Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: ac zubak generalni lopov

  1. #1
    q10
    Guest
    temu otvaram iz jednostavnog razloga jer sam na svojoj koži osjetio zašto ac zubak ima malo korisnika servisnih usluga.
    pokušaj prevare je sljedeči:
    račun rada mehaničara vam je u prosjeku 780 kn.
    dijelovi koji koriste su remeni danco talianski i po cjeni od 230 kn a klinasti 130 te zubčasti 350 .
    odete li do bilo kojeg servisa ili trgovine dijelovima uvidjet ce te da sva tri iste marke koštaju 280 kn.
    zato nakon obavljenog servisa molite boga da auto izdrži jer propisima takvi remeni su druga klasa.
    ako ko ima drukčija iskustva volio bih čuti.
    prije odlaska u ac zubak projerite koliko taj rad košta u poštenom servisu pa zaključite

  2. #2
    Cooler
    Guest
    Hmm, a koji bi to bio jeftiniji i bolji servis i pošteniji nadasve... na području Zg??
    Ovak, mi imamo GOLF IV i A6 i sve radimo kod Zubaka.

    Golf ide u Kobiljak a Audi u Sesvete i to je to.
    Isto tako mogu ići i kod Dojkića, u AutoRad, Berislavić itd. jer to su ovlašteni servisi ali naravno, svi oni imaju istu cijenu sata za mehaničara i svi će mi u gabaritu od 50 kn uzeti istu lovu....
    I jedini su naravno kod kojih mozes dobiti ispravnu servisnu knjizicu i vrijedi ti garancija....
    To kaj ti voziš neki smeće tipa GOLF 2 star 15 godina i možeš svoj auto servisirati kod mehaničara iza ćoška koji se zove Viktor i ima priručnik "Kako servisirati VW" pa ti je servis od 1000 kn u ovl. servisu skup to je već druga priča....
    )

  3. #3
    q10
    Guest
    vjeruj čovječe da mi te je žao
    ali ti si kreten
    drugo imam golfa 1.6 d ako te baš
    zanima i obišo sam više servisa nego ti
    koji si možda mlađi od mog golfa 1
    a svog audija sakrij jer nikad nikad ALI
    BAŠ NIKAD NEČEŠ NA SATU DOŽIVJET 430 000 KM
    A O IMENU SERVISA NE ŽELIM TATIT RIJEČI ONOME KOJI MISLI DA JE ZUBAK POŠTEN , A REČU TI KAKO MOŽEŠ SAM I JEDNOSTAVNO SE UVJERIT DA JE SERVIS CIGANJSKI
    POSTUPAK JE SLJEDEČI
    OGREBI FILTAR ULJA ČAVOM POSLJE SUZE
    TRAŽI DA BUDEŠ UZ SVOJ AUTO ZA VRIJEME SERVISA
    TRAŽI POLOVNE DIJELOVE
    ALI NAJLAKŠE POGLEDA BROJ ŠARAFA NA PLASTIČNOM DRŽAČU PA ČEŠ VIDJET ISTINU
    JAVI MI NOVOSTI
    VOLIM KAD BUDALI POKAŽEM DA JE GLUP

  4. #4
    Alenko
    Guest
    A što češ, svugdje ti je tako, da se pobunimo i vratimo kod gige u šupe?

  5. #5
    KICO
    Guest
    q10 , u potpunosti se sa tobom slazem da je ZUBAK lopov da nemre bit veci i da ne vidis rabljene dijelove , oko auta ti prcka sto ljudi prvo jedan pa drugi tako da nijedan ne zna sta je onaj prije radio sta je skidao da li je sve u potpunosti vratio nazad i onda na kraju iznenadenje masno ti naplate na svakom servisu , kada sam kupio mog SEAT TOLEDA 1998. godine kod Zubaka tamo sam ga poceo servisirati ali uvidjevsi kakvi su lopovi po preporukama prijatelja sve do dan danas auto servisiram kod VIDAKA u Varazdinu koji je isto tako ovlasteni SEAT-ov servis , i VIDAKA kao servisera toplo preporucujem bilo kome.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Zk je legenda. Ulaže u Dinamo 10 milja Eura!!! Samo neka na vama zarađuje, ide lova u Dinamo! Dinamo se vraća u velikom stilu!

  7. #7
    Initiale
    Guest
    Calibra,nije ti to taj Zubak.Taj koji ulaze u dinamo svoju lovu je zaradio na svercu oruzja iz francuske i drugih drzava,bas sad misli tuziti drzavu jer su mu duzni 200 milijuna maraka za nekakav raketni sustav

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    E ××××ga onda! Ali neka onda ovome država vrati pare pa nek on uloži još više u Dinamo! Pa da opet Amsterdam bacimo na koljena, a Old Traford napustimo uzdignutih glava!

  9. #9
    q10
    Guest
    bravo majstore tvoje su riječi tužne za tebe sama ali ne krivim te to razmiljanje imaju svi tvoji vršnjaci do 10 godina inače živio dinamo kao prvak ali vjeruj mi ni njima nije lova u pitanju nego je dinamo svjetski klub i bez love.
    bog blagoslovio dinamo

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    q10
    Ova tvoja izjava tipična je izjava svakog ponosnog Hrvata! Spusti se lagano na zemlju, prikrati si krila. U mojim očima Dinamo je najveći klub na svijetu, možda i u tvojima, ali ti nisi svjestan da bez love nema niti rezultata (pogledaj par prošlih sezona), a klub bez rezultata nije svjetski klub. A na staroj slavi kratko se živi!

    Inače, Dinamo je svjetski klub samo u srcima svojih navijača, dok je objektivno (nažalost) nitko i ništa u svijetu modernog nogometa. Zadnji trofej bio je '67. Davne '67! Da bi klub imao nekakav rejting mora imati rezultate, a rezultat donosi lova!

    P.S.inače pošto nisi shvatio, prošli post pisan je u šali, ali kad si tako pametan i nisi shvatio nadam se da ćeš barem shvatiti ovaj post!

  11. #11
    SOFTI
    Guest
    Ekipo, budite prava gospoda i idite na servis u Sloveniju (Brežice, Novo Mesto, Krško..) dobit ćete vrhunsku cijenu, vrhunsku uslugu, povrat poreza i baš vas briga. Te koji Zubak plodi su sirotinja koja misli da je VW najbolji auto na svijetu....

  12. #12
    q10
    Guest
    bravo calibra bez novca nema muzike ali nism mislio da ti kao nekakav navijač kluba ne znaš novce ne treba krast nego zaradit ako ti to nije jasno reci pa cu ti objasniti


    a ti konju ako nisi zanao u njemačkoj je bolji servis ajmo tamo kretenu da mi slovenci održavalu auto

  13. #13
    SOFTI
    Guest
    q10, ti si najobičnija sirotinja i seljačina koja je još na nivou Golfa II 1.6D.Vjerojatno spadaš u onu kategoriju duhovne sirotinje kojoj je VW koncern "zakon" jer su ta "kola" najbolja na svijetu. Govorio sam o Sloveniji iz razloga što su tamo servisi na nivou, a Njemačku nisam spomenuo iz razloga što ti sa svojim Golfom ne možeš doći ni do Bregane, pa ti je Njemačka naučna fantastika.Nedosanjani san ti je vjerojatno GOLF III 1.6D, o kojem sanjaš nočima, ali ti banka unatoč tvojim silnim pokušajima po peti put vraća papire za odobrenje kredita, pa ćeš i dalje u svome Golfu iz 86 godine žariti i paliti po cestama svog sela... )

  14. #14
    baja
    Guest
    odite kod ac ZUBAKA pa vidite njihov kvalitetan posao

  15. #15
    q10
    Guest
    bravo softi ja sam glup .
    posoji izreka:
    kad nemaš čvrstih dokaza napad je najbolja obrana
    a sad pitanje svih pitanja je šta ti imaš frajeru ako "misliš" ako to u upče možeš mislit da moj golf nevalja
    ako baš hočeš neupučeni kretenu da je zagreb grad žao mi je ali za tvoju informaciju ×××ך grad u kojem na istočnom prilazu smrdi ko u štali,
    a zapadni prilaz ima cestu iz 16.st.
    a o sesvetama da ne pričam zaključim da Duga Resa ima bolje ceste.
    pozdav svim poštenim purgerima ali ovom ×××××u sam jednu stvar mogu dat.

  16. #16
    SOFTI
    Guest
    q10; Iz tvog toplog pozdrava svim purgerima, mogu samo zaključiti da si iskompleksirani prištavi seljačić koji zaista živi u zabitoj sredini gdje je lokalna birtija i vatrogasni dom okupljalište za frajere sa "složenim" Golfovima jedinicama i dvojkama kao što si ti. Vjerojatno uživaš u svom Golfu II 1.6D i to nije ništa loše, a mi svi na forumu možemo samo zamišljati kako si "krasno" uredio svog ljubimca. Čupavac oko volana, mirisni borići, pas koji klima glavom, naljepnice intelektualnog sadržaja ("kad narastem, postat ću Passat"), nastavak za auspuh...itd. Inače, moja obitelj živi u Zagrebu već 90 godina, pa mi nisu potrebna tvoja objašnjenja urbanističkih planova, gradnji cesta te ostale infrastrukture. Drugo, moraš naučiti slagati rečenice u duhu Hrvatskog jezika, a ne da moramo svi na net-u odgonetati što si ti napisao. Što se tiče objekta tvog davanja, čuo sam da ste vi što vozite Golfove II dizele opasni frajeri i mangupi pa me sada već strah...

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    SOFTI
    Bravo, stvarno ti se divim! Ovako diplomatski nekoga popljuvati stvarno je lijepo čitati! Mada ja volim začiniti sa par "ne tako lijepih" riječi, ali i na ovako fin način može se razoriti papke!

    Bio je to očito trenutak strašne inspiracije!

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    Imam ××××nu ideju za novinare nekog auto-lista (može i vidiauto ako ovo čitaju); Pazi sad, obić nekoliko ovlaštenih servisera kao običan civil koji je došao servisirat auto (na npr. 60000) i nakon obavljenog servisa auto dić na grabu i provjerit koje su dijelove zamijenili, a koje su samo naplatili (i normalno koju kvalitetu dijelova su ugradili) i onda sve to fino na bijelo iznjeti javnosti... pa da vidiš ×××××rije... )

  19. #19
    Cool
    Guest
    Dakle, da i ja nešto izjavim za dnevnik....
    Dečki jako mi vas je žao.
    Svih vas......ovaj Q10...je neki totalni pljuger, kojemu je probably sklup i crni kruh, jer je neki klošarčićč iz zagrebačkog prstena, kojemu je vrhunska stvar to kaj je njegov Golf I prešao 400 000 km..hahha, kakav pušioničar klasični....
    Onda,nam se tu javio nekakav navijač DInama, bravo dečko, i ti si intelektualan generalno, ×××× te DInamo....sam oto ću ti reći jer znam da takve mongoloide kao što si ti to najviše boli....
    Ono kao veliki klub , navijači, ma daj ubije se debilu, pa to je preglupo , kakva čast nogometnih klubova, kae to uopće?? daj , retenu, ubij se, uštedi nam malo zraka, hrane i goriva ok?
    I ne odgovaraj mi sad nekeakve debilnosti u stilu da ja nisam pravi Hrvat, pavi Purger ili neke slične malaogradjanske idiotizme, kojima ću se nasmijati dok ih budem čitao sa svog laptopa od 28.000 kn hahahh
    I još jedna stvarčica, kaj se tiče ovog softia, mislim, dečko, da, nemam neke bitne zamjerke za tebe, osim možda preporuke da se učlaniš u Klub drevnih zagrepčana, i da provedeš vikend glancajući svoju Alfu i li kaj već imaš jer si ti kume, jedan od onih freakova koji su otišli u drugu krajnost, pa se sada izbrijava na tu temu, kao Alfa, simo, tamo, najbolji auto, šport, 7.0 do 100 hahaha
    a kad ono Alfa 33 super govno od 5000 DEM, ili Alfa 155 za 10 000 DEm hahhaa
    Koliko takvih pljugera gledam kak se iz××××vaju svaki dan na cesti hehehe

  20. #20
    Alenko
    Guest
    Baš si coool, laptop 28.000 kn, alfe po 5000., bla bla bla, sra sra sra, pa nije li M5 91 godište 12.000 dem ,a koliko je koštao 150.000 250 0000 dem ??? Skockaj se malo.

