Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: ac zubak generalni lopov

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    q10
    Guest
    temu otvaram iz jednostavnog razloga jer sam na svojoj koži osjetio zašto ac zubak ima malo korisnika servisnih usluga.
    pokušaj prevare je sljedeči:
    račun rada mehaničara vam je u prosjeku 780 kn.
    dijelovi koji koriste su remeni danco talianski i po cjeni od 230 kn a klinasti 130 te zubčasti 350 .
    odete li do bilo kojeg servisa ili trgovine dijelovima uvidjet ce te da sva tri iste marke koštaju 280 kn.
    zato nakon obavljenog servisa molite boga da auto izdrži jer propisima takvi remeni su druga klasa.
    ako ko ima drukčija iskustva volio bih čuti.
    prije odlaska u ac zubak projerite koliko taj rad košta u poštenom servisu pa zaključite

  2. #2
    Cooler
    Guest
    Hmm, a koji bi to bio jeftiniji i bolji servis i pošteniji nadasve... na području Zg??
    Ovak, mi imamo GOLF IV i A6 i sve radimo kod Zubaka.

    Golf ide u Kobiljak a Audi u Sesvete i to je to.
    Isto tako mogu ići i kod Dojkića, u AutoRad, Berislavić itd. jer to su ovlašteni servisi ali naravno, svi oni imaju istu cijenu sata za mehaničara i svi će mi u gabaritu od 50 kn uzeti istu lovu....
    I jedini su naravno kod kojih mozes dobiti ispravnu servisnu knjizicu i vrijedi ti garancija....
    To kaj ti voziš neki smeće tipa GOLF 2 star 15 godina i možeš svoj auto servisirati kod mehaničara iza ćoška koji se zove Viktor i ima priručnik "Kako servisirati VW" pa ti je servis od 1000 kn u ovl. servisu skup to je već druga priča....
    )

  3. #3
    q10
    Guest
    vjeruj čovječe da mi te je žao
    ali ti si kreten
    drugo imam golfa 1.6 d ako te baš
    zanima i obišo sam više servisa nego ti
    koji si možda mlađi od mog golfa 1
    a svog audija sakrij jer nikad nikad ALI
    BAŠ NIKAD NEČEŠ NA SATU DOŽIVJET 430 000 KM
    A O IMENU SERVISA NE ŽELIM TATIT RIJEČI ONOME KOJI MISLI DA JE ZUBAK POŠTEN , A REČU TI KAKO MOŽEŠ SAM I JEDNOSTAVNO SE UVJERIT DA JE SERVIS CIGANJSKI
    POSTUPAK JE SLJEDEČI
    OGREBI FILTAR ULJA ČAVOM POSLJE SUZE
    TRAŽI DA BUDEŠ UZ SVOJ AUTO ZA VRIJEME SERVISA
    TRAŽI POLOVNE DIJELOVE
    ALI NAJLAKŠE POGLEDA BROJ ŠARAFA NA PLASTIČNOM DRŽAČU PA ČEŠ VIDJET ISTINU
    JAVI MI NOVOSTI
    VOLIM KAD BUDALI POKAŽEM DA JE GLUP

  4. #4
    Alenko
    Guest
    A što češ, svugdje ti je tako, da se pobunimo i vratimo kod gige u šupe?

  5. #5
    KICO
    Guest
    q10 , u potpunosti se sa tobom slazem da je ZUBAK lopov da nemre bit veci i da ne vidis rabljene dijelove , oko auta ti prcka sto ljudi prvo jedan pa drugi tako da nijedan ne zna sta je onaj prije radio sta je skidao da li je sve u potpunosti vratio nazad i onda na kraju iznenadenje masno ti naplate na svakom servisu , kada sam kupio mog SEAT TOLEDA 1998. godine kod Zubaka tamo sam ga poceo servisirati ali uvidjevsi kakvi su lopovi po preporukama prijatelja sve do dan danas auto servisiram kod VIDAKA u Varazdinu koji je isto tako ovlasteni SEAT-ov servis , i VIDAKA kao servisera toplo preporucujem bilo kome.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Zk je legenda. Ulaže u Dinamo 10 milja Eura!!! Samo neka na vama zarađuje, ide lova u Dinamo! Dinamo se vraća u velikom stilu!

Slične teme

  1. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-08-2003, 13:31
  2. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-07-2003, 13:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •