PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sta kaze VGS-ov miljenik, cika Savo Strbac?

Savo Strbac
23-06-2006, 20:01
Citaj VGSe! :)) Citaj de-talj-no:

::::::::::::::::::::::::::::::

Srbi će opet imati državu u Hrvatskoj!

Savo Štrbac otvoreno priznaje da je spremio Hrvate u Haag, a kaže da će to činiti i dalje
Reaktivirat ćemo plan Z-4 koji Srbima daje političku, ekonomsku i kulturnu autonomiju, kaže Štrbac

Nakon što je Večernji list objavio tekstove o tome kako je apsurdno da je glavni suradnik tužiteljstva Carle del Ponte čovjek koji je bio jedan od protagonista vlada krajinskih Srba, koje su u suđenju Milanu Babiću proglašene "zločinačkim pothvatom", hrvatsko Državno odvjetništvo očito ne namjerava teretiti Savu Štrpca. I on to očito zna pa otvoreno nastavlja svoj antihrvatski posao.

Reaktivirat ćemo plan Z-4 kojim Srbima u Hrvatskoj vraćamo političku, ekonomsku i kulturnu autonomiju u Hrvatskoj poručuje iz Beograda Savo Štrbac, predsjednik Centra za istraživanje i dokumentaciju Veritas i bivši tajnik vlade tzv. RS krajina. Autor optužnica protiv generala Gotovine, Glavaša, Merčepa ističe da se 11 godina nakon akcije Oluja Srbi hvataju za plan Z-4, s obzirom na to da su njegovi autori UN, EU, SAD i Rusija, a "Srbi su ga parafirali uoči Oluje u Genevi", poručuje Štrbac. Za to su već zaduženi srpski lobisti u svim međunarodnim institucijama kaže Štrbac.

Kupujemo istinu

VL: Računate na međunarodnu potporu?
ŠTRBAC: Imamo sve veću potporu zapadnih zemalja. Lobiramo i lobiranjem se sve može, čak se i istina time kupuje. S jakim lobijima možete od neistina napraviti istinu i to Srbi trebaju shvatiti: upravo preko lobističkih krugova isposlovat ćemo ono što tražimo.

VL: Od 1999. godine posjedujete hrvatsku domovnicu, a putovnicu?
ŠTRBAC: Domovnicu sam dobio preko svog opunomoćenika u Benkovcu, što je moje građansko pravo, nisam ja stavio šahovnicu na nju... Ako s jugoslavenskom putovnicom ne budem mogao nigdje putovati, tražit ću i hrvatsku putovnicu. To sam pravo stekao rođenjem, a ne prema političkom uvjerenju. Sugeriram izbjeglim Srbima da traže hrvatske dokumente.

Šeks i Mesić odgovorni

VL: Je li licemjerno tražiti hrvatske dokumente, a istodobno preko Veritasa optuživati cijelu političku strukturu koja je sudjelovala u stvaranju Hrvatske i prijetiti stvaranjem srpske države u Hrvatskoj?
Štrbac: Ne, tu nema ničeg licemjernog. Preko Veritasa haaškom Tužiteljstvu nudio sam dokaze o zločinima koji su počinjeni nad Srbima u Hrvatskoj. Bio sam spona između haaških istražitelja i svjedoka. Nisam ja Vladimira Šeksa postavio za šefa kriznog stožera tamo gdje su se dogodili zločini nad Srbima. Nisam ja postavio Stjepana Mesića na mjesta i dužnosti koje je obavljao. Zašto su sad ukinuli zastupnički imunitet Branimiru Glavašu u Hrvatskom saboru?

VL: Kolika je vaša uloga bila u rasvjetljavanju slučaja Glavaš, Šeks?
Štrbac: Veritas od 1994. godine, dok smo još bili u Kninu, intenzivno surađuje s haaškim istražiteljima. Surađivali smo u slučaju Medački džep, Oluja, slučaju Merčep. Šeks je stalno kotirao kao šef kriznog stožera. U to su se vrijeme događale strašne stvari i na jednoj i na drugoj strani, samo što se u Hrvatskoj to zataškavalo.

VL: Kakve veze Mesić ima sa slučajem Glavaš?
Štrbac: Nisu se zločini dogodili tijekom jednog dana, nema nikoga u Hrvatskoj kao što su bili Šeks i Mesić da ne snosi odgovornost za zločine nad Srbima.

:::::::::::::::::::::::::::::::

Sta kazes VGSe, bas pravo KULIRANJE! :))
Zamisli ti da su skoro samo njegovom zaslugom tvoji Govnoljubi sada u Haagu i sude se i ganjaju po Hrvatskoj!
Sta ste mislili da ce vas svet potapsati po glavi i reci, "nikome nista, nema veze .... " ?!
Uvcanje jajceka se to zove nasa forumska ××××××tino....UVRCANJE JAJCEKA! :))
A tek je pocelo! :))

Nezgodan ovaj cika Savo ha?! Sta velis VGSe? :))

Kuliras li i ti? :))

Hehehehehe eh ehehehehe he he he heheheh ehehhe eh eh eh ehehe he hehe he!! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

dosta je price
24-06-2006, 07:21
razbojnike, koljace, Mesice, Sekse, Mercepe,Glavase, kler i ostale "stvaratelje" Hrvatske - pred sud, prijeki! Dok se samo prica i posteni, neduzni hrvatski svijet ne zna kome da vjeruje..

sompompirovi
24-06-2006, 22:48
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/Noz.jpg

sompompirovi
24-06-2006, 23:03
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Pogledao sam sliku da li se je primila pa procitao malo...

JOOJ kako sam se slatko nasmijao...

KOLIKI ste vi ludjaci, koliko ste izrodjeni, koliko su vam mozgovi kontaminirani...

Pa ZAR i ti ZAISTA mislis da ce (osim malo zajebancije i vremena sta one uzimaju) ISTA "pomoci" srbima?? U HR??

Pa zar ti mislis da HAAG ne zna i na. pr. ne cita i ovakve izjave??

A sta mislis??? Kako ce tvom "narodu" koji se bude vracao biti??? KAKO ce prolaziti u odnosima sa ljudima iz domovine? Sve to samo tako cisto, prostacki cisto otkriva i najnaivnijem stvoru KO SU i STA su Srbi...

Jedan perverzan, izrodjen, lud, (i glup), zlocinacki, genocidan, lazljiv, prevarantski divalj ...ITD "narod"...

Reci mi: KAKO zivi bar 90% tog tvog "naroda"?? Ima li prihode vece od 100 $ po glavi mjesecno?? JEDINO, JEDINO, sta cemo mi morati (a to nam se vec dogadja) DOHRANJIVATI te starce da ne krepaju u voljenoj "matici" na prosj(t)ackom stapu... </font><br><hr>

Kolega,
25-06-2006, 02:19
ostavi VGSa, vidis li u kakvom je jadnom stanju. Popizdeo do daske!!!
Ako ti nastavis da ga gnjecis tako dusmanski, otici ce u njeznik nacisto, pa koga cemo onda zajebavati.

sompipopusinamgovno
25-06-2006, 02:22
Lepi ti lepi VGSe, lepi majmune ras×××××nog mozga .... ali ti to lepljenje nije moglo zaustaviti ovo:

:)) "Savo Štrbac otvoreno priznaje da je spremio Hrvate u Haag, a kaže da će to činiti i dalje."

Hehehehehehehe he he he hehheeh he he he hehehhhhhhheeeeeeeeee Bre Bre Bre!!!!!! :))

A pazi ovo smrdljiva ××××××tino iz Svedske:

:)) "Autor optužnica protiv generala Gotovine, Glavaša, Merčepa ističe da se 11 godina nakon akcije Oluja Srbi hvataju za plan Z-4, s obzirom na to da su njegovi autori UN, EU, SAD i Rusija, a "Srbi su ga parafirali uoči Oluje u Genevi", poručuje Štrbac. Za to su već zaduženi srpski lobisti u svim međunarodnim institucijama kaže Štrbac. "

Cool, don´t you think?! :))

heheheh eh eh ehe hehehe he he he he he hehe hehehehehe he hehee he eh!!!! :smile06:

Pa ti lepi, samo ti lepi .... bas ti nesto pomaze, a smanjice i broj optuzenih Govnoljuba, hehehehehehehe he ehehe he he he hee eheheeeeeee Bre Bre Bre!! :smile06:

A cika Savo ima cak i "domovnicu", a trazice i "putovnicu" ako ga bude volja ..... a ×××× li vas ×××× - i to sa vasim dokumentima! :))
A nista mu nemozete! :)) Hehehehe he he ehe he he he he ehehehe he ehehehehhhheeeeeee Bre Bre Bre! :))

Pa ti lepi, samo ti lepi .... "odlepljena budalo" ......

A i ovo je dobro Svedska ××××××tino:

:)) "Veritas od 1994. godine, dok smo još bili u Kninu, intenzivno surađuje s haaškim istražiteljima. Surađivali smo u slučaju Medački džep, Oluja, slučaju Merčep."

Hehehehehe he he he he e hehehehe heheeeeheehhhhhhhhheeeeeee Bre Bre Bre!! :))

Pa ti lepi, samo ti lepi ..... dokazi svima jos jednom koliko ti se majke najebasmo ovih dana i koliko si ODLEPIO!! :))

VGSe, ajde kazi posteno jel´ te ovaj cika Savo ljuti? Kazi jel´ ´oces da PUKNES od besa!?

Kazi nam VGSe .... kako je igrati kada cika Sava zasvira? A nista mu nemozes! :))

Pa ti lepi, samo ti lepi .....

Za kraj VGSe, nasa forumska ××××××tino, da zavrsimo po redu i obicaju, cisto rutinski:

ZEVAJ BRE MISKO - EVO IDE PISA!! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ne diraj
25-06-2006, 04:38
BRE VGS-ovu staru ranu, od keje sve ga boli.

Protiv Save se intenzivno trazi krivnja u onom smjehotresnom pravosudju, ali krivnje nema :(

Onda kako zaustaviti Savu???

rekao
25-06-2006, 09:04
j Sveti nadbiskup Stepinac za WW2:

U tam "narodu" - (Srbi), nema postenja,
nema morala
nema casti
nema istine

I samo Sveti Bog bi CUDOM mogao napraviti suzivot sa njima moguc!

SAMO SVETI BOG - CUDOM!!

stepinac
25-06-2006, 09:58
samo dezglava ×××××× vjeruje tome "svetom ocu" koji je sa Pavelicem i Tudjman s njim i zaceo klanja. To je sotona u koju "vjeruju" hrvati.
Posthumno bi se razbojnika moralo staviti pred moralni sud covjecanstva.
Stepinac je svojim razbudjenjem koljackog duha odigrao u medjuvremenim drzavicama NDH ulogu Goebellsa. Umjesto na smetljiste sa takvim monstrumima, ustasenje pokusava da ozivi perverznosti klera i ponovo potpiri vatru mrznje prema srpskom narodu.Danas je svijet malen i brz, i vise nece dozvoliti i financirati, organizirati i izvesti "oluje".

KAO PRVO
25-06-2006, 11:56
Stepinac je proglasen blazenim.
Ti sad idi po svijetu i bljuj po toj cinjenici!

Citirajuci Strbca to se tako kristalno cisto vidi... (samo je on veslo sisao, ne razumije on zapad... kad ga potpuno prokljuvi, on je MRTAV... a mislim da se je to dogodilo, ili je na putu da se dogodi...)

Kao drugo: SVA klanja, SVA!!! od 1918 pa do 1995 su zapoceli Srbi.

Rezultat klanja do 1945 je Tito nekako "neutralzirao" stvaranjem komunisticke YU. rezultat nekako nerjesen... YU ostala, srbi malo manje dominiraju...

Zadnji rat: srpski sovinizam, nacionalizam, bahatost, arogancija, ludilo itd je doveo do srpske agresije...

...gdje je Srbija ispusila magarece, slonovske, kitovske itd... i to u izobilju, tako da sad treba da uziva te plodove kojih 100-injak godina...

...jer znas, ruku na srce... nisu to mali kasalj...ta spolovila u tolikim kolicinama...pa toliko hiljada ton sperme... HEJ!!

Erazmo
25-06-2006, 12:20
Azagospublaženu nižerasnih sa obetri strane! Ma...u biti, kad bolje rezmislim, kojega ću roberta ić na otoke za godišnji, kad mi je ovako lipo. ××××undshit ipak je bolje vazet jedrilicu i otperljat malo okolonaokolo.
Prije nego ča vas pozdrafin, samo ću se pinkicu iživit na vama.
Najprije ona "moja" ××××××tina: abate Iss "Hrvoje", a od kad je to šjor&don&monsignor Stepinac svet??? Ja san bija ufjeren da je samo blaženik, maštotoznačilo!
Onda ona četnička ××××××tina: najprije sram te bilo šta nisi pročita šta san već jedanred napisao o "koljaču" Stepincu. Aj efo ti nanovo....
a) čovik je najprije kao jugoslavenski dragofoljni dobrofoljac probiva Solunski pfront. Siguro je mrzija Srbe iz dna duše svoje, o! /ruka preko čela/.
b) jedini je 1942., kad se nije smilo pisnit šta su sve U-čitelji dejstfofali, na misi u glavnom gradu Vlajlanda, rekao: "...Jasenovac je sramotna ljaga na hrvatskom nacionalnom tkivu". Kako njemu nisu mogli ništa, jer bi još nekoliko desetaka stotina ljudi otišlo u šumu, zaklali su mu brata u istom Jasenovcu.
c) čovik&drug&Stepinac je jednako na audienciu primao i "ujedinitelja" i "poglavnika" i "bravarskog šumara"...jer mu to nalaže vjera. Jer je svaka vlast od boga data. E kad nije tija crkvu u Hrvata pretopit s crkvom u Srba u bogumilsku Crkvu - završija je u bajbok.
Od ustaškog noža spasio je direktno 1337 Srba, 72 Hrvata, 4 Muslimana (ovi nisu tili ić u "Handžar diviziju", pes im matr, ča bi rekli braća Štajerci)...još nekoliko desetaka....
Aj gren ja sad ča, pa vas lipo pozdravljam.....
Ufffff...sankta simplicitas! :smile09: :smile07:

Erazmo
25-06-2006, 12:22
Nick "KAO PRVO", svaka ti čast i evo ti jean smile :)

Ateist
25-06-2006, 13:02
Blazeni?!

Hehehehe, tesko li je nekog proglasiti "blazenim" u vasoj crkvi?! :))

Crkvi koja je podrzavala GENOCID u II Svetskom Ratu, crkvi koja je pocinila toliki GENOCID u svojoj istoriji (Krstaski Ratovi, Juzna Amerika pre svega), crkvi koja je pocinila GENOCID nad svojim narodom u Evropi (Inkvizicija), pa jos i knjigu izdala o tome, "pravila kako pronaci i utamaniti jeretike i vjestice" ..... dalje .... crkvi koja je Pavelica i ostale dzelate sakrila i obezbedila im put u Argentinu, crkvi kou potresa epidemija PEDOFILIJE (USA, i ostale zemlje), gde ih ceka na hiljade tuzbi od ostecenih, crkvi koja umesto da kazni ove PEDOFILE, ona ih sakriva od organa gonjenja, cak ih salje u Vatikan, gde se oci jos jednom zatvaraju i oni (Americki) za nagradu postaju glevaesine u Rimskim Basilikama ..... jeli u toj crkvi?!

Jeli crkvi koja pociva i cije ucenje pociva na ××××××stinama, da je Eva "ispala" iz Adamovog rebra .... a njihovi naslednici su nastali onom teorijom (pouckom) da "Gad vorks in mistirijes vejs" .... a istina je u stvari da je Eva bila jedino zensko tu (znaci INCEST!) .... da ne pomonjemo ostale "Gad vorks in mistirijes vejs" - dogadjaje.

Jeli ta crkva?

Po××××m ti se onda ja na takvo "BLAZENSTVO"! :))

Hvala na paznji! :))

:))

Erazmo
25-06-2006, 13:05
Ajmeeeeee, gren ča platit koju indulgenciju zbogradi grijega mojih, o! /jonpet ruka priko čela/ :smile08:
Kad se kuva rižot sa frutidimare, ondak čouk mora bit kod špakera, a ne ovako trčat. Zbograditega mi se omakla griješkidba, pa san ovoven poviše mene, a koji tvrdi da su sva klanja od 1918. do pitajgospukoje napravili samo Srbi - felikodušno udijelio smile, iako nije zasližisa.
Srbi sorry (četnici - 'ko van fakinziriše milu matoru)...d(l)ugi put ću nastojat glumit Crnogorca.
Ae sad....... :smile07: :smile15:

Erazmo
25-06-2006, 13:11
Je, šjor "ateist", sve se slažem...osim da su i jena i d(l)uga Crkva (ne "crkva!!!!!!!!!!!) podržavali genocid u Prvom svetskom klanju i u svih 8,5 križarskih ratova.
Pogotovo u Prvomen.....
P.S.
Ma ne mogu ja jebate kuvat rižot od frutidimare i stalno trčat protrest teču na špakeru!!! :smile17:

Erazmo
25-06-2006, 13:17
....zuuuuuummmmmm - Drugom svjetkom klanju....zuuuuummmmmmm..........

Sjor Erazmo,
25-06-2006, 18:48
Evo namerno nisam reagovao na tvoje upucivanje " :) " ovom kretenu trulog mozga gore, jer mi je nesto govorilo da si to nekako preskocio. Jer ti, ako se ne varam, nikada nebi odobravao klanje i ubijanje nejaci, na koje se ova "vasa" bolesna kretencina poziva na ovom forumu (a sve kao prava junacina, sakriven iza kompa u Svedskoj)!
Drago mi je da sam bio u pravu! Ima normalnih i postenih ljudi u Hrvatskoj after all. :)

Rizot od "frutidimare" .... mmmmmmm .... volio bih trenutno da sam na tvom mestu .... ne da ga spremam nego da cekam za stolom tamaneci "Jure i kiselu"! :))
Crni rizot od obotnice .... nema mu premca! Nisam ga probao ima vec 10 meseci. :)

Moze jedna molba?!

Recept za "Muslje/Prstace/Skampe" - na buzaru! To sam svojevremeno pravio kao od sale .... ali ima od tada godina i godina, ne usudjujem se, nisam siguran.
Moze jedan na brzinu?

Unapred se zahvaljujem,
Damir M. :)

Pretaci-skampe
25-06-2006, 19:13
"To sam nekad pravio ko od sale."

:smile06:

A sad ne mogu od smeha. :))

kolega,
26-06-2006, 01:02
Ovo ....

"Crkvi koja je podrzavala GENOCID u II Svetskom Ratu, crkvi koja je pocinila toliki GENOCID u svojoj istoriji (Krstaski Ratovi, Juzna Amerika pre svega), crkvi koja je pocinila GENOCID nad svojim narodom u Evropi (Inkvizicija), pa jos i knjigu izdala o tome, "pravila kako pronaci i utamaniti jeretike i vjestice" ..... dalje .... crkvi koja je Pavelica i ostale dzelate sakrila i obezbedila im put u Argentinu, crkvi kou potresa epidemija PEDOFILIJE (USA, i ostale zemlje), gde ih ceka na hiljade tuzbi od ostecenih, crkvi koja umesto da kazni ove PEDOFILE, ona ih sakriva od organa gonjenja, cak ih salje u Vatikan, gde se oci jos jednom zatvaraju i oni (Americki) za nagradu postaju glevaesine u Rimskim Basilikama ..... jeli u toj crkvi?!"

POTPISUJEM! :)

jeremija the
26-06-2006, 03:19
me ne ta crkva covece. ona druga gdje se skrivao đujić, mladić, karadžić ta crkva što je krila dražu mihajlovića, savu derikonja i ostale ta crkva od vladike pavla

Erazmo
26-06-2006, 12:02
Imaš pravo "jeremija"...i ta Crkva. Kada su se NAPOKON dogovorili o riješenju der kroatishen frage, patrijarh Varnava bilo je normalan čovjek, kao i Alojzije Stepinac, pa je to podržao (a i Hiky je malo kucao na vrata!). Zato ga je Crna ruka i otrovala.
××××teeeeee koliko mnogo mržnje, koliko malo principa "Shwic&Uri"!!!!
Možda me netko i razumio....... :smile07:

svjedok...
26-06-2006, 16:21
Mile Soleš, Srbin iz Rakovice, jedan je od "mrtvih" civila na popisu brošure "Srpska Krajina, kolovoz '95. - Egzodus" tog istog "Veritasa" (Savo Štrbac) kao "likvidiran 1. listopada 1955. godine" nad kojim su se "iz prikrajka preko nišana iživljavali hrvatski vojnici"...

"pokojni" Mile izjavljuje Ranku Helebrantu, djelatniku HHO-a, mjeseca prosinca 2002. godine, prisjećajući se 1991. godine ovo:
"... Moji pravoslavci Srbi su me opljačkali. Uzeše mi sve što sam imao: osam tisuća maraka i devet tisuća dinara. Još su me pretukli k'o mačku. Pred "Oluju" opet su pucali na mene. Bjež'o sam ko pred vragom. Oni su tu bili vlast, ta njihova Republika Srpska Krajina. Zašto su pucali na mene, to ne znam. Znam samo da me u Rakovicu, dok je bila "Krajina", nisu puštali. Nisu mi dali propusnicu i dvije godine sam živio u ovoj divljini. Kad sam se spustio u grad nisam smio u dućan. Volio sam Hrvate i bio sam izdajnik srpstva. I zato su me šikanirali. Znali su da želim sačuvati kuće Hrvata koji su pobjegli, htio sam da ne ruše njihove staje. E, ali nisam to mogao, nisu mi moji dali. Samo su mi govorili: "I ti si Mile ustaša, i tebe ćemo kao i njih"... Komšije su mi pravoslavne uvijek rupu kopale, e, a ja sam sada tu, ne dam se odavde, a di su ono... "

Opširnije o ovome u "Glasu Istre" u broju od 16. prosinca 2002. godine.

Ovaj živi "mrtvi" svedok mogao bi potvrditi "istinu" Save Štrbca u Haagu...

relevantnost
27-06-2006, 12:49
Relevantnost i istinitost "Glasa Istre" je jedna stvar, dok je relevantnost i istinitost cika Savinih dokumenata sasvim druga stvar koja je pomogla da se govna sude! :))
Moglo je stajati i u "Glasu Cakoveca" ( :)) ).... isti ti je ×××××! :))

Jedna stvar koja ce se uskoro poceti objavljivati i u "Glasu Istre" i u "Glasu Cakoveca", a i u vecini drugog "tiska" u Hrvatskoj ce biti jako relevantna i istinita ..... radi se naime o "porastu akcija PLIVE i prebacaju norme za 500%" :))

Uzmite PLIVU - LAKSE SE DISE! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

čiči Savi
27-06-2006, 13:21
Eh, Savo, Savo, na mom k*rcu spavo :smile16: :smile16: