PDA

Pogledaj cijelu verziju : U MARIBORU: : HR navijaci pretukli bračni par iz Beograda

Predrag JURIŠIĆ
24-06-2006, 16:25
NEREDI Dinamovi navijači ostavili “trag” u Mariboru na pripremnom ogledu

Čak i naizgled nevažan pripremni nogometni ogled može dobiti status “utakmice visokoga rizika”! Dokaz tome je Dinamovo gostovanje u Mariboru, gdje su plavi na igralištu lokalnoga Železničara odmjerili snage s ciparskom Omonijom, a na noge se digla mariborska policija. Na tu je utakmicu došlo 60-ak Bad Blue Boysa(!) u pretrpanim osobnim autima i kombijima, dobro opremljenih za sudar sa sparinom. Definitivno ih nisu mučila suha grla.

Dvije cipele na teren
Izvjesili su nekoliko transparenata, navijali. U 20. minuti, počela je gužva. BBB su trčali na obližnje parkiralište, vraćali se pa opet jurili tamo...Čula se galama, a ubrzo su u teren uletjele i dvije – cipele!? Nakon desetak minuta začule su se i policijske sirene, stiglo je nekoliko džipova i 30-ak policajaca okružilo je u tim trenucima poput bubica mirne “zagrebačke mališane” koji su u sjedećem položaju odgledali utakmicu dokraja! Na obližnjim terenima sportskoga centra održavale su se igre tvrtke Neckermann.

Priveden navijač
Došli su neckermannovci iz Češke, Slovačke, RH, BiH, Srbije...Autobusi su im bili parkirani baš iza tribine na kojoj su bili BBB. Prema informacijama organizatora igara, navodno su se BBB sukobili s beogradskim bračnim parom koji je završio u bolnici. Jedan policajac rekao je: – Još nemamo točne podatke, naši su ljudi krenuli u bolnicu. I ja sam čuo da su stradali muškarac i žena, ali ne mogu potvrditi. Priveli smo jednoga zagrebačkog navijača zbog narušavanja javnoga reda i mira.

To smo vidjeli, ugurali su ga u policijski automobil s lisičinama. Jedan se oblio alkoholom, ležao na pločniku i čvrsto spavao pa mu je pokušao pomoći čak i Dinamov liječnik! Nije se micao sve dok do njega nije došao Dinamov vratar Ivan Turina! Taj koji je spavao odmah je poskočio, zagrlio Turinu i sjeo u automobil. Pod policijskom pratnjom BBB su ispraćeni iz Maribora.

/////////////////
Citas li ti ovo VGSe?
Pa dobro bre dokle vise???
Evo opet pravite ×××××× po inostranstvu.
E divljaci ostaju divljaci za sva vremena!

sta ima....
24-06-2006, 18:18
... Vreca Govana iz Svedske da kaze....osim: JESTE DIVLJACI SMO, TO SMO VEC TOLIKO PUTA DOKAZALI EVERIVER BRE! :))

DIVLJA STOKA OSTAJE DIVLJA STOKA MOJ KOLEGA! :))

That´s all, and that´s that! :))

Jbte, samo gde su
25-06-2006, 02:05
stari, nemocni, zene, deca mirni bracni parovi, samo njih atakuju i to samo kad su divljaci u coporu. Ma rekao sam ja da su pljunuti shiftari, jbte.

Da ironija bude veca, po HR novinama pise kako su HR navijaci najkulturniji, i za primer ostalima na SP-u.
Pa da, jbte, kad su ih dobro isfiltrirali na granici, pola vratili kuci. Uostalom veci deo tih navijaca na SP-u rade i zive u Nemackoj (mnogi i ne znaju hrvatski), narod koji je osetio sta je kultura. A oni domaci divljaci, samo im treba pokazati OUT, mars u ××××× materinu, i to ih natovariti u stocne vagone kao sto su radili sa Jevrejima u II sv. ratu.
Valjda ce se i Slovenci dozvati pameti, pa ce zabraniti stoci.
Zar se nisu opekli na onom vaterpolo prvenstvu u Mariboru? Zar nista nisu naucili iz tih nemilih dogadjaja???

Pa dokle vise?