21. #46
    Dr. Strangelove
    Guest
    Octavia Combi je po meni dan danas najuspjeliji Škodin auto u posljednjih 10 godina... ali da ga ×××ך osjeća se da je nastao na podvozju Golfa IV... stražnnja klupa pati od kroničnog pomanjkanja mjesta... normalno sa velikim stražnjim prevjesom su dobili ogroman gepek u obje verzije... uglavnom jako dobra kombinacija uloženo/dobiveno... Realno gledano Marea je ista klasa ko i Octavia ( nastala također na podvozju auta kompaktne klase, tj, Brave)... a oboje pucaju na srednju klasu... moje mišljenje da je Marea ipak uspjelije odradila taj posao... više mjesta na zadnjoj klupi, varijabilniji gepek (govorim o karavanu)...ima one zgodne ventilacijske otvore na zadnjoj klupi koje Octavia mislim da nema (a to je mus za srednju klasu)...

  22. #47
    Dr. Strangelove
    Guest
    Eh da ne zaboravim... uvijek bi rađe pod haubom jednog JTD-a nego TDI-a... <br><hr>

  23. #48
    activa
    Guest
    ...a ja benzinca !!!...i to naravno fiatovog !!

  24. #49
    activa
    Guest

  25. #50
    activa
    Guest

Slične teme

  1. ŠKODA FELICIJA 1.9 D i PROTON 313
    By LANCER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 18-10-2002, 22:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •