PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jos malo o verbalnom ratu onih u "tenisicama"!

index.hr
12-06-2006, 11:39
Glavaš optužuje HDZ

11. jun 2006. | 18:57 | Izvor: index.hr

Zagreb -- Branimir Glavaš ponavlja da je proces protiv njega politički, te da je jasno da tužioci nemaju uverljive i kvalitetne svedoke.

"Zato sada oni očajnički traže nekoga tko bi pristao "pojačati" njihov klimavi istražni zahtjev, koji je u svojoj biti zapravo pokušaj moje političke eliminacije" - kaže Glavaš, šef odbrane Osijeka tokom rata u Hrvatskoj. "Budući to policiji ne ide od ruke, u tome im pomaže i sam HDZ, kako onaj u Zagrebu tako onaj u Osijeku. Politički vod šalje emisare s namjerom ne bi li pridobili nekoga za tajna ili javna svjedočenja", rtvdi Glavaš.

"Ovim putem želim prenijeti poruku Ivi Sanaderu da prestane s političkim pritiskom na Državno odvjetništvo i sud, jer time neće onemogućiti otvaranje neugodnih pitanja kako za sebe osobno, tako i za Vladimira Šeksa, odnosno cijeli HDZ." - dodao je Branimir Glavaš.

"Dobro mi je poznato da je u četvrtak na dan Sanaderovog rođendana, uži krug osoba od premijerovog povjerenja u kasnim poslijepodnevnim satima u sjedištu HDZ-a na Trgu žrtava fašizma vijećao kako ušutkati Glavaša i tada je donesena politička odluka da me se pritvori. Nekoliko tih njegovih najpovjerljivijih suradnika mi je istu večer javilo kako su šanse da me Sanader pritvori 51 naprema 49, jer kako su mi rekli Sanader ne želi dopustiti da u javnost iziđu i drugi neugodni detalji o njegovu radu i vođenju HDZ-a i Vlade." - tvrdi Glavaš.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Kako kake jedan protiv drugoga :)) .......Sta je bre ovo VGSe i Grgiii bre?! Sto se ovo zdogadja :)) u ovoj vuko××××ni od matice vase? :)) ×××× lud zbunjenog, sude se love se, pevaju jedan o drugome ...... a svi ucesnici "SLAVNOG" GOVNOVINSKOG RATA, koji nikoga ni prstom nisu takli, a kamoli ubili! :)) One babe po Krajini su se SAME SAMOUBILE PUCAJUCI U SVOJA LEDJA!

Komentar prosim ljepo Bre Bre Bre! :smile06:

U stvari, komentar od Vrece Govana iz Svedske nije uopste potreban, on je jadan bolestan i ionako ×××× samo kvake, niko tu budalu ne uzima za ozbiljno...samo mi Grrrrgin komentar treba......o onim "tenisicama" :smile06: ..... ko ih je imao....Glavas, Mercep, Suljic, Mesic, Senader, ili Gotovina sa ostalom generalskom bratijom koja cami u Haaaaaaaaaaaaaagu! :)) Ko od njih Grrrrgo? :))
Jeste li imali "konopljace" ili "japanke" na nogama kada ste zive palili, silovali i masakrirali muslimane? :))

NO?! :))

mala, jedno pivo!
12-06-2006, 16:18
KULIRANJE Bre Bre Bre Breeeeeeeeeeeeee! :))

Ajd ziveli! :))

Zasto Grgi ne odgovara? :smile17: Kako cemo saznati TKO JE BIO U "TENISICAMA", A TKO NIJE? :smile06:

Hrvat.
12-06-2006, 19:21
sve je ovo velika sramota za nas koji cemo u eu, sramota. kako ce nas taj eu gledat? kao balkanske divljake,kako drugo? :(
sve ovakove za noge i na prvo drvo. :smile09:

ponovohrvat
12-06-2006, 20:18
hrvate, ne treba da se bojis za EU.
U EU ce te uci samo preko mrtvih slovenaca, ili drugim rjecima kad na kurcu nokat naraste ! Kakav EU za kanibale.

ponovohrvat
12-06-2006, 20:21
"kvalitetni svjedoci" je novi pravni pojam u hrvatskom sudstvu.Problem je da je taj glavonja zatukao sve "kvalitetne svjedoke". Mrtvi svjedoce, ali ne govore! Novi, tipicno hrvatski problem!

VGSe bre bre breeeee
14-06-2006, 12:50
VGSe Bre Bre Bre?

Ni reci Bre?! :)) Daj malo nas razgali tvojim "inteligentnim" komentarima leba ti! :))

Zasto Bre bezis od ovih tema, zar ne vidis bre sve sam DOLIJATOR do DOLIJATORA! :smile06:

Hehehehehehehehehehehehehehhhhhhhheeeeeeeeeee hehe he eh eh eh hehe!! :smile06: