Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Mazda MX5 - kultni cabriolet!

  1. #1
    Novi
    Guest
    Za i protiv kupovine Mazde MX5 1.8. Jel ima na ovom forumu koji vlasnik, neko ko je vozio ovaj auto? Da li čovjek od 190 cm visine uopće stane u auto kad se digne krov?

  2. #2
    lotus
    Guest
    što se tiče visine - moj frend je visok oko 194cm i jedva je stao, ne samo radi krova, nego su mu noge jedva stale, ali ga to uopće nije diralo jer je tolki gušt voziti taj auto da su se svi problemi zboravili.Nisam vlasnik, ali sam imala priliku voziti ju pa ti mogu reći da je su s obzirom na 110KS performanse FENOMENALNE, mjenjač je savršen, volan je direktan...A cijena je za takav auto i više nego povoljna.

  3. #3
    Nino
    Guest
    Dakle frend ti vozi 1.6 s 110 konja, 9,6 do stotke. To je model nako 4. mjeseca 98, dakle posljednji. Mene zanima 1.8 sa 140 konja, ubrzanje 8.0!
    Model prije faceliftinga je odvratan, svjetla na dizanje, očajna unutrašnjost!
    Koliko mu troši? I s kakvom vožnjom?

  4. #4
    lotus
    Guest
    evo, baš sam pričala sa frendom i rekao je da troši oko 9l, i da što se visine tiče da mu je samo u startu bio problem, a sad se već priviknuo.Misli isto što i ja, a to je već i dokazano da je mjenjač jedan od najboljih na svijetu, da odlično leži itd.Motor 1.6 sa 110KS je sasvim dovoljan s obzirom da auto ima zadnji pogon pa su performanse odlične.

  5. #5
    Nino
    Guest
    Performanse su meni sasvim jasne jer vozim brz auto, a još kad je i zadnji pogon na laganom autu zabava je još veća!
    Ali i dalje me zanima isključivo 1.8 sa 140 KS, godina 98 (nakon faceliftinga) jer sekunda i pol je velika razlika.
    A moram priznati da me iznenadila poprilično velika potrošnja za 1.6. Opravdava ju isklučivo gradska vožnja i "teška" noga tog tvog frenda. Naravno ako ju tako eksploatira!

  6. #6
    Calibra
    Guest
    Lotus
    U svakom slučaju hvala na odgovoru!

  7. #7
    Miata
    Guest
    Evo je, Miata!

  8. #8
    VR6
    Guest
    Za sta je mislis koristiti?? Ako planiras duze voznje, bitno ti je da imas dosta prostora i da ti je udobno. Ono moze se zaboraviti stoji stvarno, ali nije to to... A zbog zadnjeg pogona, ako si vec vozio znas kako je, bas mi je bilo zabavno zimi sam gledao po onom snijegu, jedan je takvu vrtio, bas taj novi model, okrene je ono slajdranjem zadnjih tockova, isto kao ja na rucnu, cool...

  9. #9
    Nino
    Guest
    Pa jel itko na ovom forumu vozi Miatu ili je ikada vozio? Gdje su impresije?

  10. #10
    stidljiva ljubičica
    Guest
    Ja sam vozio često ovo ljeto MX 1,8 kupljen poč. prošle godine. Jako me smetalo što sjedala ne možeš micati naprijed nazad nego samo naslon. Tako da me stalno umaralo po gradu. Inače ostalo izvrsno.

  11. #11
    mx5
    Guest
    Imao sam veliko zadovoljstvo voziti MX-5 i mogu reći kako je to najbolji auto koji sam dosad vozio, a vozio sam ih mnogo jer radim kao automobilski novinar... Viši sam od 190 cm i moram priznati da mi je u početku bilo malo skučeno, no upravo je to jedna od čari vožnje roadstera. Pozicija za volanom je odlična, neovisno o tome što mi je volan ležao na nogama (ne može se podešavati) i sjedi se tek desetak centimetara od ceste. Vozio sam model s 1.6 motorom koji je bio odličan, a mogu tek misliti kakav je 1.8... Kao što je rekla Lotus, MX-5 zaista ima jedan od najboljih mjenjača koji se danas mogu naći u autima - vrlo kratak, brz i precizan. Isto se može reći i za volan koji je vrlo komunikativan, a o stražnjem pogonu sve najbolje. Nevjerojatno je zabavno zanositi stražnji kraj, čak i sa samo 110 KS. Ležanje je mrak, auto je vrlo kompaktan, možeš osjetiti sve kroz volan i sjedalo. Motor je taman kakav treba biti u takvom autu - ima grubi, sportski zvuk, vrti se ko sumanut do 7000 o/min i performanse su mu vrlo dobre s obzirom da ima samo 110 KS. Svakako bih si kupio taj auto da imam para, bez razmišljanja. Da mi je samo doći do 1.8 litarskog modela...

  12. #12
    Nino
    Guest
    MX5
    Za koje novine radiš?
    Inače, ako je zaista tako tjesno, a u prošlom postu piše da se niti sjedalo niti volan ne daju podešavati pa kako je uopće čovjeku od metar devedeset moguće sjesti za volan? Teško bi mi zadovoljstvo u vožnji bilo potpuno ako ne mogu izravnati noge, a glava mi nakošena jer ipak još je hladno i krov je podignut!

  13. #13
    mx5
    Guest
    Radim za nekoliko medija, između ostalog i za Nacional. Čuj, istina je da ergonomija baš i nije najbolja, ali unutra ipak ima više mjesta nego što se to isprva čini. Istina, tijesno je prvih 5 minuta, ali nakon toga savšeno pristaje i pozicija za volanom i u sjedalu, čiji se naslon može pomicati. Doduše, ne previše jer je meni sjedalo bilo pomaknuto skroz unatrag, ali svejedno nije mi bilo previše uspravno. Kažem ti, pozicija je taman. Čak i s podignutim krovom nema potrebe da sjediš pogrbljeno. Tijesno ti jedino može biti ako si nešto deblji (ja sam dosta mršav pa mi je zato valjda bilo taman), ali ako nisi nema beda...

  14. #14
    Fric
    Guest
    Zaista vrhunski cabrio!

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest
    J.... vam sunce sad ste me zapalili... od frenda sestrična ima već drugu (s prvom totalka) i ja nikak da je čopim da me malo provoza, sad nakon ovih vaših priča moram to što prije sredit... hehehe

  16. #16
    mx5
    Guest
    dr.strangelove, vjeruj mi, provozaj se, nećeš požaliti. stvarno je poseban osjećaj voziti mali sportski automobil... I to pravi sportski, bez pretjerivanja.

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest



    Znam da se sporo otvara, ali vrijedi pričekati. Stvarno bi bio užitak imati ovako nešto... Jel ima ko jednu viška možda?

  18. #18
    VR6
    Guest
    Ja bi RX8, ili kako li se vec zove. 4 vrata, zadnji pogon, jak motor... A izgleda kao coupe...

  19. #19
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ma i tata bi sine...hehehe... ali kad se pogledaju financije ova MX-5-ica i nije tako nedostižan san... svaka čast Mazdi na fer cijeni! autić je san snova, jedva čekam da se provozam u njoj...

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    Možda kad se i pogleda cijena nove nije toliko visoka, naprotiv dosta je solidna za ono što nudi. Ali polovnjaci su bezobrazno skupi! Za '91. kod nas traže po 15 000 DEM!!! A taj 11 goišnjak je nov koštao oko 35 000 DEM!
    Na mobile.de ih ima ko u priči i '98. godina nakon facelifta, bez svjetla na podizanje košta oko 20 000 DEM. Toliko o razlici u cijeni. Da barem kod nas toliko košta to godište, jer aku ju neko i kupi vani za te pare stvarno je lud. Jer kad mu kod nas još frknu carinu, trošarinu i PDV pa cijena će ziher preletjeti 30 somova. A to je skoro pa nova kod nas!
    Miata je kod nas dosta rijetka i nema baš prevelikog izbora u Oglasniku, možda se i tu krije skupoća. Ponuda je ipak jako mala!

  21. #21
    Dr. Strangelove
    Guest
    Calibra, ti si ko moj frend i njemu je palo na pamet otvorit gepek tek tolko da vidi kolko ima mjesta... bilo bi dobro da stane bar gajba, ali ××××ga dovoljno ima mjesta za dve manje torbe...

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Gajba? Pa jedva stane piva i to polegnuta!
    Ali ionako ne pijem pivo!!!

  23. #23
    sepra
    Guest
    Kriva vam je orijentacija, ima mjesta za tebe, trebicu i paketić kurtona. That´s all you need.

  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    Za to bi stvarno morao biti u najmanju ruku gimnastičar! Ili na haubi! )

  25. #25
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ma neee, dekica i lagano u prirodu... po ljeti ××××na šema... )

Slične teme

  1. Mazda 626
    By Yoko/ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-10-2004, 10:33
  2. Mazda 3
    By Harold in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2004, 08:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •