Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: PUNTO HGT?

  1. #1
    TONČI
    Guest
    Zanima ma što mislite o puntu HGT i da li vrijedi dati toliko love za njega?

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    meni se svida a i ako me memoorija dobro sluzi mislim da kosta manje od clia 16v ili peugeota206

  3. #3
    mentor
    Guest
    Odnos učinak/cijena odličan. Dizajn odličan. )

  4. #4
    YYY
    Guest
    Prva liga.Ništa više!

  5. #5
    TALIJAN
    Guest
    Auto je zvjer i pol.Ja ga imam,znam kakav je.Mislim da je FIAT položio kad ga je napravio.

  6. #6
    VR6
    Guest
    Ako mozes birati uzmi 206...

  7. #7
    doctor
    Guest
    Sigurno najbolji GT u klasi. Redovito pobjedjuje u svim usporedbama. 206 je ipak zenski auto. Steta sto nema turbo motor ko njegovi prethodnici.

  8. #8
    stidljiva ljubičica
    Guest
    Ajde sad ti meni doktore lijepo objasni po čemu je 206 ženski auto? Zato što ga vozi puno žena? Još više žena vozi Punto. Ili zato što nema turbo? Smiješno.
    ××××××tino.

  9. #9
    VR6
    Guest
    Istina, stvarno zna pobjediti, ali u usporedbi slabijih... Kad je HGT i 206 S16, uvjek 206 pobjedi.

  10. #10
    stidljiva ljubičica
    Guest
    Imaš pivu od mene.

  11. #11
    cuore sportivo
    Guest
    sta se tice motora prava pila,cupa za svojih 135ks ko blesav,a to jos govrim za stilo od moje stare koja unutra ima taj motor,a punto koji je jos laks cini ga pravom zvjerkom

  12. #12
    doctor
    Guest
    stidljiva kurvo... 99% posto zenski kaze da joj 206 najljepsi gradski auto. To sto voze Punto je stvar u tome sto je Punto dosta jeftiniji bio. U evropi je 206 drugi po pordaji, a 76 % vlasnika su žene. Niti u jednoj usporedbi 206 S16 ne pobjedjuje. Premalo je sportski. Razlika izmedju obicnog 206 i S16 je samo u felgama i kromiranoj ispusnoj cijevi.

  13. #13
    doctor
    Guest
    osim toga sta ti znas sta je turbo motor. i pazi kurvo kako se obracas jednom doctoru.

  14. #14
    cuore sportivo
    Guest
    DOCTORE,ako se smije znati koji ti auto vozis???

  15. #15
    VR6
    Guest
    Uvjek 206 S16 pobjedi HGT-a, pogledaj malo pa ces vidjeti da sam upravu. Jedino sam vidio da je izgubio od Clia Sport taj 206 S16, ali Clio sport je dosta jaci, pa sada ako izadje ovaj 206 s 182 ks, onda cemo vidjeti sta ce biti po tom pitanju. I ako nisi upoznat, onda nelazi ovuda djabe...

  16. #16
    Calibra Zender
    Guest
    Cuore
    Pošto Doctor ne želi sam napisati, reći ću ti ja. Neću nabrajati modele, ali ću ti reći da on i njegovi starci u garaži drže ni manje ni više nego 5 auta!!!
    A ti VR6 nemoj Doctoru soliti pamet oko 206-ice jer je jedan od tih 5 komada nova 206-ica!
    Doctore, nadam se da se ne ljutiš!!!

  17. #17
    VR6
    Guest
    Mozda jeste, ali nije S16. Ja govorim kako su drugi ocjenili, a on kaze da je to netacno, nek pogleda casopise i slicno pa ce vidjet da sam upravu...

