Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Mazda MX5 - kultni cabriolet!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Novi
    Guest
    Za i protiv kupovine Mazde MX5 1.8. Jel ima na ovom forumu koji vlasnik, neko ko je vozio ovaj auto? Da li čovjek od 190 cm visine uopće stane u auto kad se digne krov?

  2. #2
    lotus
    Guest
    što se tiče visine - moj frend je visok oko 194cm i jedva je stao, ne samo radi krova, nego su mu noge jedva stale, ali ga to uopće nije diralo jer je tolki gušt voziti taj auto da su se svi problemi zboravili.Nisam vlasnik, ali sam imala priliku voziti ju pa ti mogu reći da je su s obzirom na 110KS performanse FENOMENALNE, mjenjač je savršen, volan je direktan...A cijena je za takav auto i više nego povoljna.

  3. #3
    Nino
    Guest
    Dakle frend ti vozi 1.6 s 110 konja, 9,6 do stotke. To je model nako 4. mjeseca 98, dakle posljednji. Mene zanima 1.8 sa 140 konja, ubrzanje 8.0!
    Model prije faceliftinga je odvratan, svjetla na dizanje, očajna unutrašnjost!
    Koliko mu troši? I s kakvom vožnjom?

  4. #4
    lotus
    Guest
    evo, baš sam pričala sa frendom i rekao je da troši oko 9l, i da što se visine tiče da mu je samo u startu bio problem, a sad se već priviknuo.Misli isto što i ja, a to je već i dokazano da je mjenjač jedan od najboljih na svijetu, da odlično leži itd.Motor 1.6 sa 110KS je sasvim dovoljan s obzirom da auto ima zadnji pogon pa su performanse odlične.

  5. #5
    Nino
    Guest
    Performanse su meni sasvim jasne jer vozim brz auto, a još kad je i zadnji pogon na laganom autu zabava je još veća!
    Ali i dalje me zanima isključivo 1.8 sa 140 KS, godina 98 (nakon faceliftinga) jer sekunda i pol je velika razlika.
    A moram priznati da me iznenadila poprilično velika potrošnja za 1.6. Opravdava ju isklučivo gradska vožnja i "teška" noga tog tvog frenda. Naravno ako ju tako eksploatira!

  6. #6
    Calibra
    Guest
    Lotus
    U svakom slučaju hvala na odgovoru!

Slične teme

  1. Mazda 626
    By Yoko/ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-10-2004, 10:33
  2. Mazda 3
    By Harold in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2004, 08:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •