PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kolega, vidi kako nas VGS rastura sa "tockicama"!

hehehehehehehehehehe
13-06-2006, 23:09
Vidi jadna bolesna ××××××tina da ga niko ne ×××× i ne zaviruje u njegove teme, pa ih bespomucno podize na vrh upisujuci "tockice"! :smile06:

Sta ti je bre VGSe bre bre bre, smiri se malo, svih ovih godina te niko nije jebao ni za suvu sljivu, ljudi su se samo smejali tvome izgubljenom mozgu....sta mislis da ce neko sada odjednom poceti da te zarezuje? :smile06:

E, Jadna i ××××× Vreco Govana iz Svedske..:smile06:

E, jadnba izgubljena ××××××tino! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

eh.....
13-06-2006, 23:10
"jadna" :))

A ti
13-06-2006, 23:49
glup kao cuskija.
Bezi bre u ××××× materinu.

Ma vidim kolega, da
14-06-2006, 00:39
nam je VGS nacisto popizdeo, da li zbog nedostatka Plive, ili sto prava istina krupnim koracima izlazi na videlo, ili jedno i drugo?
Jer, kolega, po svemu sudeci nas VGS nam se suocava sa jos jednim useravanjem samome sebi u usta, ALI OVOGA PUTA BAS KAO FOKA.
CEO NJEGOV DUGOGODISNJI TRUD NA OVOME FORUMU (koliko rubbisha, koliko tockica, koliko tabelica), DA DOKAZE DA JE ONA DRUGA STRANA ISKLJUCIVA KRIVA, A ONI NJEGOVI SVE NEVIN DO NEVESTOGA, i jos u tenisicama, jbte, ODE U NJEZNIK.

Drugo, onaj Trpimir mu rastura nervni sistem kao svinja masnu torbu.

Zaboravio tip da prikljucenje EU podrazumeva obavezu da se polizu i sopstvena govna.

Mene bas uveseljava ovih dana. :) :) :)

Aha, nisi primetio
14-06-2006, 00:42
koliko je mucenik iscackao *MASOVNIH* GROBNICA, jbte, sve od 1 - 3 lesa.

Valjao sam se od smeha kad sam pogledao :)

Tabela, kao i svaka VGS tabela - SMJEHOTRESNA :)

kolega,
14-06-2006, 12:31
Ta kretencina samo iz dana u dan sve vise pokazuje i nama i svima koliko je jadnik "ODLEPIO"! :))

VGSe ..... prosim jos TABELA .... i ubaci obavezno koju STUDIJU! :))

Heheheheheheheheheheheheheheheheheeeeeeeeeee!!!!

Bre Bre Bre! :smile06: