PDA

Pogledaj cijelu verziju : silovanje

silovana
29-06-2006, 09:29
pomozite silovanim curama! :(

*L*e*j*l*a*
29-06-2006, 18:39
MISLIM DA IMA NAJMANJE MOGU POMOĆI NA OVAKAV NAČI, ALI AKO ŠTO POMAŽE...........
CURE NEMOJTE TO SKRIVATI U SEBI KOLIKO GOD VAM BILO TEŠKO !!!!!!!!!!!!!!!!!
NEMOJTE SE ZATVARATI U SEBA , JER ĆETE TAKO DUŽE BITI ZAOKUPIRANI TIME !!!!!!!!!!

KAD GOD ČUJEM ZA KOJI TAKAV SLUČAJ ,NAJEŽIM SE !!!!!!!!!
DANAS POSTOJI TAKVA STOKA DA NE MOŽEŠ VJEROVATI .............

ZNATE ŠTA BIH JA S TAKVIMA RADILA???

ODREZALA ONU STVAR (S TUPIM NOŽEM !!!!!)
I NATJERALA DA SI GA POJEDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ISTO TAKO I PEDOFILIMA !!!!!!!!!!!!!!

bravo
29-06-2006, 22:37
lejla svaka čast, ali ja nebi tintilinić rezala tupim nožem nego bi polako trgala rukama i onda nabila i šupak tom kretenu.
daj bože da svi silovatelji i pedofili ostanu impotentni!!! :smile18:

a sto radi
29-06-2006, 22:58
vrbovecka policija.? trese svoja jaja isto kao i silovatelji meni izgleda kad se takvi mogu kretati slobodno ulicama i da cure postanu nakon takvog cina ruglo cijelom mjestu.

timeout
29-06-2006, 23:47
Samo malo...A zašto se vi cure koje ste silovane ne obratite nama dečkima koji su otvoreni za nova poznanstva pa da usput riješimo i te šupke! Nemojte se samo jadati, poduzmite nešto...Ja se kladim da ima ljudi koji bi se obračunali s takvim idiotima!

silovana 2
30-06-2006, 08:37
DA PMOZITE NAM... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

iznesi javno
30-06-2006, 10:50
imena i prezimena deckiju koji siluju ili bar priblizne podatke o njima pa nek se zna! Ako se na ovom forumu moze iznijeti ime i prezime vrboveckog ubojice, zasto ne i vrboveckih silovatelja.

Što radi
30-06-2006, 11:15
Vladimir Tomljanović državni odvjetnik u Vrbovcu, na ovakve slučajeve?

Više je očito zabrinut kujicama(psima) da se ne maltretiraju i ne ubijaju, nego djevojkma koje su u Vrbovcu silovane, a da ne govorimo i o ubojicama koji se slobodno šeću gradom!

sorry.....
01-07-2006, 00:26
e ljudi, ja se ispričavam. nisam baš često na forumu pa bi htjela znat ime tog vrbovečkog ubojice ako nije problem.
stvarno nisam znala da se takve stvari događaju u vrbovcu i još sam u šoku od ovog sveg pročitanog. e cure, mislim da bi mogle nazvat plavi telefon ili kako se to već zove možda vas smiri ili šta ja već znam. nemojte to držat u sebi, brzo ćete izgubit živce.
cure, drž\'te se. pozdrav :smile11:

lsee
03-07-2006, 23:31
joj ma to ti je onaj iz novog sela koji je koknuo starog radi nasljedstva. Tip udaren i mentalno retardiran. Cini mi se da su mu oprostili. :smile17: Mada ja ne bih da se meni iza oceve smrti pojavi da netko falsificira potpis lijecnika koji ga nikad nije ni vidio. Grozno kaj da velim. Ima svega i svacega tu u Vrbovcu ali u zadnje vrijeme onoga dobroga samo manje i manje. Za cure se bojim da nista od prijave za silovanje nekaj i bude. Policija gleda sapunice u postaji dok neki tamo ili njih dvojica ili trojica jebu jednu maloljetnicu koja se poslije toga nema kome obratiti a ni roditeljima se ne usudi pisnuti. Sjebano ti je ovo nase drustvo. U kurcu je. :smile08:

Silov Ana
06-07-2006, 08:59
tko je silovan?
:smile12:

ert
07-07-2006, 15:23
ja ovo ništ ne kužim!daj još malo približite slučaj!
Nevjerojatno

užas
19-08-2006, 23:18
ovak:da se meni to dogodi ja bi uzela pušku a onda bi mu raznesla njegovu jadnu glavu jedno par puta bi mu puknula u glavu dok mu se glava nebi razmrskala a onda bi od takvog užasa i sebe ubila!!! :smile09:

matanćoravigej
20-08-2006, 09:19
ehehehehehehehe.... GOVNO!!

imam to doma!

lfzilvhjfzuo
21-08-2006, 14:43
ne vjerujem u to
vrbovec nije :smile18: :smile18: fzu

Cronicels of Riddik
27-08-2006, 14:07
ko ih ××××...