Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 73

Tema: ac zubak generalni lopov

  1. #26
    SOFTI
    Guest
    Cooler-u, pravi si frajer. Opet ona velika hrabrost, na nivou plemena. Šta znači to "ČEKAMO TE..." Koliko vas to treba biti ? Ti si sigurno od onih koji odu na nogometnu utakmicu pa kad ekipa pobijedi onda dođe u kafić i slavodobitno kaže "SI VIDL, POBIJEDILI SMO" Ko je to pobijedio, jesi ti igrao??? Inače, Darling u Metalčevoj je jedan od primitivnijih kafića. Sigurno se pališ na mangupe u kožnim hlačama i kurton majicama roza boje, a sunčane naočale nosiš kao i svi tamo kompleksaši čitavu noć... Šta voziš SWIFTA GTI-a spuštenog, ili auto od tatine firme????

  2. #27
    Cool
    Guest
    Dobro dečki ok. , slučajno sam naletio na ovu stranicu pa eto, rekoh, da vas probam malo prosvijetliti, ali, hehe, ne bu to išlo tak lako...treba tu i struju uključiti hehehe

    "Čekamo te " , naravno, kaj tu vašu čast, fudbalske klubove, i slične "sam protiv svih" brije, ostavljam vama .....

    No, dobro, Calibra i Softi, uzivajte ja se više ne javljam ovdje, jer očigledno je uzalud....

    Inače, ja se vozim u BMW 523 starom tri godine i to je to....a imamo i GOLF IV, (da,d,a fuj, bljak, traktor, govno, gnoj, itd, itd, ) i A6.

    Naravno sve tatina lova, ja ničemu ne pridonosim, (osim što sam osnovao i podigao na noge 2 d.o.o. poduzeća koja relativno u ovim uvjetima uspješno posluju.

    Stoga dečki, sayonara, i nastavite sa raspravama tipa "koji je najveći klub", i koliko bi mogao preći Golf I iz 1981. ???

    A kaj se para tiče, mislim, daj , molim, te koji je to mentalni sklop, pa pare su pare.....×××× mi se zivo odkale su....

  3. #28
    SOFTI
    Guest
    Cooler-u, još reci da imaš 22 godine, i da si završio Oxford ili Cambridge....
    sigurno ću ti vjerovati. No nema veze, uživaj u tatinoj lovi, vozi dobre aute i po mogućnosti karaj dobre pice...

  4. #29
    Calibra Zender
    Guest
    Cool

    Daj molim te reci barem jedan post u kojem ja prijetim oružjem, šakatanjem i sličnim!!!
    Stari moj, pazi na navodne znakove u mojim postovim jer JAKO često kopiram tuđe tekstove i onda ih komentiram! Konkretno, adresirao si se na tekst Mare koji sam iskopirao i sprdao se s Balije!!! Ali ne zna tatin sinek čemu navodni znakovi služe! Misli "kuler" ima ovaj bogec Calibra neku jadnu tipkovnicu, ××××ga nije laptop, pa tu i tamo tipkovnica sama nepredvidivo izbaci navodne znakove!

    Dakle, molio bih te da me ne predstavljaš nekim mutnim tipom jer se iz mojih postova to jednostavno niti ne da zaključiti. A zašto? Jednostavno, jer to nije tako! Student od 22 godine, kao što sam recimo ja, nema love da sam kupi peticu nego vozi ono što može priuštiti! Opet zašto? Zato jer nisam uspio osnovati 2 d.o.o. i zgrnuti lovu na brzaka! ××××ga, neki probaju i pošteno. Prvo završiti faks, onda ako Bog da naći posao kod nas, a ako ne onda vani. Pa tek onda možda kakva prava pila, stan,... Ali samo legalno, a za to treba krvariti!

  5. #30
    Calibra Zender
    Guest
    Kuler

    Pa ti si već drugi koji me čeka po razno raznim kvartovima ili hotelima za neki okršaj! A čak nisam niti pičkarao! Kako vas samo može slomiti fino upakirana uvreda!!! Jeste jadni! Pa da nisi i ti neki Balija u egzilu koji je pronašao plodno tlo za reket u Zagrebu?

    P.S.Kako ti se firme zovu? Pajser d.o.o. i Reket d.o.o.? ) ) )
    Zaboravio si ih registrirati u Remetinečkom zatvoru, ups mislim na Trgovačkom sudu! A temeljni kapital ti je 5000 reketiranih po firmi!

  6. #31
    Alenko
    Guest
    E moj kuleru, zaista ze zalim, nebi sada ulazio dublje u problematiku, svaka ti čast, samo uzivaj u svojim autima, firmama , parama i koječemu. Toliko.

  7. #32
    alfist_zg
    Guest
    a kakve sve ovo ima veze sa zubakom???

  8. #33
    Calibra Zender
    Guest
    Mora da je taj Kuler Zubakov radnik pa je došao zakuhati samo da promijeni temu i sakrije pravo lice AC Zubaka!!!

  9. #34
    q10
    Guest
    E MOJ COOL ZBILJA IMAŠ SAMO OSNOVNU I TO ME JAKO VESELI JER KAD I U HRVATSKOJ ZAVLADA ZAKO TAKVI KAO TI ŠTO SU U LJEVOJ RUCI IMALI BARJAK A DESNOM PLJAČKALI PODUZEČA I NAROD SUTRA ZAVRŠE U ZATVORU. A TO ŠTO IMAŠ SAMO OSNOVNU ŠKOLU ŠTO SE I VIDI.
    A BMW SI VIDIO SAMO U TUĐIM GARAŽAMA.
    GOLF4 JE NEOSTVAREN SAN PA PLJUJEŠ DA PDNE PRODAJA PROPADNE TVORNICA PA MOŽDA TVOJ TATA INAČE JANJEVAC KOPI I VW ALI VJERUJ NEĆE IČI. SELJO JE UVJEK SELJO


    PORUKA OSTALIMA STALI STE HRABRO I UVAŠOJ GLAVI SAD POSTOJI SAMO JEDNA MISAO: SAPUNU PADNI. ) )

  10. #35
    q10
    Guest
    idemo života

  11. #36
    me
    Guest
    baš razmišljam što ću napisati i jedino mi pada na pamet; svi ste vi seljačine. ovo je forum o automobilima i možda ovdje netko želi nešto pročitati o autima i uz njih vezanim temama i jeste li se možda pitali da li takve ljude zanimaju vaša prepucavanja? možda biste trebali otvoriti novu temu i u naslovu jasno dati do znanja da se tu radi o kojekakvim prepucavanjima, prijetnjama i uvredama pa da mi koliko toliko normalni ljudi koji još nisu otupili od vaših s...a izbjegavamo tu temu. btw, ja isto smatram da je isplatljivije auto servisirati u slo, pogotovo ako se nalazite relativno blizu nekog servisa u slo, a ono o njemačkoj ću shvatiti kao ironiju... molim vas postanite normalni kad već niste to bili do sada, čast izuzecima...

  12. #37
    Dann
    Guest
    žalosna je ta razina razgovora kod nas. A imamo puno toga drugoga za raspraviti (na kulturniji način) - od egzistencije do budućnosti u ovim krajevima.

    Što se tiče servisa, za sada je u SLO sve na puno boljem (i poštenijem) nivou. To su iskustva moja, i dosta mojih prijatelja.

  13. #38
    seyzmo
    Guest
    malo ste odlutali od teme.... otvorite "izvrjedjaj bliznjega svoga" i postajte tamo. samo za vasu informaciju: ac zubak ne postoji vise.

  14. #39
    q10
    Guest
    molim datum pogledaj a ti me me polako teraš da ti kažem istinu o tebi

    ti si produkt sexa
    ×××× bik kravu i ona te stvori

  15. #40
    seyzmo
    Guest
    e ×××××cino blesava na××××na...
    koji sam ti ja ××××× kriv.
    i ti si produkt sexa... medvjed silovo bukvu... i onda se pokajao.

    kad si ti otvorio temu ac zubak NIJE POSTOJAO, okej ? i koja ti je to fora s tim cjenama ? "rad mehanicara je u prosjeku 780 kn".. a koji ti ××××× znas koji je prosjek (te se cijene, kao i u svakom drugom servisu, racunaju PO SATU, a ne po prosjeku) to sto si ti blesav pa im das da te jebu za satnice ... to je tvoj problem. A ovo sa talijanskim dijelovima... e to si stvarno popusio.. u svakom ovlastenom servisu ti MORAJU ugraditi originalne dijelove... a opet si popusio ako si im dao da ti ostave te dijelove unutra. KRIV SI SAM SEBI. Ne moras se izzivljavati, OK ?


  16. #41
    q10
    Guest
    ha ha ha ac zubak sesvetski kraljevec je postojao i točno tako se zvao u ternutku kad sam otvorio forum a to što ti gledaš smo ravno tvoj je problem

    2 nečeš mi ti zabranit da se izražavam na svom hrvatskom jeziku gotovo zaboravljenim riječima jer čuvam nacionalno blago od propasti

  17. #42
    seyzmo
    Guest
    e tebe se STVARNO ne moze uvjeriti...
    ac zubak... AC zubak... iliti AUTO CENTAR ZUBAK ne postoji !!!
    to na sto ti mislis je AUTO KUCA ZUBAK , OK ? Auto centar Zubak je postojao u Gorici. Znam sto govorim.

    i by the way nemam ti nikakvu namjeru zabranjivati nista.. samo sam na uvredu odgovorio uvredom.

  18. #43
    q10
    Guest
    daj ×××××čino cool odi si u split srat

    navodni purger ha ×××× te ti si neki purger tek si 90 godina u zagrebu i sad si frajer bosančino jedna

    dr svaka čast na prijedlogu

  19. #44
    Spomenka Jeboslavich
    Guest
    Ja sam iz Niša. Ima li domaćih? Sad upravo jedem kombinovanu pizzu!

  20. #45
    q10
    Guest
    zubak daje lovu na reklame ali servis mu je na nivou onog zastavinog 89.g.

  21. #46
    me
    Guest
    q10:
    ne zelim se spustati na tvoju razinu (barem ne u potpunosti), ali evo...
    slusaj q10, mene su barem napravili bik i krava, tako da nemam problema sa genetikom, ali tebe su, debilu, ocito radili pijetao i komarac, pa ne samo da si pokupio mali kokosji mozak i da si zbog krizanja vrsta postao debil nego ti je i mozak stradao zbog nagnjecenja kad te je stara komarac radala.
    a sad vratimo se na temu.

  22. #47
    ZA
    Guest
    ) zubakov servis je na nivo servisa iz 2010 g takvog servisa nema u europi sat je 275 kn seljačino ugraduju se orginalni dijelovi garancija na ugradeni dio kupljen kod zubaka je godinu dana nema problema koji se nemoze rijesiti i zato sto nevalja i ugradu neorginalne dijelove je 10 godina broj 1 u hrvatskoj majmune a sto tebi na tu tvoju kramu staru od golfa fuseri ugraduju neorginalne dijelove ne krivi zubaka jasno !!!!!! da ti nebi golf bio bez kotaca jedno jutro

  23. #48
    SEATIBIZA
    Guest
    Cuj lojalni Zubakovac.... o cemu ti pricas....... tko govori da je servis ocajan... ocajne su cijene koje su na nivou barem duplo nego bilo gdje drugdje u Europi ( iz iskustva ) ...... sat rada je 275 kuna.... OK ali oni naplacuju jos mobilno jamstvo 300 kuna po servisu ( HAK je 200 kuna godisnje) i recimo na 30 000 km naplacuju pregled 300 kuna .... pa ljudi moji o cemu vi tu ovdje pricate ........ Ja sam kod Zubaka za godinu dana ostavio 4000 kuna za servise, pa mogli su mi barem kavu dati bespalatno........ servis je kod njih fantastican ali cijene i pristupacnost GROZNO!!!!!!!

  24. #49
    seyzmo
    Guest
    Da su cijene previsoke ... jesu.UZASNO su visoke.
    Da je usluga uzasna... jest.. KATASTROFICNA je. Kompletan dojam (cijena, servis, ljudstvo, prostor, opci odnos) KATASTROFAAAAAAAAAA.

    Ali jedna stvar stvarno nije istina. SIGURNO ne ugradjuju neoriginalne dijelove.

  25. #50
    q10
    Guest
    e moj sine zubakov jadan li si

    orginalni djelovi digni poklopac haube pa se uvjeri

    ješ jedno nemoj me zvat svojim imenom

Slične teme

  1. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-08-2003, 13:31
  2. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-07-2003, 13:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •