Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: muske ×××××

anti men
    Guest
    muskarcima je u interesu .....sa sto vise a zene bi se trebale drzat svete

1213
    Guest
    tocno tak,svi su oni gadovi

jhgiu
    Guest
    svi su oni gamad

ivana.,.,
    Guest
    sam bi jebali ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

555
    Guest
    steta sto se ne gleda musko zensko-ista stvar.njima se uvijek previse dopusta i gleda u stranu-ah musko je.zene su proklete al ste vi jos gori jer se na vas ne gleda kao na nas.ZAPAMTITE IPAK SU VAS ZENE RODILE!!!!!!!!!

jajajaja
    Guest
    pun ih je vrbovec!!!!!!

uvijek zadovoljena
    Guest
    evo da i ja nešto napišem
    vrbovec je prepun kurviša {neću ih sad imenovat}
    mrzim takve dečke koji bare jednu, jebu drugu a već pogledom prate neku treću
    najluđe je kad u istom bircu u roku od pola sata zbare 3-4 cure
    i onda misle da su FACE?!
    a ak ih neka napali i zatim odbije nađu neku ženskicu za koju znaju da će im dat pičke i odu do nekog od fukodroma vrbovca i isprazne se u nju
    a sutradan cura razglasi po cijelom vrbovcu kak je bila s tim likom i kak se on zanima za nju {samo zato kaj su se pojebali- on se trebao ispraznit u neku pošto ga je ženska koja ga je napalila odjebala}
    takva cura je naivna
    dajte cure GROW UP
    kaj ne kužite da vas takvi dečki samo iskorištavaju
    smao te oće dobro izjebat tak da nakon toga 2 tjedna ne možeš normalno hodat nit sjedit
    i kaj ti dobiješ od toga?! NIŠTA
    samo postaneš luda za njim jer dobro ×××× i nakon toga uvijek mu daješ kad god mu se digne
    usput se i zaljubiš a on za ljubav nikad nije nit čuo
    samo te povrijedi
    a ti i dalje živiš u iluziji da je on savršen i da je jedini koji te može dobro izjebat

ok većina vrbovečkih kurviša su zgodni ali zar dobro tijelo znači da može imat svaku
    ak ima mišiće ne znači da mora dobit od svake

al ×××× ga cure i dalje padaju na dobro tijelo i to će zauvijek biti tako
    samo mi je žao kaj i dobre cure postanu katastrofalne nakon kaj se počnu navlačit s takvim dečkom

eto, tolko od mene

tocno
    Guest
    slazem se.das jednom i odma si ×××××,a oni mogu jebat sve na dvije noge pa su si odma frajeri.mi cure uvijek tak zavrsimo jer smo previse naivne i mislimo srcem ne glavom.

marina,
    Guest
    ZENE SU ZAKON.DA NEMA NAS SVI BI LAGANO POKREPALI......

tako je
    Guest
    je, stvarno ste u pravu
    znate ono...... kako znati s koliko je osoba bio muškarac ili žena-
    za muškarca: pitaš ga s koliko je žena bio i taj broj podijeliš s 3
    za ženu: pitaš ju s koliko je muškaraca bila i taj broj pomnožiš s 4

)

ima istine u tome- muškarci se vole hvalit i dečko je veća faca kad je po×××× više cura, a cure moraju skrivati broj dečki s kojima su bile jer nakon dvojice ih već proglase kurvom

to stvarno nije u redu. mislim da je to spolna diskriminacija

cure, nemojte se sramiti priznati broj osoba s kojima ste bile (zašto se i mi ne bi jebale kad god se napalimo?!)

BAS TAK
    Guest
    ne vec se nebi vise trebale uopce obazirat na njihove komentare,pa nek si puse ××××× sami ak im je gust pa cemo vidjet tko je ××××× i koliko je nasa stvar draza.

cura
    Guest
    dal smijemo pit-NE.dal se smijemo sevit-NE,dal smijemo ici van-NE.drage moje ocito je da nam samostan ne gine,al ipak koliko svete bile oni ce uvijek gledat i trazit dalje.....zena je doma a druge su uvijek tu.

aha
    Guest
    cure svaka vam čast,potpuno ste u pravu!!dečki spustite se na zemlju...

jedna
    Guest
    Cure razmišljaju srcem,a ne mozgom.U tome si u pravu.A dečki razmišljaju kurcem,a ne mozgom a pogotovo ne srcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jebanje je njihov život.

jedna
    Guest
    Cure razmišljaju srcem,a ne mozgom.U tome si u pravu.A dečki razmišljaju kurcem,a ne mozgom a pogotovo ne srcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jebanje je njihov život.

no coment
    Guest
    ma stvarno nemam komentara kaj se dečki tiče- mislim da je uzaludno trošit riječi na opisivanje njihovog ponašanja prema curama

ne mogu shvatit zakaj se cure i dečki toliko razlikuju (kaj oni fakat imaju manje mozga) ?! mislim da je to jedino ispravno objašnjenje njihovih postupaka

jedna
    Guest
    Neki dečki,a to su vrlo,vrlo česti nemaju niti malo mozga.

cura
    Guest
    cure predlažem vam da s i vi ××××te uokolo, dobro ne baš sad sa svakim, al iskoristite cure svaku priliku, i držite se čvrstima i ponašajte se da vas briga baš za sve.. a dečki oni nisu takve face kakve se čine, itekak oni pate kad nađu trebu u kojoj vide nešto, ajme hoće si žile polagano rezat, vjerujte znam kaj govorim...zato ××××te se, jebga mlade ste, a njih samo polagano kasnije od××××te...počnite tak radit i bolje ćete se osjećat..zaboravite osjećaje, oni tek dolaze nakon 23 godine!! a za druge kaj govore boli vas briga..pozdrav svim curama ) )

da
    Guest
    tocno,tak smo si napravile a oni se svi drze kao grofovi.trebamo ih skinut s trona i spustit na zemlju malo da dodu sebi.nisu nista bolji od nas samo smo mi ipak zene a nama je mjesto u kuci po njihovom.

mrzli
    Guest
    Najveća muška ××××× je MARIO AZINOVIĆ

_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
    Guest
    Ko si ti mrzli?

capriati
    Guest
    slažem se s mrzlim, to kak se taj azinović stalno ××××× i vara curu odvratno je da se zrigaš kakvu budalu radi od smetiškice sama si je kriva kad je tak ××××no ××××× i naivna

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •