PDA

Pogledaj cijelu verziju : dubokoumno razmišljanje

EINSTEIN
25-06-2006, 16:34
što je to život?jesmo li sami u svemiru?jeli prvo bilo jaje ili kučka(ups,kvočka)? jeli sanader bio pravi izbor za današnju DEMOKRATSKU hrvatsku???? koliko će još mesić živjeti?tko je napisao slovaricu u stihu? zašto mirisni štapići ne gore? zašto ima puno nezaposlenih? zašto su barbike tako popularne? kako pojesti pitona dok te davi? zašto su ukusi različiti,a okus jedan? zašto mi dragi neće poslati poruku? zašto nemogu smršaviti? tko je bio prvi čovjek u vodi? ZAŠTO JE KOMPJUTOR TAKO PAMETAN,A JA NE???????help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. - onaj tko odgovori na sva pitanja dobiva vrijednu nagradu - noć punu užitka i strasti - samnom,naravno!!!!!!

SVEZNALICA
25-06-2006, 17:12
ŽIVOT - bespuće pravih i krivih vijugavih puteva o kojem odlučujemo samo mi i NETKO TAMO GORE koji bi nas KAO trebao voditi kroz te putove, ali ponekad mu baš i ne uspijeva...

JESMO LI SAMI U SVEMIRU - po tisućiti put NEEE!!! JER... Naša galaksija je unutar jedne galaksije, koja je pak unutar još jedne galaksije i tako u nedogled... ZNAČI, nema toretske šanse da smo sami u svemiru... BTW, jučer sam vidla neko PRE××××NO svijetlo na nebu, ne znam jel to bila my imagination, ali brijem da nije... Bilo je FASCINANTNO...

JAJE ili KVOČKA - znanstvenici su objavili da je to definitivno JAJE... A KO ĆE IM ZNATI ZAŠTO??? TO NJIH MORAŠ PITATI...

DA LI JE SANADER PRAVI IZBOR ZA HRVATSKU - NEEE, jer želi našu prelijepu zemlju staviti pod vlast i okove EU!!! Da je imalo pametan, znao bi koliko će to utjecati na sve blagodati naše zemlje... ALI NE DA MI SEE O POLITICIII!!!

SVEZNALICA
25-06-2006, 17:12
KOLIKO ĆE JOŠ MESIĆ ŽIVJETI - ne znam, ja se nadam da će živjeti dovoljno dugo da podmiri sve državne račune, kredite, te da će vratiti novac svim pokradenim građanima i tak.... A ONDA SLOBODNO MOŽE OTEGNUTI PAPKE...

TKO JE NAPISAO SLOVARICU U STIHU - tete u vrtiću kako bi zaigrale, zaintrigirale i obradovale svoju dječicu u vrtiću...

ZAŠTO MIRISNI ŠTAPIĆI NE GORE - oooo, gore, gore, ali ti to ne vidiš, jer kako bi onda ispuštali onako divne i aromatične mirise... Prije bih rekla da pogorijevaju... A ne da GORE... Ondako polaganini da mogu ispuštati mirise...

SVEZNALICA
25-06-2006, 17:13
ZAŠTO IMA PUNO NEZAPOSLENIH - ima ih puno jer nema dovoljno radnih mjesta... na svijetu postoje mnogi ljudi koji bi se rado zaposlili, ali postoje uvijek problemi... ili nemaju sovoljno kvalifikacija, ili pak fakat nema radnog mjesta... Ali tu ti je i veliki faktor škrtost... Npr. u jedno,m đačkom domu jedna čistačica mora očistiti 4 kata sasvim sama i to 3 puta na dan... Da npr. zaposle još 3 čistačice, bilo bi puno lakše... Znam da to ne bi smanjilo broj nezaposlenih, ali da se to češće upotrebljava, odrazilo bi se to dobro...

ZAŠTO SU BARBIKE TAKO POPULARNE - zato što su ih televizija i mediji tako napuhali da ONO... Mislim, ostale su one i dalje 90-60-90, ali...PRENAPUHANE SU, DEFINITIVNO... Ali, danas se više toliko ne vjeruje u njih... Ja nikada ni nisam vjerovala u njih... Ja vjerujem u majku prirodu a ne u neke bezlične, kretenoidske, platinaste lutkice koje dosta ima i od krvi i mesa, ali, NAŽALOST, bez mozga... To je barbikama i pravim osobama jedna sličnost - DA NEMAJU MOZGA...

SVEZNALICA
25-06-2006, 17:14
KAKO POJESTI PITONA DOK TE DAVI - eee, tu se definitivno moraš pomiriti sa sudbinom da će te u tom slučaju pojesti i to je to... Nema druge...

ZAŠTO SU UKUSI RAZLIČITI, A OKUS JEDAN - već sam rekla da ima puuunooo ljudi na svijetu, a dato nam je od majke prirode da imamo SLIČAN okus, a ne i ISTI kako si ti rekla... A o ukusima se ne raspravlja, jer KOLKO IMA LJUDI, TOLKO JE I ČUDI!!!

ZAŠTO TI DRAGI NEĆE POSLATI PORUKU - a kaj se čudiš, muškarci su svinje... Obećavaju brda i doline, a onda ne dobiješ ni livadu... Ni meni se moj dragi ne javlja, ni niš pa sam ga ja lijepo otpisala... A ti kak hoćeš... ALI... Sagledaj problem sa svih strana... MOŽDA nema para... MOŽDA je izgubio mob... MOŽDA mu je stara ili stari oduzeo mob... I TAKO TOO...

ZAŠTO NE MOŽEŠ SMRŠAVITI - eee, to pitanje i mene muči... Možda se jednostavno dovoljno ne trudiš, iako tako misliš, a mođa jednostavno NE IDE... Moj ti je savjet da više gledaš kako se popraviti i iskristalizirati iznutra jer će ti izgled proći, a tvoja unutrašnjost i karizma i dobar duh ostaju vječno s tobom... A I LIJEPA SI TAKVA KAKVA JESI...

TKO JE BIO PRVI ČOVJEK U VODI - čuj, to je vjerojatno bio neki ××××ni kromanjonac ili australopithecus aferensis ili tako neštoooo...

ZAŠTO JE KOMPJUTOR PAMETNIJI OD TEBE - kompjutor je umjetna stvar i NIKAKO NE MOŽE BITI PAMETNIJI OD ČOVJEKA KOJI još k tomu im a i osjećaje, može hodati, razgovarati itd.

I TAKO SAM JA ODGOVORILA NA SVA TVOJA PITANJUA IZ JEDNOSTAVNOG RAZLOGA ŠTO MI JE BILO DOSADNO, A NAGRADA MI NIJE POTREBNA, NAGRADA ĆE MI BITI AKO ĆEŠ TI BITI ZADOVOLJNA S ODGOVORIMA...

SRETNO!!!!
:))

EINSTEIN
25-06-2006, 19:35
hvala na trudu!!!!!

EINSTEIN
27-06-2006, 12:18
...i usput, JAKO SAM ZADOVOLJNA S ODGOVORIMA!!! :)) :)) :)) ;) ;) ;)