PDA

Pogledaj cijelu verziju : F16 u Splitu

Iveki
22-06-2006, 07:51
Dva aviona F16 vazduhoplovstva SAD sleteće krajem sedmice na Aerodrom Batajnica, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Navodi se da je reč o istorijskoj poseti, jer će prvi put borbeni avioni SAD sleteti na jedan od aerodroma vazduhoplovnih snaga Srbije. Poseta je deo procesa unapređenja vojne saradnje Srbije i SAD i realizuje se u skladu sa pozivom upućenim zameniku komandanta Evropske komande snaga SAD, generalu Čarlsu Voldu, tokom njegove posete Beogradu u martu ove godine. Ta dva aviona su iz sastava Vazduhoplovnih snaga SAD za Evropu, iz 555. eskadrona. Jedan od aviona iz tog eskadrona oboren je tokom NATO-bombardovanja između 1. i 2. maja 1999. blizu Šapca. U Muzeju vazduhoplovstva na Aerodromu Nikola Tesla izloženi su motor i rep tog aviona, sa oznakama eskadrona, nacrtanom glavom orla i natpisom AV 555 FS. (Beta)

Opet ta ××××na tipkovnica.

Crni VGSe, stvarno sta ti ovi rovare iza ledja, koji moj, BRE BRE BRE?

Ja se nadam da ce se gostima pokazati cuvena limena maketa aviona na koju je toliko sruceno onih pametnih skupih bombi, sta ti kazes VGSe?
Moze i Grgiii da da svoje misljenje?

ti si dobar
22-06-2006, 09:56
kako ce Grgi dati svoje misljenje kad nema glave. Ono sto je kod ljudi glava to je kod njega i kod vola mjesto gdje mu zena nabija rogove.Pusti bre,bre,bre GRGOSLAVA. On je vec i sam sebi dosadio.Bre,bre.....bre!

ti si dobar
22-06-2006, 09:57
kako ce Grgi dati svoje misljenje kad nema glave. Ono sto je kod ljudi glava to je kod njega i kod vola mjesto gdje mu zena nabija rogove.Pusti bre,bre,bre GRGOSLAVA. On je vec i sam sebi dosadio.Bre,bre.....bre!