Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 73 od 73

Tema: ac zubak generalni lopov

  1. #51
    q10
    Guest
    šta je ×××××čino jesi provjerio ili ti i za to treba pomoč zubakovih stručnjaka stručnjaka )

  2. #52
    seyzmo
    Guest
    A sta da provjerim, kad vidim da ××××s i da nemas pojma. Ako ne znas, i ne das da ti se objasni, onda necu trositi svoje vrijeme na tebe, nije vrijedno toga. Radije ti fino ostani zatucan i misli si svoje koliko hoces.

  3. #53
    Yokosuka/
    Guest
    ..evo još nešto u vezi zubaka;spušta njihov tip sa kamiona novog pasata i odlući da ga malo proba,trebali ste samo vidjeti što je radio sa novim autom!?,puni gas naprijed pa ludo kočenje,pa opet puni gas naprijet i da ne duljim dalje...

  4. #54
    seyzmo
    Guest
    Hehe... da yokosuka, dobro si vidio. Jedino sto iduci puta pogledaj tko je vozio taj auto. Za Zubaka (i jos puno ostalih) aute prevozi firma AED LAGERMAX, i samo oni smiju aute stavljati na kamion i skidati, tako da ako si vidio da se neko ganja, to je covjek iz te firme. Ja cu probati slikati kako izgleda LAGERMAXOVO skladiste (kod Luke, blizu Zapresica), gdje stoji cca. 3-5000 auta. Mislim da vrijedi vidjeti kako decki tamo iskrcavaju Carreru s4 ili neki slican auto. Ne moram niti pricati da su si oni tamo i stupice postavili pa se ganjaju, zato sto svi koji kupuju te aute (VW, Seat, Skoda, Porsche, Audi, Fiat, Kia, Peugeot, Alfa..... da ne nabrajam) zive minimalno 50 km daleko (nigdje okolo ni zive duse i niko ih ne kontrolira). Pa zar svi sa ovih foruma nebi malo proganjali novu mecku ili type r-a ili kojeg porschea.... )

  5. #55
    Yokosuka/
    Guest
    ..seyzmo,auto sa kamiona je skidal tip sa plavom kutom na kojoj je bio istaknut znak AC ZUBAK (ili kak se već to zove, nemogu se sjetiti, uglavnom valjda tip iz zubaka).
    Ono naj žalosnije je to da je tip sa autom divljal ispred upravne zgrade gdje svi to primjete!...

  6. #56
    seyzmo
    Guest
    Ok, necu ja nista reci, ali znam da je u VW koncernu obaveza da nitko ne smije uopce sjesti u auto, ako nije iz VW-a (ili seat, audi, ..) zato sto se unutra nalaze fakture i te frke, a oni ne daju da se to vidi (kad pumpaju cjene nevjerojatno). I sad je vrlo vjerojatno da lagermaxovi ljudi moraju mandure nositi od ljudi koji rade na prijemu, i to zbog moguce kontrole.Sve u svemu, ja jos uvijek mislim da je frajer kojeg si vidio Lagermaxov covjek, ali ako nije.... onda je to fakat zalosno i tragicno ××××ga.. kao i ostatak Zubakove price.

  7. #57
    q10
    Guest
    svašta ujek pokušaji obrane očito balkanske kulture itd.......

    da riječi ne trošim

  8. #58
    seyzmo
    Guest
    Obrana ? nikoga ja ne branim.
    Balkanska kultura ? Eh, zao mi je sto se mi ne poznamo... da ti ja neke stvari objasnim. Da znas koliko sam ja daleko od Balkana, ubio bi se na mjestu.

  9. #59
    q10
    Guest
    e ××××te ne mislim zemljopisno nego po načinu razmišljanja

    i ubuduče ne prijeti jer se možda sretnemo

    neki kad im kažem da su cigani gledaju boju kože i čude se kužiš

  10. #60
    seyzmo
    Guest
    Eh.. nisam prijetio... jedino se nadam da cemo se upoznati na iducem susretu forumasa pa da ti objasnim koliko sam ja ustvari daleko od toga na sta ti mislis (ne geografski) i koliko sam u pravu kad govorim o auto-trzistu kod Hrvata. Nikoga ja ne branim, ali mi je auto bransa u HR posao, i mislim da neke stvari ipak moram znati.

  11. #61
    Seatibiza
    Guest
    Znaci i ti si jedan od onih gulikoza koji zarađuju laganu lovu na jadnom narodu, i jos ga za to sutnu u guzicu? Jadni su nam nasi auto trgovci jos su jako blizi balkana a jaaaako daleko id Europe. Tu mislim na sve a ne samo na Zubaka...

  12. #62
    seyzmo
    Guest
    Ne zaradjujem ja laku lovu na nikome, ne prodajem aute i nemam veze sa tim. Posao mi je da znam sve o trzistu, a ne da prodajem, i zato znam sto znam. Jos jedan put, ne branim nikoga, a kamoli ne Zubaka, samo znam kako stvari stoje i tko sve koga vara.I kako. I gdje. Jeli itko odavde ikada vidio carinu ? Ili carinsku isporuku ? ili konsignaciju ? ili carinsko skladiste ? ili smjestajno skladiste ? Auti SVIH marki u HR prolaze SVA ta mjesta i tamo se svasta dogadja.

  13. #63
    q10
    Guest
    slušaj sezmo pažljivo:

    dukat vozi npr. mlijeko i padne tipu na pod

    ja kao kupac dajem čiste pare za čist proizvod a slažem se da kod nas jebu kog stignu

  14. #64
    seyzmo
    Guest
    Imas pravo. Moj point je bio samo reci da SVI varaju SVE nas. Samo to.

  15. #65
    nik
    Guest
    q10 opet lažeš ti imaš tamno plavotg Caddya,bijeli transporter. Zašto lažeš?

  16. #66
    X-MEN
    Guest
    KLADIM SE U 100KN DA NEMAŠ TOG GOLFIĆA :URL=null:null:/URL:

  17. #67
    dkdlkj
    Guest
    da, točno

  18. #68
    Matt
    Guest
    seyzmo,

    ako znas sve o trzistu, mogli bi se upoznati. Ja (mi) trebamo takvoga. Ostavi mail ili mob. ako hoces.

  19. #69
    q100
    Guest
    koji ste vi novi ×××××i ha
    koji ××××× blefirate
    koji nik ste prije imali
    pitam se ako upoce više dođete da mi kažete koliko vam je vremna trebalo da ovu glupost napišeš
    p.s. kladim se da ni neznaš cijelu vw paletu ili si možda čorav
    uostalom moš se uvjerit sam

  20. #70
    momak_lud_u_mozak
    Guest
    prestrašno

    cooleru, zbog tebe i takvih se zubak tako i ponaša. Nije nam tatica svima kupio laptop i novi audi pa na boli ona stvar za par soma kuna. nekima svaka kuna znači nešto. i ako manje imaju nisu manje vrijedni. nabijem i tebe i tvoj audi.

    by the way ×××× vw

  21. #71
    sin
    Guest
    gospodo papci.nemojte se žaliti.sami tražite da vas se prevari.zar je toliko teško navesti auto nad grabu odšarafiti čep,ispustiti staro ulje i naliti novo?i naravno promijeniti filtere?e pa plačajte masnu lovu kad ste gospoda.netreba vas nimalo žaliti.zubak i ostali su tu da zarade na vama a ne da vam pomognu.upravo kao i svaka druga institucija na ovom svijetu.2.stvar:audi je kvalitetniji auto od vw.ne pričajte mi gluposti.imam 37g,trenutno vozim venta,koji mi je 21 auto u životu i definitivno se vračam na audija iako sa ventom nisam imao problema.
    ciao papci

  22. #72
    sin
    Guest
    još jednom ja.vidio sam da se spominje dukat.poslovno sam bio u skladištu dukata u blizini zg.gospodo život mi se smučio 5x.nemate pojma što sve plazi po tetrapaku koje dolazi na police.spomenuto mlijeko na podu vozila je super sterilno u odnosu na skladište.

  23. #73
    cinco
    Guest
    prvi put ovo ćitam i nemogu vijerovat oko cega vi razbijate glavu. ja sam automehanicar i mogu vam reci da 90% vas nema pojma o čemu prića. prićate napamet svi skupa.

Slične teme

  1. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-08-2003, 13:31
  2. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-07-2003, 13:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •