Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 114 od 114

Tema: Citroen servisi

  1. #101
    Zeleni zub
    Guest
    Mnogi bi se iznenadili kada bi bilo objavljeno ime i prezime 3. osobe (vlasnika 2. C5) iz famoznog meridijanovog "dokumentarca" od prošlog tjedna! Ili možda ne? The Balkan business!

  2. #102
    Ivica
    Guest
    Zeleni Zub-pucaj,jelenskih mu rogova!!

  3. #103
    Zeleni zub
    Guest
    Navodno, ponavljam još jednom navodno brat jednog od urednika emisije!
    Ha, kako vam se čini?
    Ako su lagali mene i ja lažem vas!

  4. #104
    ZEGA
    Guest
    Zuti pise:
    <<Imam ax 95 god. i htio bi kupit C2VTR al neznam gdje da ga probam vozit i di da ga kupim.Preporuku tražim>>
    Bem ti a ja sam dobio 3 brosure doma gdje me zovu na besplatnu proba voznju C2...
    No osobno VTR verzija je trula kobila to vise nisu auti kao nekad, prvo pretezak je (preko tone za tu pikicu) i onda stave taj crap sensodrive mjenjac, koji mjenja sporije od mene sa rucnim...
    Uglavnom zaboravi kupi si neki novi saxo P106 ili 206 S16, imam doma 2 citroena C3 1.4HDI novi, AX iz 95 1.5D i i mao sma AX 1.4 i BX 1.6TRS taj je bio najblizi jurilici ali kao hoces pravu jurilicu onda 1.9GTI...
    E da netko prodaje za 22000eura 2002 jedan MRAK C5 3.0 sredjen crni vidio sam ga na sajmu jedva sam skuzio da je to citra sve je oznake maknuo auto je full crni mljac...

    ZEGA

  5. #105
    Rose JJ
    Guest
    Pa kaže u galami izvjesni MANCO:

    MRS.ROSE JJ SERI PO NEKOM DRUGOM A NE PO EKIPI IZ CIB-a JER ONA JE FAKAT OK I SVAKOM IDU NA RUKU I RIJESAVAJU SVE PROBLEME A TO STO SU SERONJE KAO TI NESTRPLJIVE I NEMAJU RAZUMJEVANJA TO JE PROBLEM SAMO U VASEM RACUNALU,STETA STO VAS SE NEDA REPROGRAMIRATI JAVI SE AKO SI FACA ALI NE SERI PO EKIP IZ CIB-a JER TAMO IMAM DOBROG PRIJATELJA I ZNAM KAKO RADE

    A ja mu kažem: neljubazni, nestručni, bezobrazni, brzopleti, govore jedne informacije preko telefona a druge alive!
    Pa zar bih rekao tako da me prije 2-3 mjeseca svojim ponašanjem zaista nisu odgovorili od kupnje Xsare u njihovu salonu? To je moj objektivni sud.
    Osim toga, tko iz one strine s placa izvuče više od "da, ovo je xsara", ili: "da, ovo je metalik boja", njemu treba taj auto dati besplatno.

    Nakon toga sam otišao u Rakitje, tamo ima jedna ljubazna mačka lepog zelenog oka, i mogu vam reći da sam za jednu minutu saznao o Xsari daleko više nego što bi se od one strine izvuklo u tri mjeseca.
    Prema tome, shut up, cibovci, pospremajte si dvorište jer će vas ljudi uskoro zaobilaziti.


  6. #106
    ZEGA
    Guest
    Aa... Rakitje, to je PEBA, da da tamo su zakon, dobri su u Pebi...

    ZEGA

  7. #107
    tomoruzic@web.de
    Guest
    posto je ugradnja kuke u citroen picaso
    i imali u kutini citrenov servis

  8. #108
    Rose JJ
    Guest
    Ma u PEBI je bilo sve OK, osim procjene rabljenog vozila. Tu su se pokazali malo podli, lakomi i licemjerni uz poštapalice tipa: "Ne mislite da bismo imali zaradu na vašem autu..." Pa nije nitko blesav! Kakvo potcjenjivanje! Ni lijepo ga zeleno oko nije prekrilo.

    Tako su me i oni otjerali od Citroëna. S obzirom na to da se Citroenima glave motora tale daleko ispod točke kada se one inače tale, jako dobar potez! Gledam kako se stari pati sa svojim AX-om i mudro šutim. Na kraju shvatim da su strina, lakomci i nesposobnjakovići iz Citroena zapravo prijatelji većine potencijalnih kupaca koji uđu u salon. Hvala vam!

  9. #109
    ZEGA
    Guest
    E rose AX rijetko tko moze slozit posteno, mozes glavu brusit 5 puta ali nista to ne pomaze dok god ne izvadis cijelu masinu van i ne das blok i glavu na obradu...
    A AX je 2 generacije star to vise nema veze sa ovim motorima koji se dnas prodaju u C3 i C2...

    ZEGA

  10. #110
    berlin-go
    Guest
    Svježe (dvostruko) iskustvo sa servisom Peba u Rakitju: na Berlingu točno ustanovljen kvar, naručen dio, nazvali me, bilo gotovo vrlo brzo (zamjena kugli prednjeg ovjesa). U intermecu riknuo elektro podizač stakla (bolje da ne vidite kvalitetu), također zamijenjeno brzo i profesionalno. Nemam iskustva s drugim Citroen servisima (prvi puta vozim Citroen), no ovi su moji favoriti!

  11. #111
    pablo
    Guest
    Par riječi o Pebi.
    Xsara picasso, auto je bio par mjeseci star i neki zvukovi su se čuli iz svih vrata(kasnije sam to rijesio sam podmazivanjem bravica i premazivanjem guma na vratima). Dakle, dolazim ja u servis Peba i kažem, čuje si iz vrata itd, itd. Dolazi "stručnjak" autolimar i kaže: mali, daj čekić i krene kuckati po onim fiksnim dijelovima brave pričvršćenim na karoseriju s namjerom da "poštela" vrata. Normalno, ja ga odmah zaustavim. U međuvremenu dolazi neki lik(možda je čak i gazda), pita kaj je s autom, ja ponovim o čemu se radi, a on onak sigurno i s visoka ispali: ma to je torzionka. Ej, dečki, torzionka!!!! Bila je subota, ja im velim, dobro, budem se narucio za drugi tjedan, sjednem u auti i paljada. Ak me ti više vide u životu...

  12. #112
    zaposlenik citroena
    Guest
    neću se predstavljati od kuda sam, prvi put sam se spojio ovdje, malo sam surfao netom pa da i ja kažem koju riječ. vidim da ima puno ogorčenih nešto zadovoljnih no vi tvrdite da su lažnjaci, možda jesu to nitko ne može nikako provjeriti. uvijek će biti grešaka i ti nezadovoljni će se uvijek buniti dok se zadovoljnim vlasnicima neda svađati s ogorčenima jer nema uspijeha, prema tome svi se trude da usluga bude što bolja to je jedino što mogu reči i neću reči da kod nas nema grešaka, svi smo mi ljudi a ne strojevi, zaposlenici se mijenjaju što mislite zašto zato jer nisu zadovoljili, ali zbog tih par se ne treba "pljuvati" po svim distributerima, usluga se podiže u podizati će se dalje...

  13. #113
    ZEGA
    Guest
    Da isitina cak smo doma dobili anketu od distributera citroena vjerovatno gdje mi vlasnici osjenjujemo rad servisa i tako bi ispunili poslslali i vidjet cemo oce li to (nas feedback) postici nesto u podizanju kvalitete usluge...
    Inace citroen je bolji po tom pitanju od ostalih...IMO
    ZEGA

  14. #114
    deni
    Guest
    slazem se da ne valja generalizirati, no da iznesem svoja iskustva i vidjenja. vlasnica sam xsare dizel, ne mogu reci i ponosna vlasnica. kod kupnje auta nisam imala nekih posebnih zamjerki. jedino kaj je isporuka trajala i trajala. navodno se strajkalo u francuskoj. od prvog dana krenuli su problemi. vec nakon prvog anja xsarica mi se nije htjela vise upalit. na svu srecu nisam bila jako udaljena od salona (Cib-a). ekipa iz Ciba je odmah nakon mog poziva dosla po mene i probala ispravit kvar. medjutim nisu uspjeli nis napravit i poslali me doma. mislim da nema potrebe da vam objasnjavam kak sam se osjecala. oni mene salju doma bez auta. rekla sam im da se ne vracam bez auta doma, a oni su mi nakon obavljenog tel. poziva (ne znam s kim) ponudili zamjensko vozilo.
    auto mi je ostao u servisu 3 tjedna, jer navodno nisu imali kompjuter na zalihi, nego se cekao iz francuske. i tak ja nakon 3 tj. konacno preuzmem svoju xsaricu, kad ona opet pocne cukat nakon 2 tjedna. taj put mi je bio blizi servis u rakitju i ja odem tamo. oni su su nesto poceli filozofirat o nekim dijelovima kojih nema i da auto mora ostat u servisu, na sto sam ja poludila i rekla da auto vozim u Cibov servis koji su auto stavili na dijagnostiku i odmah rijesili kvar. to je bio zadnji kvar i iskreno se nadam da ce na tome i ostati.

Slične teme

  1. Renault servisi
    By sgracin in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 25-06-2004, 01:15
  2. VW servisi
    By Sasica in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-06-2004, 10:48
  3. Škoda servisi u SLO
    By Vittorio in forum Auto servisi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-06-2004, 23:04
  4. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •