Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: tko u nas vozi Mercedese

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ivukovi
    Guest
    Zašto je pravilo da Mercedese voze ljudi koji ponašanjem i izgledom nikako
    ne spadaju u klasu "gospode" što si misle priskrbiti trokrakom zvijezdom. Tako je bar ovamo u Splitu i okolici.

  2. #2
    Alenko
    Guest
    Zvijezda im je udarila u glavu, Mećka je simbol bogatstva i moći, osobno kada sjednem u 190 D (ne svoj) i kada mi ta ××××na zvjezda zaklanja pola ceste ( treba ih kazniti zbog preglednosti, samo rogovi fale) osječam se zaista ko neki šiptar, samo da mi zlatni lanac oko vrata, lepa brena i udri....

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jelda? Frend mi ima 124-oku i fakat je malo ciganski osjećaj kad se voziš po gradu, ali ××××ga prosječni Hrvat misli da je na vrhuncu života kad sjedne u njega...

  4. #4
    Calibra
    Guest
    w123 i w124 nisu mercedesi, to su kante! Nova c klasa je odlična, istina preskupa, novi okan, novi Gensher, ...
    Novi modeli su odlični, ali stare kante poput w124 i hercegovači w123 su ruglo hrvatskih cesta!
    A koliko tek traže za rabljene w124!

  5. #5
    q10
    Guest
    u nas mercedese vozi samo ili jako bogati ili jako ludi ljudi

  6. #6
    dragstar
    Guest
    Ma ta ljubav prema Mercedesu mora da je kod nekih urodjena.Imam prijatelja u Splitu koji ce radije voziti staru S klasu sa dizel motorom (jadnih 88 ks na 2 tone tezine)nego npr. nekog VW TDI-a koji je spram toga ipak zvijer.
    Ja osobno bih isto vozio mercedesa, ali ako ne moguda si priustim pravoga, necu da vozim niti te starudije, pa makar se one zvale mercedes.Na stranu to sto su to ipak kvalitetni auti...

Slične teme

  1. Tko šta vozi?
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 19-03-2004, 11:33
  2. ko vozi VW
    By GTD in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 16-04-2003, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •