PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ajoj bre VGSe, sta se ovo zgodilo sa Sranjiteljima? Ajajaj!

Ajoj bre bre bre
19-06-2006, 22:51
19.06.2006 19:34

SAMOUBOJSTVO BRANITELJA Nedaleko od kuće na kanalu Kupa–Kupa ubio se Željko Bosiljevac (49)

Ratnikove posljednje riječi: 'Više ne mogu'

Autor Antonija VUČIĆ

Supruga Darinka Bosiljevac
KARLOVAC - Više ne mogu! posljednje su riječi koje je mobitelom svojoj šogorici Biserki jučer ujutro izrekao hrvatski branitelj Željko Bosiljevac (49) iz Karlovca. Nakon toga, oko 7.50 sati ubio se aktiviravši eksplozivnu napravu.
'Morao bih biti jak'
Iza sebe je ostavio nezaposlenu suprugu i dvojicu odraslih sinova, ali i brojne prijatelje i suborce koji su u nevjerici jučer ujutro primili strašnu vijest.

Ako je itko u obranu svoje domovine išao srcem, bio je to naš Željko. Moj prvi zapovjednik u 110. brigadi. Upravo smo ovih dana pripremali proslavu 15 godina osnutka ZNG-a u Karlovcu i 110. brigade. Morao bih sada biti jak, ali ne mogu. Molim vas, napišite da smo zahvaljujući Željku na ratište odlazili svi spremni. Pod njegovim zapovjedništvom nije stradao niti jedan čovjek vidno potresen i kroz suze ispričao je Radovan Horvatin, dopredsjednik Časničkog zbora Karlovca.

Željko Bosiljevac iz karlovačkog prigradskog naselja Donje Pokuplje, od prvog je dana pripadnik Hrvatske vojske, pričuvni satnik. Bio je djelatni do 1995. godine, kada je razvojačen tri mjeseca nakon Oluje. Od 1993. godine liječio se od PTSP-a.

Večer prije čitava obitelj proslavljala je rođendan Biserkina muža (šogorice kojoj se posljednjoj javio na mobitel). Željko je supruzi navečer kazao neka ga probudi kako bi sinove na vrijeme probudili za odlazak na posao, a sam Željko trebao je otići na psihoterapiju u Opću bolnicu Karlovac.

Prvi put u životu ostala sam spavati malo duže. Kada sam se ustala u kuhinji sam našla ključeve skutera, 50 kuna kojima je trebao kupiti benzin i tablete koje je morao piti svako jutro. Bilo mi je odmah jasno da se nešto dogodilo. Nazvala me sestra Biserka i ispričala mi da se njoj javio na telefon i kazao da više ne može. Nakon toga je bacio mobitel i potom se čula eksplozija rekla je supruga Darinka. Nesretni Željko oduzeo si je život nedaleko od obiteljske kuće na kanalu KupaKupa. Susjed Mihajlo Hrastov kaže da je čuo izuzetno jaku detonaciju i da je odmah pozvao policiju, nakon čega se naseljem proširila vijest o tragičnoj smrti.

- Za državu to će biti samo još jedna od 1.500 i nekoliko hrvatskih branitelja koji su izvršili suicid. Za nas njegove suborce i prijatelje ovo je velika tragedija. Izražavam iskrenu sućut obitelji Bosiljevac i svim prijateljima i suborcima koji nikada neće zaboraviti koliko mu dugujemo. On je uistinu živio izreku: "Ne pitaj koliko Domovina može tebi dati, već koliko ti možeš dati Domovini". Željko joj je dao sve - kazao je, i sam vidno potresen, Josip Tomačić, ratni zapovjednik 110. brigade, umirovljeni brigadir Hrvatske vojske.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::

Ajoj bre VGSe bre bre bre, ne trebate vi Srbe, rekao sam ja to davno, vi se sami sredjujete bre! :))
Pa samoubise ti se svi ovi Sranjitelji/Branitelji ××××te!
Kako to objasnjavas bre bre bre! :))

Daj se malo pozabavi aktuelnom situacijom sa ovih, kako kazu u tekstu "1.500 i nekoliko" samoubijenih Govnoljuba i ovi slucajevi gde se ovi sto prezive samoubijanje gone i osudjuju.....umesto sto kakva bolesna sludjena i umobolna ××××××tina, svadjas sam sa sobom u temama kojima spamiras forum i u kojima sam pises sebi, sam pitas i sam odgovaras, jer te niko drugi ne ×××× ni za suvu sljivu! :))
Bre! :smile06:

Naravoucenije:
Da ovaj i oni drugi Govnoljubi koji su se samoubili nije dozvolio da ga Dr. Sranjcek i ostala bratija "mozdano isperu" i nateraju da ide da ubija, proteruje, pali, pljacka i siluje .... cinjenica je Vreco Govana iz Svedske, da bi on danas bio jos ziv, kaj ne!? :))
"Strucan odgovor", prosim ljepo Bre Bre Bre! :)) :smile06:

odbranitelj
20-06-2006, 15:29
Zao nam je zeljka, zavedenog, prevarenog, prodanog. Zasto si Zeljko izgubio glavu, unesrecio druge, ozalostio svoje. Ni(t)ko od vrhunskih "mangupa" nece te ni zazaliti, niko tvojima nece pomoci.
Svak ce OD NJIH reci ili bolestan ili lud.To ce ti biti hvala od DOMOVINE.
I (t)ko zna sta ce ti "VELIKI" jos naknadfno ugurati u cipele, kao i do sada.
Vec mrtvi su uvijek za sve krivi. Zato bi mi i zeljeli da si medju nama i da si lopovima rekao ono sto si ucinio sebi.
Zalost i tuga, Zeljko! I hvala !

molim?
22-06-2006, 02:04
VGSe bre bre bre, sta je ovo bre?

Da nije PLIVA stala sa radom? Kuku i lele VGSe bre bre bre ..... pa samoubise se svi Govnoljubi bre .... mislim stvaaaaarno ...... objasni ...... :))

molim?
23-06-2006, 19:44
Sta kazes VGSe? :))

Kako se ovo samoubise oni koji civile ubise?

(rimuje se bre...cool! :)) )