  18. #18
    stidljiva ljubičica
    Guest
    E moj doktore, prekrasno si otpisao kao što to samo doktori umiju. Ali dobro nećemo se spuštati na tvoj nivo. Čak i VR6 kojem se izrugujete da neuki Bosanac i seljačina prvo složi dvije normalne rečenice bez da odmah počinje neargumentirano pljuvati po svim automobilima koji nisu u njegovom dvorištu. No ne želim se više prepucavati s tipovima koji su ××××ni poznavatelji automobila jer očito ništa drugo ne rade nego mijenjaju aute ko čarape pa si uzimaju za pravo da jedino njihova kritika ima prave temelje. Ja se nadam da ti doktore imaš taj HGT jer moj S16 je spreman kad god poželiš. Pa da čovjeku pružimo pravi usporedni test a ne ono što ti je mama čitala iz novina.

  19. #19
    doctor
    Guest
    stidljiva, nemam ja HGT, ni punto. Ali nadam se da cu ga imati. Za utrku s tobom bio bi mi dovoljan i 106 sa 50 ks. Žena pa bi utrkivala. Pa šta je tebi? Nebi bas zelio da te moram ozivljavat nakon sto zavrsis u nekom drvu. 206 u principu je mozda malo bolji auto od Punta. Ali protiv HGT-a nema bas neke sanse.

  20. #20
    doctor
    Guest
    stidljiva, pa kakva si ti zenska kojoj covjek mora objasnjavat zasto je 206 zneski auto? Izgleda da imas previse muškosti u sebi

  21. #21
    stidljiva ljubičica
    Guest
    Ah moje isprike, nisam želio da pomislite da sam žena. Nick je takav jer sam uvijek bio pomalo sramežljiv pa se ekipa uvijek zajebavala s tim nadimkom i tako to ostalo. No dobro, za volanom nisam uopće sramežljiv i još uvijek nisi odgovorio zašto si tako ××××no siguran da me HGT dobije osim što si to čitao u novinama, mada i to nisam siguran u kojim. Kažem ti auto je spreman i samo čeka taj kurčev HGT a ti samo ×××ך po forumu.

  22. #22
    Mestar od auta
    Guest
    Mnogopostavano pucanstvo citaj dolje:
    AUTO BLIC br 1 - Sijecanj, 2002,
    str 19,20 i 21 sve je receno
    Peugeot je pobjednik.

    VR6 i Splicanin-Pohvala za vas
    Ostali, "doktor" ha, ha- pa sta da kazem/××××te

    THE END

  23. #23
    doctor
    Guest
    auto blic nisu realne novine. Tamo je škoda octavia pobjedila volvo S40. A i da ne pricam dalje kakve sve gluposti tamo pisu. Nemam HGT, ali mi brat moze posudit svoju Alfu sa 220 KS. Mislim da onda nemas sta traziti. Punto HGT je pravi taljan i ima pravu sporstku krv. Peugeot je vise usmjeren ka udobnosti. Sta se tice drzanja ceste nema sanse. A i performanse govore u korist punta. Ne znam sta te to tolko smeta. Ja da ti iskreno velim radje bi kupio 206 S16 nego HGT, ali samo zato jer je mnogo ljepsi.

  24. #24
    INTCP
    Guest
    206 je govno maleno kojem struže mjenjač klad brzo šaltaš, hhhhaahahahahahahahaha , ko na stojki.

  25. #25
    VR6
    Guest
    Ako je taj Punto toliko bolji, zasto ga nema u WRC-u rally, i zasto nepobjedjuje tamo?? Peugeot je vrhunski, pogotovo novi modeli... Sad su novine nerealne zato sto se neslazu s tobom, a ja sve citam auto blic, i znao bi da je to pisalo da je skoda bolja od volvoa, a nisam to vidio, a i da je bilo, to je opravdano, jer cuo sam da volvo nije cemu, mozda ovaj S60 i sada noviji, ali stariji modeli... Moj je tata prosle godine vozao V70 XC, Cross Country 193 ks, 5 cilindara turbo, pogon na sva 4. Auto ono izgleda mocno, i unutra kad se udje u njega vrhunski je, po snijegu ide solidno, ali ostalo nije bas... znam da nije bio uopste zadovoljan njim...

Slične teme

  1. NOVI PUNTO
    By stilo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-12-2003, 20:33
  2. YARIS ILI PUNTO
    By svj in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 23-02-2003, 19:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •