Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Primjedba

Lil Kim
    Guest
    Već sam na jednoj temi dosta toga napisala o tome kak vi svi ovdje vodite računa o tuđem životu, a sami ste u govnima... hm... sad sam opet prošla, eto, tak par tema i kaj da vam govorim kaj sam pročitala ako ste vi to pisali?! znate i samo, nitko vam ne paše, ljubomorni ste na sve oko sebe, sve cure su droce, zamisli-došlo je i do naziva 'otimačica dečkiju' (pa di vam je mozak?), po svima pljujete pa i po najboljim frendovima... jel vas to zadovoljava?
    dobro vam je kad o nekome ružno pišete? to je već ovisnost - ako dođeš za komp i svjesno ideš pisati gluposti o osobi koju poznaješ ili čak nemaš pojma tko je tko, ali glavno da si ti taj GLAVNI koji vodi riječ.
    a, ova tema se još odnosi na neku curu pod nickom lonjičanka, mislim strašno, ne samo na ovom forumu, nego po svim forumima vodi glavnu riječ i prepire se, a ni sama nezna zašto. baš joj je fora psovati i praviti se pametna, ma daj to svi znamo, ali treba znati biti pametan, curo!
    meni se uopće ne svađa tu i zato bi samo htjela da se jave SAMO ONI koji se slažu samnom!
    p.s.: oni kojima ne paše ovo kaj sam napisala nek se suzdrže svojih komentara, u najboljem smislu!
    pa pa

jeeeiii
    Guest
    hvala bogu,netko pametan...
    svaka ti cast...
    sta se uopce obazires na njih,to su ×××××× koje nemaju pametnijeg posla i uzalud im je govoriti...

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •