Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 56 od 56

Tema: tko u nas vozi Mercedese

  1. #51
    prelude
    Guest

    Mercedes definitivno jest dobar automobil. Udoban, kvalitetan, izdržljiv ali ima jedan problem. Ne vrijedi tih para koliko se cijeni!!

  2. #52
    prelude
    Guest

    A što se tiče sudara: ja automobil ne kupujem da bih se sudarao s njim. Ako moram da razmišnjam u kojem automobilu ću da preživim sudar, e onda ×××× ga, neću nikakav auto kupiti. Kod kuće sam najsigurniji.

  3. #53
    GENSCHER
    Guest
    JA VOZIM GENSCHERA VEĆ 6 GOD.TJ. S 500. A NAMJERAVAM GA PRETVORITI U LIMUZINU

  4. #54
    Jo
    Guest
    Sve ovisi sto ocekujete od auta. Ja sam imao w123 200D. Prodao sam ga radi finanzijske krize. Ali kupit cu ga opet. To je najbolje auto na svijetu. I nitko mi ga nece ukrast.
    A kupit cu ga radi kvalitete. Ne zelim se voziti u plastici, ili autima projektovanim da sluze 7-8 godina.
    Tko voli brzu voznju uzet ce neki BMW. Ja cijenim kvalitet, komfor i laganu voznju road cruisera w123.

  5. #55
    mercedes
    Guest
    123-ca je neuništiva,mercedes kupuju ljudi koji cijene vrhunski proizvod i žele max uživat u vožnji neđite koji BMW tog godišta(80-te) e necete jer su vatali ruzinu ko fiati a motori od 50ks trošili 20l nemah opce po cesti završili su davno na otpadima ) BMW nije ravan Mercedesu MERCEDES je MERCEDES sve ostalo su automobili

  6. #56
    Junior Member bojanwish's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    28
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao mercedes Pregledaj post
    123-ca je neuništiva,mercedes kupuju ljudi koji cijene vrhunski proizvod i žele max uživat u vožnji neđite koji BMW tog godišta(80-te) e necete jer su vatali ruzinu ko fiati a motori od 50ks trošili 20l nemah opce po cesti završili su davno na otpadima ) BMW nije ravan Mercedesu MERCEDES je MERCEDES sve ostalo su automobili
    Bravo, upravo tako. Iz ličnog iskustva ću isto tako kazat. Vozio sam se u bmw 7 najnoviji sve do munchena i mogu vam reć da je starija e klasa izmislila put!

Slične teme

  1. Tko šta vozi?
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 19-03-2004, 11:33
  2. ko vozi VW
    By GTD in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 16-04-2003, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •