PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ej bre Hrvati!

Damir M.
18-06-2006, 02:39
Svim Hrvatima vise zainteresovanim u fudbal nego u politiku, sutra protiv Japana:

Zelim vam sve najbolje! :)

Znam da za mnoge zvuci neverovatno, ali dosta ljudi iz Srbije i Crne Gore ce sutra navijati za vas. I ne samo sutra, ako Bog da! :)

Pozdrav,
Damir Forumski :)

P.S. Umoljava se ona ××××××tina iz Svedske da ne ukaki svojom mrznjom i ovaj topic, kao sto je ukakio onaj Grgin - drzi se tvojih svakodnevnih ××××××stina, spamiranja foruma, virtualne mrznje, itd. itd. :))

Evo kolega
18-06-2006, 03:33
i ja cu da navijam, da ni zbog cega drugog vec onoga Srbende Prse, i onih terevenki u "Ludnici" uz Cecine i Karleusine pesmice :) :) :)

Hebi ga, mi njima dali najboljeg igraca (Prsu), a oni nama rezervu, jbte, onog Ergica, i onda ko je izdasniji i mor dzeneres, bre bre bre?

Ali
18-06-2006, 10:24
VSG-u(P), pa i Japan je ustaski, i oni su priznali Hrvatsku 15/01 - 1992!

E mali "kolega"
18-06-2006, 11:21
Zajebali smo vas, dali smo vam i trnera, Iliju Petkovica, tako da vas je za××××, sve krivnje su na ledjima tog ustase.

jedan od kolega
18-06-2006, 12:23
VGSe, daj skloni bre taj MUCAK od mozga odavde ×××××ne jedan bolesni! :))

"VSG-u(P), pa i Japan je ustaski, i oni su priznali Hrvatsku 15/01 - 1992!"

Kakve to ima veze sa ovom temom? :smile12: :smile17:
Kome se obracas? Sta muljas? Sta lupetas sprdnjo ovog foruma?
Nosi bre taj smrdljivi sprdjeni mozak i zabij tu ludu glavu u supak, tako ces uvek biti najblizi toj tvojoj istini!

Znas li ti jadna budalo ista drugo, o bilo cemu drugome nego jedna te ista ploca celo vreme?

Boze sacuvaj, takvu stoku nisam do sada susreo nigde .... idi leci se majmune izgubljeni! :))

...........
........
.....

Btw, sretno Hrvatskoj danas!

Kolega je u pravu, Srbi i Crnogorci danas navijaju za vas! Internet vrvi od cestitki na racun Hrvatske igre protiv Brazila. :)

Napred u drugi krug! :)

koji
18-06-2006, 12:52
mucak?? Pa sta si napisao za Argentinu u vezi HR??? pocevsi od WW2 povjesti??

Navijaju neki
18-06-2006, 12:55
Ali to definitivno nisi TI!!!

I ne pokusavaj glumiti ista...

za primjer...sjeti se kako si prije par godina ismijavao Hrvate uoci susreta sa Italijom?
Talijani dali gol... ati odmah otvorio temu: "1:0... dosta se se ustase kurcile..mars doma..."

Mac je zavrsio 2:1 za HR!

Kolega,
18-06-2006, 13:46
da se ne naljuti Prso i ostali cirilicari iz "Ludare", ali ja cu ipak navijati za onu zemlju koja mi je dala SLOBODU, posao, hleb, demokratiju, kad Prso bude igrao protiv Kengurlandije.

Nista od toga nisam imao u Hrvatskoj, i onda bi stvarno bilo nezahvalno od mene...

Momci su mi simpaticni pevajuci cirilicu, ali Prso, sorry.

Bolesna budalo..
18-06-2006, 22:33
Sta je tebi mamlaze? Sa kim se ti u stvari svadjas?

.................

"mucak?? Pa sta si napisao za Argentinu u vezi HR??? pocevsi od WW2 povjesti??"

"Navijaju neki Ali to definitivno nisi TI!!!

I ne pokusavaj glumiti ista...

za primjer...sjeti se kako si prije par godina ismijavao Hrvate uoci susreta sa Italijom?
Talijani dali gol... ati odmah otvorio temu: "1:0... dosta se se ustase kurcile..mars doma..."

Mac je zavrsio 2:1 za HR!"

.................

?!?!?!?!?! :smile17:

Vreco govana .... ne mirise dobro, nimalo dobro .... sad si nizu tvojih bolesti (sizofren, psihopata, itd.) dodao i paranoju?

Zar tvoja mrznja zbilja nema granice? Zar su svi vise digli ruke od tebe? Doktori VGSe, sta kazu ljecnici? Nema leba! :smile06:

Jadna izludjena i isprdjena budalo. :smile06:

Da - MUCAK - jer jedna normalna osoba nemoze da ima tako iskvaren i smrdljiv mozak! :))

Sa kim se ti svadjas jadnice nesrecni? Kako si ono rekao skoro .... "JA SAM TU ZBOG TEBE....." - jesi li cuo onu od Sakire - "OPSESN Bre"! :))
Samo pitanje je dali si bolesno OPSEDNUT pogresnom osobom/osobama, jer onaj koji ti je davno jebao majku i sludio taj tvoj mizerni mozak .... na nasu zalost nije vise tu, a kako bi ja i kolege voleli da jeste! Da te dokusuri skroz! Da ti pomeri i to malo mekane mase sto ti je ostalo u toj ludoj tikvi (ako je uopste ista vise ostalo)

Jadna, nesrecna, JAKO BOLESNA ××××××tino i SPRDNJO FORUMSKA! :smile06:

Ajd´ sad ZEVAJ MISKO - EVO IDE PISA! :)) :smile06:

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Japan - ASH
18-06-2006, 22:56
0 : 0

Opet ti o pisama?
18-06-2006, 22:58
Zaista mora da si veliki ××××× kad stalno imas tu pisu u ustima. Pa slusaj, dudaj i uzivaj. Sugeriram da umjesto pise, uzmes dobru hrvatsku kurcinu i dudaj koliko ti srce zeli.
UZIVAJ nas mali klokane.

Hajde tovare,
19-06-2006, 03:57
znas li sta znaci ovaj akronom ASH???

Evo da se ne mucis, to znaci APARTHEID STATE OF HATE, bre bre bre.