PDA

Pogledaj cijelu verziju : ana i dora dobrica??

fratar
16-06-2006, 21:36
mišljenja.... :smile12:

1349k
16-06-2006, 22:15
bio bi red da i sam napišeš nešto pošto si već otvorio temu :smile15:

pricekaj malo
16-06-2006, 22:24
vidis da se mora prvo ispovjediti jer je sagrijesio imajuci bludne misli u odnosu na cure. :smile15: :smile15: Ipak je to fratar! :smile19:

1349k
16-06-2006, 22:27
taj fratar je garant imao avanture sa anom i sad mu je žao, ali mu ne bi smetalo ako mu se ista opet ne ponudi :smile15:

hmmmm
16-06-2006, 22:29
poznato je da fratri vole vise puta ponavljati lekcije kako bi utvrdili gradivo pa na kraju postanu i odlicni u pojedinim domenama tj. vrsni znalci. Pretpostavljam da je tako i u seksu. :smile14:

1349k
16-06-2006, 22:31
ja ipak mislim da je stvar u tome što je ova ××××× - ×××××.

hm

hmmmm
16-06-2006, 22:33
ne bi se reklo da se fratri pale bas na ××××× u doslovnom smislu. Ne mislis da su glasine ipak pretjerane?! Uostalom nitko nema brojcanik na daljinski da tocno zna koliko je cura imala klijenta. :smile19:

1349k
16-06-2006, 22:39
braniš ju? tj. ne shvaćam što si htjela reći s ''brojčanikom''

generalno, fratri vole skupe ××××× - jer novac ipak postoji da bi se trošio, ne? ali nije mi jasno što bi u njoj tražio...hm

nema veze

doru znam iz viđenja, a ovu znam također iz viđenja, ali nekad i previše vidim. ta izgubljena kurvica ne zna kud bi sa sobom pa si gradi samopouzdanje s muškim trofejima. mislim da bi ju ošamario kad bi mi prišla, ali opet...možda i ne bi.ovisi kako bi pristupila i kakve bi volje bio. u svakom slučaju, otpilio bi ju.

adio

hmmmm
16-06-2006, 22:46
to su samo price o skupim ×××××ma kako bi drugima posle sline na usta i da drugi podju istim korakom. Dvosmislena reklama.

Sto se tice"brojcanika" generalno i objektivno gledano nitko ni za jednu curu ne moze reci da je ××××× osim ako ti ona sama neda ispis musterija, stoga toplo vjerujem da nisi toj kategoriji osoba od povjerenja u tom smislu.
Ja bih prije rekao da cura ima psihickih problema koje ljudi najlakse tumace kroz prostituciju nesto u tvom smislu i odnosu naspram jednog zenskog stvorenja. Kod tebe je ocit animozitet vrlo vjerojatno zbog toga jer si podsvjesno osjetio da te je vec na daljinu odbila. Malo preispitaj svoje stajaliste! Lijep pozdrav

PS. Treba imati vraski mnogo argumenata i opipljivih dokaza da bi se neku curu nazvalo kruvom/prostitutkom!

Adios

1349k
16-06-2006, 22:59
ciljaš na to da mi se ona sviđa ili možda sviđala? tvoja je insinuacija tek to.

da, dokaze imam, i imam podosta dug popis njezinih mušterija zato jer se netko o tome izblebetao, ali daleko od toga da ću ići govoriti imena. poanta jest sljedeća: moje mišljenje nije subjektivno. ponovit ću to: NIJE SUBJEKTIVNO. njezinu promiskuitetnost naziv '×××××' upotpunjava. doduše, cura se zabavlja i na tome joj zavidim. ne na načinu na koji se zabavlja, molit ću lijepo.

možda bi ju i ja branio, možda bi se i družio s njom, ali ima i drugih načina da se dobije nečije povjerenje ili 'status' u društvu - a ne minice i majčice do pupka u 1. mjesecu

p.s. koji su to ''opipljivi'' dokazi? misliš li pod tim čvrsti?

p.p.s. nisam mogao odoljeti odgovaranju :)

Hmmm
19-06-2006, 18:22
dokaz nije popis musterija. To ti nigdje ne bi proslo. Trebao bi imati najmanje dva svjedoka za svaku osobu sa popisa koja je direktno vidjela taj sex i da je isti naplatila. Inace sve se ovo ostalo sto pricas svodi na klevetu iz niskih pobuda. Onda se pitanje namece tko ti je to izblebetao i sa kojim motivom odnosno interesom. Mislim da si izasao sa ovom gore tvrdnjom na jedan zaista skakljiv teren o kojem bi se moglo podosta diskutirati a vjerujem za neupuce uopce u takvu problematiku kod bilo koje cure mnogi bi mogli izvuci i neke pouke.
Tu dolazi do izrazaja i tvoja "subjektivnost" naglasavanjem "navodnog spiska klijenata" i sa time si bas potvrdio da imas neki osobni motiv kad ocito si nabasao na osobu koja je na nevidljiv nacin uspjela istoj prikaciti "brojcanik klijenata" gdje je ovaj dobio cijeli popis i koliko je cura sa kime bila i taj isti popis proslijedio tebi. Mislim da bi ti i policija pozavidjela na takvom mehanizmu (brojcaniku) gdje bi drzavni organi pomocu takvog brojcanika mnogo lakse i oporezovali prostitutke. :)

Hmmm
19-06-2006, 18:30
Citiram jednu tvoju recenicu: "generalno, fratri vole skupe ××××× - jer novac ipak postoji da bi se trošio, ne? "

Sa kojom se uopce ne slazem poznavajuci svecenicki kadar opcenito iz bilo kojeg ugla gledano. Primjetio sam da nemas neka poimanja uopce o primanjima svecenstva a niti to gdje potrose svoju placu i na sto, pa je tako tvoja primjedba vise nego neukusa i nepotkrijepljena. Vise bih ju nazvao blacenjem jer ja ti mogu reci da jedan prosjecan svecenik ili fratar cak ako i odrzava odnos sa nekom zenom, nije definitivno osoba koja se pali na skupe ××××× a jos ih si manje prisuti. Evo uputio bih te kod vrboveckog zupnika pa pitaj njega priusti li on sebi neku skupu kurvu?! Vjerujem da bi dobio i odgovor kakav te bi mozda i pogodio jer nije u onom duhu lovackih prica cijih smo svjedoci svakodnevno.
Fratar ce za svoj novac pomoci svojoj obitelji, crkvi ili vec bliznjima do kojih mu je stalo ali vjeruj mi preskrt je i presiromasan da bi si priustio skupu kurvu, a uostalom takav i kad bi se nasao pred slicnom ne bi se znao niti ponasati. Prije bi se snasao jedan neuk seljak nego jedan fratar. Nije da ih branim, ali ne ide im rame uz rame skupe ××××× kako ti to mislis.

Necrocumming Yeti
20-07-2006, 00:56
ana ne daje svakome s kim očijuka.
možda iz očijukanja i ispadne kakvo barenje, ali pod "barenje" može se podrazumijevati samo žvaljenje.
dođite meni pa recite da je ×××××.
iščupat ću vam pluća.
>:<