  21. #21
    SOFTI
    Guest
    Cooler, stvarno bi mi se svidjelo tvoje razmišljanje, da nisi sve usro na kraju.
    Vjerojatno ne spadaš u kategoriju tzv. "duhovne sirotinje", ali sigurno spadaš u kategoriju "TEHNOLOŠKIH MAMINIH ILI BAKINIH DEBILČEKA" koji se pale na laptope i slične debilne novotarije. Siguran sam da tvoj laptop ne vrijedi niti 1/3 iznosa koji si ekipi i meni predočio, ali dobro, nema veze.Ti si pretpostavljam od onih maminih debilčića koji štede 3 godine od đeparca, ne jedu sendvič vani, nemaju curu,nemaju nikakvo društvo i onda si kupe rabljeni laptop preko plavog oglasnika i svršavaju nad njim , al se voze tramvajem, jer koji će im ××××× auto. Druga stvar, ti i ja nismo "kumovi", niti ćemo ikada biti. Kum možeš biti tamo negdje u Kozari Boku, ili još dalje. O Alfi, njenoj cijeni i performansama i kvaliteti nisam uopće govorio tako da me nemoj prozivati za nešto što nisam rekao (napisao). A, sada kada ovo pročitaš, idi u kupaonicu, stisni koji prišt na licu i nabrusi se dobro da nas sve dobro iz×××ך (ali samo preko net-a)....

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    Cool
    Ma već te vidim kretena - oduvijek sklon ženskastom ponašanju, feminiziran totalno, muško društvo ga odbacilo u djetinjstvu jer je igrao "gumi-gumi", a za sport je imao dvije lijeve noge. Sad kad je porasao fura se na lovu od starog, zalizana frizurica, gel se cijedi niz čelo, hlačice uvučene u šupak,... I onda se nađe frajer obrušavati s visina na nas ostale smrtnike koji kao ne valjamo jer ××××ga nemamo love niti plave krvi!
    Jedna si od jadnijih kreatura naovom forumu!

    P.S.eto ja ne pratim košarku pa se ne sprdam s navijača, s ljudi koji vole taj sport.

  23. #23
    SOFTI
    Guest
    Calibra, i ti si kao pročitao ha?

  24. #24
    SOFTI
    Guest
    Calibra, pročitao si Cool-a kao knjigu!!! On je vjerojatno bakina maza i dan danas. Samo nestao mu smisao za muško društvo jer ga svi tuku čim ga vide...

  25. #25
    Cool
    Guest
    Hahah, dečki potpuno krivo.....

    Calibra, ne da mi se više trošiti riječi na tebe,muškarčino, vidim da i po drugim temama prijetiš sa pucnjavom i batinama hehehe, totalno si katastrofalan.....
    Ali ak ti je do toga čekamo te u Darlingu, Metalčeva 1, slobodno dodji i ponesi dosta streljiva navijaču Dinama, diverzantu, reketaru, mafijašu, šverceru, štemeru, i još štošta što bi želio biti....

    Alenko, no comment, klasični tenkre, kaj znači ako je M5 1991. koštao 150.000 DEM, očigledno nemaš mentalni kapacitet da shvatiš poantu....
    A poanta je da je čobana u ovom gradu nama preko ××××ne glave....kužiš....
    I Golfova I & II, A ISTO TAKO I aLFI 33 isličnih isfrustriranih mangupa koji ne znaju napraviti bilo kakvu relevantniju lovu pa se realiziraju kroz "športske ispuhe" , nabrušene bregaste, K&N filterčiće i naravno da ne zaboravim Zender spojlere hahahaa

    Softi .....tctctctc.....kakav shrot komentar, laptop je od firme uopće nije moj, ne zivim u Kozari Boku, a ako ćemo već na tom nivou , vozilo mi vjerojatno vrijedi više od svih vaših all together.....

Slične teme

  1. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-08-2003, 13:31
  2. generalni zastupnik i serviser GMC-a
    By ica in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-07-2003, 13:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •