PDA

Pogledaj cijelu verziju : U Devil State of Hate, U Dubrovniku

Beogradjanin
05-07-2006, 11:30
podmetnut požar pod automobil beogradskih registracija

U Dubrovniku je rano jutros izbio požar na parkiralištu hotela Neptun. Kako se neslužbeno saznaje, požar je podmetnut pod automobil beogradskih registarskih oznaka, a proširio se na tri susjedna automobila koja su također izgorjela. U požaru, na svu sreću, nitko nije ozlijeđen.

Policijski očevid i dalje traje zbog čega još nisu pozanti uzroci i pojedinosti požara. Materijalna šteta je vrlo velika.

Divljaci ostaju divljaci :(

dubrovcanin
05-07-2006, 15:54
beogradjanine, zao mi je da se to desilo, ali morali bi shvatiti da vas ovdje nitko ne zeli. Mi ne palimo auta iz Pariza, Berlina, Sarajeva, Madrida, Moskve. Samo iz Beograda i Zagreba. Ista ste govna. Naucite vec jednom da je Dubrovnik svjetski grad i ne neka zagorska ili macvanska prcija.

Pa bas zato
06-07-2006, 01:37
sto je Dubrovnik svijetski grad, ne bi trebalo da se takva ×××××× desavaju - trebao bi biti gostoprimiv za sve.

Danće
06-07-2006, 07:14
Ali ne onim koji su ga rusili

Vlasnik
06-07-2006, 10:49
auta BG registracije ga nije rusio.

Rat je zavrsen.

Nemci su rusili Beograd (ne samo jednom), pa eno Nemaca u Beogradu kao kod svoje kuce.
Ameri i Englezi su rusili Beograd, pa eno i Amera i Engleza u BG ako kod svoje kuce.

Nije valjda da su i Zagrepcani rusili Dubrovnik?

ma nije to..
06-07-2006, 19:01
Nije to u pitanju, u pitanju je poslovicna, "povjesna" rasisticka mrznja koju hrvati gaje i paze kao zenicu oka svog.
Arijci ×××× ga .... i to Iranski! :smile06:

:smile06:

ljubav
06-07-2006, 20:07
i ZG-cani i BG-radjani spadaju u ljude koje se ne moze i ne smije voljeti.
U oba grada je zakovano antijugoslavenstvo, zbog kojeg je jos i danas Dubrovnik jedna od svjetskih ljetnih metropola. Sero Tudjman nikad nije ni pomislio kao "predsjednik" doci u Dubrovnik. Oba "velika" grada samo su nas iskoristavala, stetila nam.
Idite na odmor na Madagaskar ili u Vladivostok, tamo vam nece zapaliti aute.

Ray Manzarek
06-07-2006, 21:47
Svi su Arijci preko današnjeg Irana došli u Europu, uključujući i Srbe...budalo.
U Indiji su ostali Dravidi. Zašto nisi i ti?

Mazarek-2
07-07-2006, 08:50
..ako su i Srbi arijci, vi ste kao arijci ipak nesto drugo. Vi ste koljaci,ustaska bando.

bon dia
07-07-2006, 10:08
Kako da ne, vec da smo koljaci i ustaska banda. Sasvim normalno. Ne mozemo biti cetnici koljaci, to su srbi, a ne hrvati, zar ne, ×××××ne ×××××vi?

John Lord
07-07-2006, 11:09
cek, cek, ko je ×××××n ×××××vi?

ajde ne kakite
07-07-2006, 11:47
... setite se samo one stare madjarske: "Horvat nem ember", sto bi rekli "Hrvat nije covek", zar je potrebno nesto vise reci?

Pogledajte samo kako se pokusavate izvuci divlja stoko rasisticka:

..........

"Automobil se nije zapalio sam"

7. jul 2006. | 10:54

Beograd -- Načelnik Unutrašnje kontrole Uprave carina Srbije Dejan Carević kaže da se njegov automobil nije sam zapalio u Dubrovniku.

Dubrovnik

Carević je kao malicioznu ocenio procenu hrvatske policije da se njegov automobil, koji je izgoreo u noći između 4. i 5. jula u Dubrovniku, sam zapalio. Carević je rekao da se radilo o službenom automobilu, novom džipu "čiroki", koji je bio ispravan, ali su hrvatski policajci pokušavali da nametnu mogućnost da je došlo do samozapaljenja.

Prema njegovim rečima, i njemu i policiji obratio se jedan od gostiju hotela, koji je rekao da je sa prozora svoje sobe video šta se dogodilo. "On je rekao da su oko 2.00 dva muškarca bila na parkingu i da je jedan od njih nešto radio oko haube, dok je drugi čuvao stražu. Posle toga su se brzo udaljili kroz obližnji park, a odmah potom je došlo do eksplozije", kaže Carević.

Vozilo Uprave carina Srbije je uništeno, a na parkingu su oštećena i dva susedna vozila. Carević je negirao navode hrvatske štampe da je parking obezbeđivala policija. U Hrvatsku je otputovao kako bi učestvovao na skupu posvećenom prekograničnoj saradnji policija i carina u regionu.

............

DSH - Devil State of Hate, ime sasvim dobro opisuje stanje i svest nasih Arijskih Iranaca! :))

:smile06:

obiljezenje
07-07-2006, 15:50
USTASE - KOLJACI, arhitekti Jasenovca, izumitelji bacanja zivih ljudi u skrape
(Jame - ima samo u krsu, izmislili skutori!!),klanja neduzne djece,paljenja srpskih kuca i pravoslavnih bogomolja sasvim je dovoljno. Zna vas cijeli svijet.

Vlado Pravdić
07-07-2006, 20:38
Klanja neduzne djece? Aha, dakle postoje i djeca koja su duzna?

'sanjaosam no-cas da te neee-maaaaaam' a-mol, f, g, a-mol...jooooj sto koljem ovaj Hammond!

neduzna
09-07-2006, 15:52
Nazalost, danas dijete kad se rodi ima vec 59000 § duga. To je napravedna prosjecnost za svu djecu na svijetu. Vjerovatno djeca kod vas imaju nesto malo manje. Koliko , moze se ustanoviti samo detaljnom analizom.Dakle, da su djeca duzna nije njihova krivica, ali ona moraju placati pljacku i razbojstva svojih krvolocnih "napravitelja.Cak i djeca na zapadu u tzv. "boljestojecim" zemljama, npr. u Njemackoj, imaju kod rodjenja vec dug od 7500 € ( ca. 8000§). Bosanska djeca su neduzna jer su toliko opljackana, prevarena da to nikad niko vise ne moze dovesti u dug. Zato - neduzna djeca! Kad neko bas nista nemqa ne moze imati ni duga, krscanine!!

J.S.Bach
09-07-2006, 20:04
A nisam ti ja krscanin, ja sam ti orguljas. Samo jebga nitko&niko to nije primijetio.
A ja jos na jednom mjestu rekoh: selam aleikum, Alah mubarak olsun...ali ni to nije nitko&niko primijetio.
A sad malo poezije, koju garant nitko&niko nece primjetiti: us, rahat durum l'altanah ben Arab!!!!!
Pfuuuuuujebateeeee....

pitam se
09-07-2006, 23:28
Od kud sad ovaj balinluk u Dubrovniku? :smile18:

pitaj se
10-07-2006, 08:42
kad ne znas i dalje. "Balinluk" je sastavni dio Dubrovnika vec stotinama godina. Sehovici,Jusici,Baksici su bili "gospari" kad si ti i tvoji cuvali koze negdje u vuko××××ni. U to doba nije bilo ni "hrvacko-zeljnih" ustasa u Dubrovniku, a sada ih ima kao smeca.