PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nije u redu da mi to radiš!+

Zauvijek tvoj...
21-06-2006, 12:07
Fakat nije u redu da si se samo skinula s chata, a nisam ti stigao reći sve što mislim! Nemoj se ljutit, al zbilja mislim da se osoba poput tebe ne može promjeniti u samo jednom danu! Već sam ti 100 puta rekao da znam da nisam savršen, ali ja, a i drugi misle da sam bio dosta dobar dečko! I da nekako uspijem zaboraviti sva ona ××××××, tvoj bivši bi uvijek bio između nas, iako stalno govoriš da ti više ništa ne znaći, pogledi nekad govore više od običnih rijeći! Žao mi je, al zbilja više ne mogu jer znam da ćeš opet biti ista! I nije istina da neću sve opet samo zato što sam našao drugu! Mislim da te nitko još dugo neće voljeti poput mene, možda i nisam bio uvijek dobar ali barem sam bio iskren i barem sam te volio! Vjerujem da sad misliš da mi ništa ne znaćiš i da mi je super bez tebe, al to nije istina, još uvijek te volim i voljet ću te i dalje! Htio bih da znaš da mi fališ i da te želim opet onako nježno poljubiti, al znam da bi me to full uništilo...

jedna+
21-06-2006, 12:58
who are you

Zauvijek tvoj...
21-06-2006, 18:53
Ja sam nitko i ništa bez nje...

NEZNANAC
22-06-2006, 11:50
A NIJE TEBI LAKO FAKAT

Zauvijek tvoj...
22-06-2006, 12:55
Nije, nije... Cura mi je, zapravo, sad već bivša cura koju još uvijek volim... 3 mj mi je radila svakakva ××××××, čak me i prevarila sa svojim bivšim, a sad želi da joj pružim još jednu šansu! Ne znam šta da radim!??? Kaže da me voli, al ne znam baš...

jedna+
22-06-2006, 13:02
Jednostavno se moraš nekak uvjeriti da te ona zaista voli,jer ako je ti voliš,sumnjam da ćeš ju samo tako preboljeti.....

Zauvijek tvoj...
22-06-2006, 13:58
Na koji naćin da se uvjerim da me zbilja voli?

jedna+
22-06-2006, 16:58
Tu ti nema drugog lijeka nego iskrenog razgovora.tako ćeš je lakše uvjeriti da ti je stalo,nego da npr. tražiš da napravi to i to ako te voli.vjeruj mi,tako nešto joj se neće svidjeti

Zauvijek tvoj...
22-06-2006, 17:03
Ne mogu ja iskreno razgovarati s njom, zato što sam već 1000 puta skužio da laže i mulja, tak da nikad neću biti siguran jel mi opet ×××× il je iskrena...
Zbilja ne znam šta da radim!??

jedna+
22-06-2006, 17:05
ajoj....čuj ak si tak siguran da ti mulja,neznam kako ju tako voliš....ja zbilja nebi htjela imat dečka koji mi samo laže i koji nije iskren u ljubavi i ostalome....probaj se raspitat kod njenih frendica,možda one znaju što joj se zbiva u srcu i glavi...

Zauvijek tvoj...
22-06-2006, 18:57
Ma one isto stalno ××××, ni jedna mi nije htjela priznati da me je ta cura prevarila... Naravno da ce mi sve reci da me voli ko nikad prije, ako im ona kaže da mi to govore...

jedna+
22-06-2006, 19:00
E,zbilja si u gabuli.....nitko iskren oko tebe,a tražiš istinu....moraš nekak probat nać nekog kome 100% vjeruješ da to malo propita,al to će potrajati.najbolji je razgovor,no u ovakvoj situaciji sumnjam da bi išta riješio.....

Zauvijek tvoj...
22-06-2006, 19:37
Možda je najbolje da je probam zaboraviti, al mislim da je to nemoguće, prejako je volim... Full me uništila!
Možda bi ipak trebao naći neku drugu i probat je zavoljeti, a ova da mi bude samo još jedno od lošijih sječanja!?

Zauvijek tvoj...
22-06-2006, 19:39
Fakat ne znam šta da radim!

E, malo sam krivo napisao prethodnu poruku...

jedna+
22-06-2006, 20:45
E to će ti biti teško.....al ako je cura zaista takva,onda je bezveze truditi se oko nje...meni izgleda kao da ona baš želi da neko plazi za njom,pa to radi....ne brini,ima puno drugih,a vjerujem i boljih

stranger
23-06-2006, 08:09
znas kaj decec manje slusaj njene frendice a vise nju pa ces znati dal ti govori istinu, ako joj nevjerujes onda ju i ne volis, mislis da cure kad varaju se vracaju, rijetko, jedino ako ova tvoja nije neka posebna biljka

Zauvijek tvoj...
23-06-2006, 09:28
Dosta mi je svega.........