Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Micubaja

  1. #1
    grglj
    Guest
    Stari mi uzimlje lancera glx za 24000dem
    jeli se isplati što vi mislite o ovom autu

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ne (zastario model, loša sigurnost, loša ponuda prostora). Di si baš od svih Japanaca našao Lancera, kad je to valjda najstariji model trenutno u ponudi...

  3. #3
    grglj
    Guest
    Jeli govorimo o istom automobilu?



    Auto troši poprilično malo,a i dosta je prostran,straga možeš sjedati bez da koljena lupaju u sic,a ni gepek nije baš mal
    I ovaj je daleko sigurniji nego onaj ružni zaobljeni u ncap testovima

    Poprilično je udoban,a i izgleda poprilično dobro

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    Pogledaj ovo i usporedi s novijim autima:

    :URL=http://www.euroncap.com/details.php3?id=mitsubishi_lancer_1997:Crash test:/URL:

  5. #5
    INTCP
    Guest
    Smeće

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Auto je '97 dobio jednu i pol zvjezdicu na testu sigurnosti! Proizvodi se već bogtepitakolko godina... Ne kužim kud baš Lancer, od svih novih Japanaca ti baš zapeo za njega.

  7. #7
    Hrvatina
    Guest
    Lancer o kojem dr.Strangelove govori je 1997. godište,proizveden u indoneziji,povučen iz proizvodnje jer je jednostavno bio katastrofalan auto.

    Lancer o kojem grglj govori je 1999.godište,proizveden u japanu,i nema apsolutno nikakavih sličnost sa indonezijskim lancerom osim imena.
    Odlično podvozje i motor,75konja uz manje od 1000 kg rezultira malom potrošnjom i 0-100 za samo 12 sek.

    Pomalo upitan dizajn-nekima se sviđa,nekima je gadan...nadam se da će mitsubishi popravit svoju reputaciju sa CZ2,CZ3,i pajero evolution modelima

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ma auto je sigurno kvalitetan, to nema sumnje, ali bio on Japanski, Indonezijski ili čiji, konstrukcija im je ista, tako da je vjerojatno i crash test isti...

  9. #9
    Mostarac
    Guest
    Djemo voli djem....

  10. #10
    EVO VII
    Guest
    Misubishi radi jedne od najboljih sportskih auta na svijetu za nevjerovtno niske cijene za razliku od konku renije . Recimo lancer EVO VII košta 43000 eura ma 280ks (ustvari bliže 300ks)sada ti meni nađi auto s boljim performansama za te pare od konkurencije.

  11. #11
    dorfm
    Guest
    evo je ubica, ali ta dva nemaju veze jedan s drugim. to je isto ko da ja kazem da je moja kockica 1.6 ko m3. e pa nije

  12. #12
    Frenki
    Guest
    Kvaliteta jako dobra, ako i malo pazis na auto sluzit ce te dugo, dugo...
    Samo toci i vozi. A sad crash test, to je malo upitno. Tak i tak se s tim lancerom ganjat nemres, a ak se vec skucas isto ti je jel si se skucal sa 100 il sa 80 il sa 120.
    Ima moj sused colta, nikad nikakvih problema, a niti pazi, niti odrzava auto.

  13. #13
    doctor
    Guest
    ne mogu se bas pohvalit da se kuzim u japance. Ali imao sam Suzuki Vitaru, i vozio se u Swiftu, a i u novom Teranu. Svi na sva zvona hvale kvalittetu japanaca, ali zasto je onda meni na 120 hiljada otisli homokinetcki na vitari? zasto mi je kvaka cesto ostala u ruci? zasto je plastika stalno cvilila, zasto su sjedala tako brzo propala. Ocekivao sam kvalitetan auto kao sto je na glasu, ali sam se jako razocarao. Novi Terano je iznutra los, obloge po vratima su komplete od plasttike, djeluje vrlo nekvalitetno. Mislim da je ta kvaliteta malo previse razvikana. A lancer je kolko ja znam produzeni Colt i to uopce nema veze gdje se proizvodi. Ako ima Mitscubisijevu znacku onda mora biti iste kvalitete kao i japanski

  14. #14
    Feri
    Guest
    Ja nažalost vozim Mitsubishija Pištolja (ili Colta). Ak ko hoće, prodam mu ga, jeftino, samo za onoliko koliko sam u tih par mjeseci potrošio na popravke, servis, anaciju hrđavotine (nemoguće se je rešiti!). Otpelal bi ga na otpad, ali nemam dosta love da im platim! Jadan ja, de je moja škodica?

  15. #15
    EVO
    Guest
    Pa na otpadu!
    Gdje bi bila?

  16. #16
    rale
    Guest
    post je star 5mjeseci,tip je valjda vec kupio....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •